Ankieta: Czy wierzysz w UFO??
Tak !
Nie !
Nie mam zdania !
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wierzysz w UFO ???
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Helmutt napisał(a):jest NAUKOWO udokumentowane
No to już nie jest to UFO.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-04-2009 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #122
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):jest NAUKOWO udokumentowane
No to już nie jest to UFO.
No jest. Bo na wielu np. zdjęciach czy filmach jest COŚ ale nie wiadomo dokładnie w 100% co, czyli jest o "Unidentified Flying Object" czyli UFO.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-04-2009 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Jeśli już, to jakieś BLIŻEJ niezidentyfikowane coś, Helmutt.

PS: nie wiedziałem, że masz już w domku neta Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-04-2009 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #124
 
Ks.Marek napisał(a):Jeśli już, to jakieś BLIŻEJ niezidentyfikowane coś, Helmutt.
Bliżej, czy dalej - wciąż jednak niezidentyfikowaneUśmiech

Cytat:PS: nie wiedziałem, że masz już w domku neta Duży uśmiech
Ja też nie wiedziałem Oczko. A tak ku ściśłości - jesteśmy teraz u mamy, mama bawi się z wnuczką a ja z nudów zapuściłem net.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-04-2009 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Nie sądzę, by owe UFO było nie z tego świata. Tu mamy tyle tajemnic jeszcze, a co jeszcze miałoby mieć na celu istnienie jakiegoś ichniego ustrojstwa?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-04-2009 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #126
 
Ks.Marek napisał(a):Nie sądzę, by owe UFO było nie z tego świata. Tu mamy tyle tajemnic jeszcze, a co jeszcze miałoby mieć na celu istnienie jakiegoś ichniego ustrojstwa?
Racja, to, że "niezidentyfikowane" nie znaczy zaraz, że z innej planety - choć też tego w 100% nie mozna wykluczyć.
Tak trochę to nie chce mi się za bardzo wierzyć, że z jakiejś odległej, super-zaawansowanej planety przylatują na naszą nędzną, pogrążoną w maraźmie, kryzysach i konfliktach Ziemię - po co, na co? Chyba, że przywożą tu swoje dzieci na wycieczkę "Jak nie będziesz jadł proteinowo-plutonowej owsianki to zobacz w co się zmiensz!" Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
26-04-2009 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Glowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Imho, rządy (np. USA) wiele przed nami ukrywają. Istnienia UFO nie jestem pewien, ale zagłosowałem na TAK i mam nadzieję, że za mojego życia potwierdzona zostanie ich realność Uśmiech

Nie bój si? nieznanego.
02-05-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #128
 
W sumie to ja też nie wiem do końca co nauka na ten temat mówi, ale jak wierze w Boga i tylko w Boga, to czy ufo może coś zmienić w moim życiu??
Jak jest to niech sobe będzie, a jak nie to nie. :roll2:

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
02-05-2009 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stahs Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #129
 
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...l?skad=rss

Mulder, gdzie jesteś?
02-05-2009 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #130
 
Helmutt napisał(a):Tak trochę to nie chce mi się za bardzo wierzyć, że z jakiejś odległej, super-zaawansowanej planety przylatują na naszą nędzną, pogrążoną w maraźmie, kryzysach i konfliktach Ziemię - po co, na co?
Powodów, dla których taka hipotetyczna wyższa cywilizacja miałaby przebyć na Ziemię można podać wiele, od czysto altruistycznych do "inwazji", od badań nowego gatunku do powodów, których nie bylibyśmy w stanie zrozumieć.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
03-05-2009 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #131
 
heysel napisał(a):
Helmutt napisał(a):Tak trochę to nie chce mi się za bardzo wierzyć, że z jakiejś odległej, super-zaawansowanej planety przylatują na naszą nędzną, pogrążoną w maraźmie, kryzysach i konfliktach Ziemię - po co, na co?
Powodów, dla których taka hipotetyczna wyższa cywilizacja miałaby przebyć na Ziemię można podać wiele, od czysto altruistycznych do "inwazji", od badań nowego gatunku do powodów, których nie bylibyśmy w stanie zrozumieć.

Jakby byli to by byli a jak nie ma to nie ma.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
03-05-2009 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #132
 
smokeustachy napisał(a):Jakby byli to by byli a jak nie ma to nie ma.
Wybitne spostrzeżenie.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
03-05-2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #133
 
Dla większej od naszej inteligencji możemy byc szczpem doświadczalnym, chociaż juz my dziś jesteśmy w stanie obliczyc długośc istnienia cywilizacji w przybliżeniu, oczywiście główne zagrożenie stanowimy sami dla siebie. I w ten sposób pozostało nam do max. 1000 lat. jeśli ten okres przetrwamy to się nam uda następne 10000 lat.
teraz spójrzcie na człowieka jako organicznego robota, czy organika wyklucza zaprogramowanie? Nie nie wyklucza, jesteśmy wszyscy podobnie zaprogramowani, nasze reakcje mówią o tym. Wciąż korygujemy ten program a tamci patrzą jak nam idzie, nie ingerują bo po co? jeśli w akwarium umieścimy małe bakterie to dla nich akwarium będzie wszechświatem - pamiętajcie.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
03-05-2009 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #134
 
pafni napisał(a):Dla większej od naszej inteligencji możemy byc szczpem doświadczalnym,
A oni dla nas naszymi bogami czy też bogiem.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
03-05-2009 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #135
 
heysel napisał(a):
pafni napisał(a):Dla większej od naszej inteligencji możemy byc szczpem doświadczalnym,
A oni dla nas naszymi bogami czy też bogiem.

Dlatego kochajmy Boga który kocha wszystkie inne cywilizacje oraz wizje boże jakiekolwiek są.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
03-05-2009 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów