Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalendarz z nagimi kapłanami
Autor Wiadomość
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Rachel napisał(a):Więc proszę zapodać inne źródło , które może być wiarygodne, bo ta stronka którą ja podałam manipuluje i to bardzo mocno.
nie chcę się czepiac, ale czy jakiekolwiek źródło medialne w dzisiejszych czasach jest wiarygodne? , na kazdym zakręcie pranie mózgów łącznie z wirowaniem ( mamy automaty), kiedyś jak za PRL napisano, że Stalin wery gut ziomal, to wszyscy przytakiwali, ale zdanie mieli jedno a dziś? zwady, pzreściganie sie w nowinkach, gorące polemiki, ot tyle mamy. Ludziom odbija przysłowiowa szajba, namnażanie się gejów, les, bi itd ino brak jednogłośnej tolerancji, ale kiedy ona będzie, a wszystko ku temu zmierza, to zaczniemy kłaniać się kozłu a nasze móżdźki staną się popiołem, jeden wielki burdel.
15-07-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Daniela napisał(a):nie chcę się czepiac, ale czy jakiekolwiek źródło medialne w dzisiejszych czasach jest wiarygodne? , na kazdym zakręcie pranie mózgów łącznie z wirowaniem ( mamy automaty),
Dlatego nie należy się opierać na jednym źródle. Po kolejne zapoznać, sie z linią działania danego źródła - chodzi o gazety, strony internetowe. One raczej mają określoną linie działania Oczko
Daniela napisał(a):kiedyś jak za PRL napisano, że Stalin wery gut ziomal, to wszyscy przytakiwali, ale zdanie mieli jedno a dziś?
Wtedy nie było innej opcji. Jednomyślnośc musiała być :twisted:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
15-07-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
To Prawda, ale przenoszenia tamtych praktyk na dziś to chyba mała przesada ?

pozdrawiam
Marek
16-07-2008 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #19
 
OK, koniec offtopów.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
16-07-2008 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Mormoni w istocie propagują wielożeństwo /hmmm - może by tak na starość dać się oświecić Język / ale i nie akceptują homoseksualności... i tutaj jest właśnie odpowiedź, dlaczego ów kapłan /?/ wyleciał... nie pamiętam źródła - gdzieś w Stanach wpadł mi "na ekran" tekst, jakoby modele nie bardzo byli mormonami, co tym bardziej rozeźliło "radę starszych" :mrgreen:

Cóż - różne owieczki w owczarni... nie ulega jednak kwestii, że reklama się sprawdziła, mimo iż skutek był daleko różny od założonego Szczęśliwy

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
17-07-2008 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
No, bardzo mały odsetek mormonów - Kościół Świętych Dni Ostatnich jako taki odciął się od wielożeństwa (widać męczenników im nie trzeba Uśmiech )
A w ogóle co się dziwić - Mormoni to inna wiara (można dyskutować czy w ogóle chrześcijaństwo), mają szereg śmiesznostek (np. grać im nie wolno, ale krupierem mogą być), pociąg do kasy (bo u nich co się wypracuje to się będzie miało na czas po końcu czasów) ale generalnie to porządni ludzie.

pozdrawiam
Marek
17-07-2008 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów