Ankieta: Czy wierzysz w UFO??
Tak !
Nie !
Nie mam zdania !
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wierzysz w UFO ???
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
heysel napisał(a):Na Google jest kilka popularnonaukowych tekstów o tym.
Za dużo jest rzeczy, które mnie interesują. Nie dam rady ich wszystkich ogarnąć.
heysel napisał(a):Wystarczy nieco wyobraźni, aby zrozumieć o co tu chodzi.
Zaprzęgam ją do zgoła innych celów :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-07-2007 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
Jakby kogo zainteresowało to tutaj jest oryginalny tekst .
The warp drive: hyper-fast travel
SEBASTIANO napisał(a):dyskutować na poziomie rozszerzonym.
Co masz na myśli mówiąc "poziom rozszerzony" ?
Poza tym teoretykom chodzą po głowach takie rzeczy, że aż się sami niektórzy zastanawiają, że im za to płacą Szczęśliwy (jedna z anegdot ze środowiska).

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
15-07-2007 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Przecież przyjaciołom się UFO [img]http://c.wrzuta.pl/wm14385/a0b371970011b1a145105b8a/coca-cola%20-%20Bo%20przyjacio%C5%82om%20si%C4%99%20UFO%20Duży uśmiech[/img]

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
15-07-2007 03:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #79
 
heysel napisał(a):
Black_Soap napisał(a):jeżeli ktoś jest wstanie wytworzyć tyle energii aby zakrzywić czasoprzestrzeń to rozbicie mu nie grozi (inna sprawa że wtedy obiekt de facto stoi w miejscu, przestrzeń zmienia swoje położenie więc nie jestem pewien czy da się władować w inną zajętą przestrzeń
Chodzi Ci o pomysły Miguela Alcubierre ?

Konkretnie o pomysł a raczej zmieniony pomysł Miguela przez jakieś naukowca z MIT Oczko Generalnie chodzi o to żeby za pomocą pewnych zjawisk (nie pytaj się jakich, za cienki jestem) wpływać na obszar czasoprzestrzeni którą zakrzywiliśmy Oczko No bo jaki jest sens lecieć w takiej bańce z prędkością 1000xC jeżeli nie możemy jej opuścić Język (Krasnikow jakoś to tłumaczył)

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
15-07-2007 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Ink`y, a czy jest teologia UFO? Tyś jest dr teologii in spe, więc śledzisz pewnie rózne nurty i trendy w firmowej dzialce, co?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-07-2007 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #81
 
W UFO nie można wierzyc lub nie - UFO istnieją.
Cóż to takiego "UFO" - Unidentyfied Flying Object - Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Nie raz widziałem UFO i nie raz widział je kazdy nas. Przykład - obserwujemy na niebie jakieś dziwne światło. To może byc nietypowy samolot, balon meteorologiczy, sztuczny satelita, ISS, ptak z żarówka uwiązaną do ogona, flara - cokolwiek. Jednak dopóki się nie upewnimy co to jest - jest to UFO - czyli Obiekt NIEZIDENTYFIKOWANY.
Paradoksalnie - to z czym się nam kojarzy UFO - czyli latające spodki pełne zielonego plugastwa dyszącego żadzą podbicia naszej planety - nie jest UFO, bo jest już ZIDENTYFIKOWANE.

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Pon 16 Lip, 2007 22:55 ]
Prosze autora tematu o dodanie "pomógł" Helmuttowi.
Helmutt, ciebie prosze o takie konkrety w innych wątkach. Po prostu logika i styl. Tak Trzymac.
16-07-2007 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
W temacie. Jak czytałem, powiało grozą:
saywiechu napisał(a):Niestety, nie chciał robić żadnych niespodziewanych manewrów, ani mnie nie ostrzelał z tego ichniego lasera wink.gif
:mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-07-2007 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
Helmutt napisał(a):W UFO nie można wierzyc lub nie - UFO istnieją.
To zależy czy pytanie "cy wierzysz w UFO" rozumieć zupełnie dosłownie czy dopatrzyć się w nim małego niuansu.
Chociaż masz rację w tym co piszesz, to czasami słowo "ufo" jest nieco inaczej rozumiane niż zupełnie dosłownie, zawężając w ten sposób to co określa słowo "ufo". Oba przypadki są prawidłowe.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
17-07-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Pytanie zawarte w temacie faktycznie można rozumiec na co najmniej 2 sposby...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-07-2007 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
OK. Czyli temat powinien być sformułowany w ten sposób:
"Czy wierzysz w E.T. ?"

E.T. (nie mylić z Yeti Duży uśmiech ), to istota pozaziemska.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
17-07-2007 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Bioman napisał(a):OK. Czyli temat powinien być sformułowany w ten sposób:
"Czy wierzysz w E.T. ?"

E.T. (nie mylić z Yeti Duży uśmiech ), to istota pozaziemska.

Czy wierzysz w istnienie życia/cywilizacji pozaziemskich, wg mnie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-07-2007 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Ks.Marek napisał(a):Czy wierzysz w istnienie życia/cywilizacji pozaziemskich, wg mnie...
No tak, powinno być: czy wierzysz w istnienie E.T. ? - brzmi o wiele mroczniej xD

Watykan: Istoty pozaziemskie to stworzenia boże
Ciekawy lecz krótki artykuł. Jest też SONDA.
8% ludzi zagłosowało na nie :roll2:
Znalazłem też drugi, dłuższy ciekawy artykuł: Watykan mówi o E.T.!
Watykan ma własne Obserwatorium Astronomiczne - no coś takiego Duży uśmiech

E.T. „naszym bratem” Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
17-07-2007 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #88
 
biblia nie zaprzecza a koran wrecz potwierdza, w koranie pisze o jinnach, kosmitach i o tym ze sa wsrod nas. 8)

a rzadz usa lubi trzymac wszystko w tajemnicy (zdarzenie w roswell chociazby)

osobiscie wierze w ludki pozaziemskie chociaz nigdy nie spotkalam zywego ani nawet martwego eksponatu

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
17-07-2007 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #89
 
Bioman napisał(a):Watykan ma własne Obserwatorium Astronomiczne - no coś takiego
To Ty nie wiedziałeś? :hm: Nawet księża interesują się nauką :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-07-2007 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
Offca napisał(a):
Bioman napisał(a):Watykan ma własne Obserwatorium Astronomiczne - no coś takiego
To Ty nie wiedziałeś? :hm: Nawet księża interesują się nauką :hm:
Powiem tak: Prawie wiedziałem.
Cosik słyszałem o tym, ale do końca nie wierzyłem Duży uśmiech
A teraz wiem na bank, że istnieje takowe obserwatorium i ktoś z duchownych zajmuję się sprawą E.T. \Duży uśmiech/
No to gites xD

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
17-07-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów