Ankieta: Czy wierzysz w UFO??
Tak !
Nie !
Nie mam zdania !
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wierzysz w UFO ???
Autor Wiadomość
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #151
 
Dla zwolenników i fanów UFO:
Fani zjawisk paranormalnych z całej Polski spotkają się we wsi Emilcin niedaleko Opola Lubelskiego na Pikniku Ufologicznym. W planie imprezy jest m.in. prezentacja filmu o wydarzeniach sprzed 30 lat, dyskusje i rekonstrukcja przebiegu lądowania UFO.

Według ustaleń ufologów, 10 maja 1978 roku w Emilcinie miał miejsce najlepiej udokumentowany przypadek spotkania z UFO w Europie. Miało ono nastąpić o godz. 5 nad ranem, kiedy jeden z miejscowych rolników Jan Wolski zobaczył na polanie kilka niewielkich istot w obcisłych czarnych kombinezonach. Na pamiątkę tych wydarzeń we wsi stanął pomnik UFO.

Początek Pikniku Ufologicznego w samo południe.

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
09-05-2009 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #152
 
jonasz 33 napisał(a):Według ustaleń ufologów, 10 maja 1978 roku w Emilcinie miał miejsce najlepiej udokumentowany przypadek spotkania z UFO w Europie. Miało ono nastąpić o godz. 5 nad ranem, kiedy jeden z miejscowych rolników Jan Wolski zobaczył na polanie kilka niewielkich istot w obcisłych czarnych kombinezonach.

rzeczywiście coś tam było w tamczych czasach, prosty chłop raczej z cudów znał tylko Matke boską a tu nagle zdziwił się. Nawet potem komiksy o tym zdarzeniu powstały.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
09-05-2009 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #153
 
pafni napisał(a):Dla mnie niestety też. Ale to ze mnie wynika to zło.
Wyjaśnij, jak to zło wynika z człowieka ? Czy to człowiek uczynił siebie takim a nie innym ? Nie.
pafni napisał(a):Zakładam, że jest nas JEDEN, (...)
W skrócie "Bóg jest wszystkim, wszystko jest Bogiem" ?
pafni napisał(a):Są elektrony, jest jądro może nie krąży to wszystko tak dokładnie ale chodzi o trzymanie się w spójności. Tak jak nasz układ krąży wokół większego a tamten znów większego. To jest powtarzalne.
Powtarzalność form, masz rację, występuje w przyrodzie (wynika to wprost z tego, że wszędzie obowiązują te same prawa). Ale nie do końca tam gdzie Ty wskazujesz. Nie wiem czy jest sens rozwijać, skoro jak widzę ja jedno, a Ty dalej swoje. Utrzymanie się układu w stabilności, a "krążenie mniejszego wokół większego" to dwie różne sprawy ... O tym, że atom może być niestabilny chyba wiesz ...
pafni napisał(a):dowodów nawet brak jest na to że obecnie wszechświat istnieje, ponieważ pewna niemiecka naukowiec (już umarła) twierdziła że pozostały tylko drgania epileptyczne przestrzeni a my mamy jakąś pamięc tego co było i że to co się dzieje jest tylko na "twardym dysku" kosmosu. Nawet fajna teoria.
Akurat to, że nie można jednoznacznie udowodnić, że Wszechświat nie jest tylko jakimś "hologramem" to stary i znany problem. I jak zapewne zdajesz sobie sprawę, znany znacznie wcześniej niż twierdzenia "pewnej niemieckiej pani naukowiec".

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
11-05-2009 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #154
 
heysel napisał(a):pafni napisał/a:
Dla mnie niestety też. Ale to ze mnie wynika to zło.


Wyjaśnij, jak to zło wynika z człowieka ? Czy to człowiek uczynił siebie takim a nie innym ? Nie. pafni napisał/a:
Zakładam, że jest nas JEDEN, (...)


W skrócie "Bóg jest wszystkim, wszystko jest Bogiem" ? pafni napisał/a:
Są elektrony, jest jądro może nie krąży to wszystko tak dokładnie ale chodzi o trzymanie się w spójności. Tak jak nasz układ krąży wokół większego a tamten znów większego. To jest powtarzalne.


Powtarzalność form, masz rację, występuje w przyrodzie (wynika to wprost z tego, że wszędzie obowiązują te same prawa). Ale nie do końca tam gdzie Ty wskazujesz. Nie wiem czy jest sens rozwijać, skoro jak widzę ja jedno, a Ty dalej swoje. Utrzymanie się układu w stabilności, a "krążenie mniejszego wokół większego" to dwie różne sprawy ... O tym, że atom może być niestabilny chyba wiesz ... pafni napisał/a:
dowodów nawet brak jest na to że obecnie wszechświat istnieje, ponieważ pewna niemiecka naukowiec (już umarła) twierdziła że pozostały tylko drgania epileptyczne przestrzeni a my mamy jakąś pamięc tego co było i że to co się dzieje jest tylko na "twardym dysku" kosmosu. Nawet fajna teoria.


Akurat to, że nie można jednoznacznie udowodnić, że Wszechświat nie jest tylko jakimś "hologramem" to stary i znany problem. I jak zapewne zdajesz sobie sprawę, znany znacznie wcześniej niż twierdzenia "pewnej niemieckiej pani naukowiec".

sam nie wiem skąd to zło.
Bóg stworzył anioły , też szatana , szatan stworzył zło?
Nie wiem.

Bóg jest wszystkim=wszystko jest Bogiem - to właśnie mniejwięcej tak.

Ta Pani naukowiec to niemka chyba Riszke. Pracowała na płaskowyżu naska.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
12-05-2009 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Batomiej Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #155
 
Bóg stworzył anioły, ale potem Pan wystawił na próbę aniołów czy będą posłuszni Panu Bogu przez co zbuntowali się niektórzy aniołowie w tym lucyfer, który był aniołem światła więc Bóg nazwał tych buntowników szatanami. Szatan jest przyczyną zła, który stara się, żeby ludzie odwrócili się od Boga.
12-05-2009 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #156
 
pafni napisał(a):sam nie wiem skąd to zło.
Bóg stworzył anioły , też szatana , szatan stworzył zło?
Nie wiem.
Dopiero co napisałeś, że "to zło" czyli fakt, że musisz zabić inną istotę i ją zjeść, aby przeżyć, wynika z Ciebie, czyli z człowieka. Teraz piszesz, że nie wiesz. Nie rozumiem Twojego toku myślowego, wyjaśnij jeśli możesz.
pafni napisał(a):Bóg jest wszystkim=wszystko jest Bogiem - to właśnie mniejwięcej tak.
Byłbyś zatem drugą osobą na tym forum, która wierzy w Boga o panteistycznej naturze.
pafni napisał(a):Ta Pani naukowiec to niemka chyba Riszke. Pracowała na płaskowyżu naska.
Nie znam, nigdy nie słyszałem o niej.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
12-05-2009 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #157
 
heysel napisał(a):Dopiero co napisałeś, że "to zło" czyli fakt, że musisz zabić inną istotę i ją zjeść, aby przeżyć, wynika z Ciebie, czyli z człowieka. Teraz piszesz, że nie wiesz. Nie rozumiem Twojego toku myślowego, wyjaśnij jeśli możesz.
Nie wiem skąd to zło, i nie wiem czemu mu podlegam, ale wiem że bez mięsa choc w małych ilościach raczej nie potrafie życ. Chętnie poznam diete która mnie odwiedzie od tego " w moim mniemaniu" grzechu
heysel napisał(a):pafni napisał/a:
Bóg jest wszystkim=wszystko jest Bogiem - to właśnie mniejwięcej tak.


Byłbyś zatem drugą osobą na tym forum, która wierzy w Boga o panteistycznej naturze.
A któż jest pierwszą?

heysel napisał(a):pafni napisał/a:
Ta Pani naukowiec to niemka chyba Riszke. Pracowała na płaskowyżu naska.
Nie znam, nigdy nie słyszałem o niej.

film o niej nawet jest ,mam gdzies na vhs , bo to jeszcze w latach 90-tych było, rozumiesz starożytnośc Duży uśmiech

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
12-05-2009 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #158
 
pafni napisał(a):Nie wiem skąd to zło, i nie wiem czemu mu podlegam,
Zatem bezzasadnym było stwierdzenie, że wynika ono z Ciebie.
pafni napisał(a):A któż jest pierwszą?
O ile wiem to ja.
pafni napisał(a):film o niej nawet jest ,mam gdzies na vhs , bo to jeszcze w latach 90-tych było, rozumiesz starożytnośc
Tytuł filmu ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
12-05-2009 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #159
 
heysel napisał(a):pafni napisał/a:
Nie wiem skąd to zło, i nie wiem czemu mu podlegam,

Zatem bezzasadnym było stwierdzenie, że wynika ono z Ciebie. pafni napisał/a:
A któż jest pierwszą?


O ile wiem to ja. pafni napisał/a:
film o niej nawet jest ,mam gdzies na vhs , bo to jeszcze w latach 90-tych było, rozumiesz starożytnośc


Tytuł filmu ?

No wynika ze mnie bo jestem jakby narzędziem , ostatnia nitką na lini zło- dokonane zło. Tymczasem krew zwierząt wciąż płynie ku uciesze klęczących w klasztorach.
Że tak se dodam.

Kurcze nie znam tytułu filmu ale jakbys wszedł w "tajemniczy świat Artura Clarka"
To w którymś z odcinków serri jest o niej też. Ona badała te ślady przypominające lądowania obcych, pod koniec życia stwierdziła, że te kształty widoczne z kosmosu to kalendarz, przy tym ona oprócz badań typowo naukowych robiła też dośc dziwne które miały potwierdzac jej przypuszczenia co do np. tego że Bogowie juz nie interesują się naszą planetą, coś w rodzaju że dali nam życie i z jakichś przyczyn przestali nas kontrolowac. Ciekawa kobitka była, żyła na tym płaskowyżu ponad setke lat z tego co pamiętam.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
13-05-2009 06:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #160
 
pafni napisał(a):No wynika ze mnie bo jestem jakby narzędziem , ostatnia nitką na lini zło- dokonane zło.
Nie wynika, bo nie jesteś jego źródłem.
Cytat:Tymczasem krew zwierząt wciąż płynie ku uciesze klęczących w klasztorach.
Możesz wyjaśnić ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
22-05-2009 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #161
 
heysel napisał(a):Cytat:
Tymczasem krew zwierząt wciąż płynie ku uciesze klęczących w klasztorach.


Możesz wyjaśnić ?

Nikt nie przejmuje się rzezią, która później trafia na ich stół a oni uważają że są w porządku i to nie oni przyczyniaja się do zabijania zwierząt.
"zabijemy swinie bo bóg się rodzi" - to cytat ze starej piosenki punkowej

[ Dodano: Pią 22 Maj, 2009 19:03 ]
heysel napisał(a):pafni napisał/a:
No wynika ze mnie bo jestem jakby narzędziem , ostatnia nitką na lini zło- dokonane zło.


Nie wynika, bo nie jesteś jego źródłem.

Źródłem nie jestem ale to coś w rodzaju karmy, tak myślę.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
22-05-2009 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liwi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #162
 
Witajcie Uśmiech
To mój pierwszy post na tym forum.
Oczywiście że wierze w UFO,jesteśmy nieustannie obserwowani przez wysoko rozwinięte cywilizacje.Czy po to Pan Bóg stworzył tak ogromny wszechświat i tyle planet,żeby umieścić istoty rozumne tylko na Ziemi???
To byłoby ze strony Pana Boga czyste marnotrawstwo !
Jednak my ziemianie nie jesteśmy gotowi na spotkanie innych form życia,ponieważ nie jesteśmy tolerancyjni.Wystarczy posłuchać wiadomości,wszędzie nienawiść,rasizm,nietolerancja.
Na tym forum jestem narazie obserwatorem,ale zanim się zarejestrowałam to zaglądałm tu jako gość.(ciach - co to ma do UFO :?: a uwagi o forum gdzie indziej)
No i jak my ludzie mielibysmy współżyć z innymi cywilizacjami jak nie umiemy ze sobą ??
Pozdrawiam liwi

Lubi? ?piewa? ,lubi? ta?czy?,lubi? zapach pomara?czy....
06-06-2009 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #163
 
(ciach - absolutnie nie na temat)

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
07-06-2009 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miXUE Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #164
 
Interesuję się tymi sprawami od około półtora roku. Czytałem różne fora, strony internetowe.
Zwłaszcza do gustu przypadło mi: >>KLIK<< gdzie można poczytać wiele artykułów, relacji świadków, filmików i zdjęć zrobionych przez użytkowników, którzy coś zauważyli, lub po prostu tak zwanymi Fake'ami.

Po pierwsze ze jest pytanie w temacie. UFO to Unidentified Flying Object, po polsku NOL - Niezidentyfikowany obiekt latający. UFO to może byc gówno wystrzelone w kosmos z prędkością 100 km/h :wink: Zatem tak wierzę w UFO xD
- Albo jakiś projekt rządowy wojska, którego istnienie oficjalnie nie potwierdzono.
- Albo jakieś zwierzę, które nie znamy, lub nie przypomina żadnego na zdjęciu.

Chyba, że UFO pozaziemskie. Wtedy to lepiej brzmi :wink:

Zatem tak - wierzę w cywilizacje pozaziemskie. No po pierwsze - Wszechświat jest za duży, żeby istniała tylko tak marna cywilizacja jak my. Jest pewien wzór dot. tego całego problemu. Rozwiązanie tego wzoru nasuwa się same: >>KLIK<<.

Po drugie - cholernie dużo filmików. Ostatnio co dzień można zaobserwować jakieś UFO. Jak jeszcze zdjęcie można łatwo sfałszować to filmik - już trudniej.

Po trzecie - czemu za wszelką cenę rządy przeróżne nie chcą odtajnić tych wszystkich dokumentów. Do tej pory tylko 3 kraje odtajniły to.

Po czwarte - starożytne i średniowieczne artefakty. Różne malowidła wykonane przez Egipcjan, hieroglify na których można zobaczyc parę typów samolotów. Hmm ja tu widzę dwa logiczne wyjaśnienia - albo Egipcjanie byli wyżej technologicznie(moim zdaniem bardzo prawdopodbne - piramida, różne figurki złote samolotów, bateria licząca ponad tysiąc lat - zresztą ja uważam, że Homo Sapiens Sapiens jest gatunkiem, który istnieje już od poad paru milionów lat, a nie od 40 tysięcy) niż nam się wydaję - albo widzieli jakieś manifestacje UFO(też możliwe). Ale w tamtych czasach nie robiono fake'ów :wink:

Średniowiecze...hmm to może zainteresować Was - Katolików. Bo oczywiście jak w Średniowieczu widziano coś niezwykłego to przypisywano to Bogowi i aniołom...WIele związanych z objawieniami.

Cytat:Najbardziej podobają mi się malowidła aborygenów, są piękne a zarazem przerażające.
Dopełnię kilkoma innymi obrazami:
[Obrazek: ufo.jpg]
"Chrzest Chrystusa" Fitzwilliam Museum, Cambridge Wlk. Brytania. Obraz namalowany w 1710 przez flamandzkiego artystę Aerta De Geldera.

[Obrazek: ufo3.jpg]
Lepszy widok na "Ukrzyżowanie"

[Obrazek: triumph1538.jpg]
na niebie w lewym górnym rogu widać dziwne "chmury"

[Obrazek: annunciazionecrivelliul7.jpg]
"Zwiastowanie ze św. Emidiuszem" włoskiego malarza Carlo Crivelliego

[Obrazek: ufomalowidlo3wn6.jpg]
"Maryja z Dzieciątkiem i św. Janem". - Lepszy widok

[Obrazek: ufomalowidlo4pd1.jpg]

Najbardziej zastanawiają mnie obcy na chieroglifach.

Źródło: >>KLIK<<

Więcej jak narazie nie pamiętam. Sam osobiście nigdy nic nie widziałem, lecz niech Błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli Uśmiech
25-08-2009 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Jak zobaczę to uwierzę w UFO Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
11-09-2010 05:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów