Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalendarz z nagimi kapłanami
Autor Wiadomość
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1
kalendarz z nagimi kapłanami
"Gorący news z Ameryki, w którym nie wiemy, co właściwie jest skandalem!
Amerykański mormon Chad Hardy założył witrynę internetową MormonSexposed.com. Celem było zachęcanie ludzi do wstępowania w szeregi mormonów. Jako wabik mieli służyć kusząco porozbierani kapłani, pokazujący swe gołe torsy w specjalnym kalendarzu zatytułowanym "Men on a Mission".

Kalendarz z gorącymi krzewicielami wiary sprzedawał się świetnie. Jednak przełożonym nie spodobała się taka forma reklamy, w związku z czym Hardy został ekskomunikowany i wyleciał z kościoła. Nie będzie mieć teraz prawa wstępu do żadnej świątyni.

Mężczyzna musiał poddać się przesłuchaniu, w którym wyjaśniał, że po prostu chciał pokazać swoją prawdę o Kościele i zachęcić młodych do wstępowania w szeregi mormonów. Władze jego zgromadzenia uznały jednak sposób przekazania owej prawdy za odrobinę niewłaściwy.

Sprzedany w 10 tysiącach kopii kalendarz z 12 seksownymi misjonarzami został więc wyklęty razem z jego autorem. Porozbierani panowie otrzymali nagany. Mimo że zamiary mieli wszyscy bardzo piękne, a cele jak najszczytniejsze. Hardy skarży się dziś mediom, że naruszono jego prawo do wolności wypowiedzi. A nagość? Nie było jej tak dużo, by ktokolwiek mógł się zgorszyć. Więcej można zobaczyć w byle reklamie, tłumaczy się autor kalendarza.

Cóż... Coś w tej sprawie na pewno jest skandalem, ale nie jestem pewna co. Czy są nim nagie torsy misjonarzy czy raczej surowa decyzja ich przełożonych? Nie wiem. Z jednej strony wiele nie pokazali, z drugiej rolą sługi Bożego nie jest chyba pokazywanie umięśnionej klaty.

Pewna jestem tylko jednego: to skuteczna reklama. Dla takiego misjonarza jak poniższy sama mogłabym się nawet zastanowić nad wstąpieniem do Kościoła." (Marta Wawrzyn)



hm.. no nie powiem - na niektórych można 'zawiesić oko' :wink: ale to jest.. ekhm..

Spotkaliście się z czymś podobnym?

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
15-07-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Geje wiedzą jak się reklamować :evil:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-07-2008 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ale źródło jakieś niepewne , gdzie dokonuje się manipulacji faktami. http://www.pardon.pl/artykul/5564/wyrzuc..._kaplanami ](*,) co to za źródło.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
15-07-2008 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Źródło jak źródło. Oglądałam o tym na jakimś zagranicznym kanale, więc? Wiesz.. Czepiać zawsze można się zawsze i to o byle drobiazg.

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
15-07-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Drobiazg nie drobiazg, a fakt jest taki, że geje szukają wszędzie gruntu by prać ludziom mózgi.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-07-2008 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Odnośnie drobiazgu - chodzi mi o to, że Rachel może przyczepić się o drobiazg jakim jest źródło - nie zgłębiając treści, która jest faktem.

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
15-07-2008 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Skuteczność nie jest głównym kryterium misji.
Gdyby tak było, Bóg by nam w głowy wsadził wiarę na siłę i już.

pozdrawiam
Marek
15-07-2008 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Marek MRB napisał(a):Skuteczność nie jest głównym kryterium misji.
A to z czym powiązać? Bo jakoś nie bardzo rozumiem, do czego się odnieść...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-07-2008 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Do tych fragmentów
Cytat:Mężczyzna musiał poddać się przesłuchaniu, w którym wyjaśniał, że po prostu chciał pokazać swoją prawdę o Kościele i zachęcić młodych do wstępowania w szeregi mormonów. Władze jego zgromadzenia uznały jednak sposób przekazania owej prawdy za odrobinę niewłaściwy.
(...)
Pewna jestem tylko jednego: to skuteczna reklama. Dla takiego misjonarza jak poniższy sama mogłabym się nawet zastanowić nad wstąpieniem do Kościoła." (Marta Wawrzyn)

pozdrawiam
Marek
15-07-2008 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Jaasneee! >>Swoją<< prawdę chciał pokazać. Jakiż musiał być rozczarowany, że nie tylko geje są w jego kościele....
A ta pani Wawryn, to jakiej orientacji musi być? Chyba, "bi" jeśli dla roznegliżowanych gejów chciałaby zastanawiać się czy wstąpić do kościoła, czy też nie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-07-2008 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Tylko co babie z homoseksualisty, nawet roznegliżowanego ? :mrgreen:

pozdrawiam
Marek
15-07-2008 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
Poogląda Szczęśliwy

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-07-2008 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Gosia napisał(a):Źródło jak źródło. Oglądałam o tym na jakimś zagranicznym kanale, więc? Wiesz.. Czepiać zawsze można się zawsze i to o byle drobiazg.
Jako historyk nie mogę się z tym zgodzić. Podajesz jakieś informacje, ale bez linków. Więc... możesz nie rozumieć problemu, bo dla ciebie coś jest drobiazgiem, a ja troszkę wiem jak to funkcjonuje. Psycha zryta po przedmiocie - prasoznastwo.
Więc proszę zapodać inne źródło , które może być wiarygodne, bo ta stronka którą ja podałam manipuluje i to bardzo mocno.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
15-07-2008 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Zapodałam temat - kto chciał, to się wypowiedział. Proste. Wybacz, ale nie przytoczę teraz kanału Tv, bo nie pamietam, bo skupiłam sie na treści wiadomości - a dodam, żeby nie było (znowu) - był to kanał zagraniczny. Tyle ode mnie.

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
15-07-2008 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Mormoni kultywują wielożeństwo....więc był to raczej wabik dla kandydatek na kolejne żony - a nie afiszowanie gejostwa, które u mormonów wyklucza ze wspólnoty pana o takich preferencjach seksualnych.
15-07-2008 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów