Ankieta: Czy wierzysz w UFO??
Tak !
Nie !
Nie mam zdania !
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wierzysz w UFO ???
Autor Wiadomość
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #106
 
A ja znalazłem prawdziwy latający spodek Duży uśmiech Wygląda nieziemsko Duży uśmiech
[Obrazek: cbb8c22c387ee9e222eca002813e7100,24,1.jpg]
Cytat:M200G można by nazwać małym samochodem - gdyby nie to, że porusza się trzy metry nad ziemią.
Pojazdy, jakimi poruszali się bohaterowie kreskówki "the Jetsons" dla amerykańskich naukowców z firmy Moller Int. stały się inspiracją do stworzenia "latającego spodka". - M200G nie jest rodzajem poduszkowca, to raczej specyficzny, drogowy wehikuł - podkreśla jeden z inżynierów konstrukcji. - Nie potrzeba specjalnego wykształcenia, aby się nim poruszać - dodaje.

Prototyp takiego wynalazku jest już gotowy do sprzedaży. Cena na razie wynosi niespełna 45 tysięcy dolarów.

Twórcy pojazdy zapewniają, że ten latający samochód umożliwia poruszanie się po każdej powierzchni. Niezależnie od tego czy są to skały, czy fale wodne. Po prostu uznosi się nad ziemią, skutecznie omijając wszelkie "ziemskie" przeszkody.
Źródło

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2007 20:53 ]
SEBASTIANO napisał(a):I znalazłem coś o antygrawitacji na ... amerykańskiej stronie.

http://www.americanantigravity.com/flying.html

Coś piszą tam o wykorzystaniu pola elektrycznego.
Naukowcy z Trzeciej Rzeszy w czasie II wojny światowej pracowali na terenach Polski nad tajnym projektem nowej maszyny latającej. Rząd USA bardzo zainteresował się tymi naukowcami i przygarnął ich po wojnie.
W każdym razie Sebastiano, technologia USA na pewno bardzo posunęła się do przodu i na pewno stworzyli coś co lata szybciej i zwrotniej niż samolot.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
10-08-2007 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #107
 
Bioman napisał(a):To jest słynna autopsja obcego, pokazywana w programach o UFO - i też myślę, że fałszywka.
Prawdopodobnie zrobiona przez rząd USA, by przekonać społeczeństwo i inne kraje, że istoty pozaziemskie istnieją i latają swoimi talerzykami. Wszystko po to, by najnowsza technologia USA - ich statki latające były bezpieczne.

To jest rekonstrukcja tej "słynnej autopsji" jeśli sie nie myle.
Zresztą orginał też został uznany z podróbkę ;p

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
23-08-2007 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hauer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #108
 
Scott napisałeś:
Cytat:Znalazłem na necie coś takiego, z tego co czytałem koleś podpiera sie nauką,tekst dla mnie wygląda konkretnie.
i masz wiele racji bo tekst jest bardzo konkretny. Odnosnie "czasu" dodałbym tylko od siebie mozliwośc najzwyczjaniejszego "rozminięcia się cywilizacji".
Istnienie iistnienie człowieka to wg współczesnej nauki tylko mgnienie oka w skali wieku wszechswiata. A co dopiero nasza "cywilizacja", która sygnały radiowe wysyła od bardzo niedawna.
25-08-2007 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #109
 
Swoja droga to UFO, a raczej tak bardziej po polsku NOL Duży uśmiech to bardzo zagadkowa sprawa. Niby duzo ludzi widzialo, ale nikt nie wie skąd to się wzięło. A co sądzicie o porwaniach przez kosmitow? Swego czasu tez bylo o tym głośno, a w dodatku te wszczepiane pod skórę mikrochipy .. blee. :-k
26-08-2007 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Hmmm...Porwania przez kosmitów. :-k
W tej kwestii nie ma źródeł godnych zaufania,więc nie mogę się wypowiedzieć.Zresztą po co mamy w to wnikać.A jeśli to wszystko to fikcja? O mikrochipach i nanotechnologii słyszałem,ale jako o wynalazku człowieka.Nanotechnologia już prawie jest faktem,ale podchodzę do tego z obawą.
27-08-2007 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
http://www.goscniedzielny.wiara.pl/wydru...7753&katg=

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-08-2007 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hauer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #112
 
"Porwania przez kosmitów" czyli tzw. "wzięcia".
Wspomnienia z "porwania" najczęsciej sa przywoływane za pomoca hipnozy bowiem "obcy" chca zachowac tajemnicę i w jakiś sposób te wspomnienia "wymazują" - tak przynajmniej twierdza znawcy tematu. Oni sami tez zastanawiaja się: "czy jednak obcy nie wiedzą, ze możemy przywołac te wspomnienia dzieki hipnozie?"
Cóż, okazuje się, ze nie wiedza, bo ich nie ma. w stanie hipnozy cżłowiek jest bardzo podatny na sugeste i jesli podda się hipnozie prowadzonej przez "ufologa" w celu sprawdzenia czy nie był "wzięty" przez kosmitów to z niemal 100% pewnościa pojawi się zajwisko "pozornej pamięci". Zasugerowany opowiesciami o obcych wyobrazi sobie takie porwanie, szczegółowo je opisze i ... bedzie traktowal jak najprawdziwsze wspomnienia.
Poza przypadkami "pozornej pamięci" mamy jeszcze do czynienia ze "zwyczajnymi" mitomanami. Kiedys mitomani opowiadali o tym jak to uprawiali seks z bogami (chocby matka aleksandra Wielkiego), dziś przerzucili się na ufoludki.
30-08-2007 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Nie ulega wątpliwości,że hipnozę łatwo wykorzystać w celu manipulacji podświadomością i to jest właśnie najgorsze.Można wmówić zahipnotyzowanemu różne rzeczy czy nawet doprowadzić do choroby psychicznej,stąd wokół hipnozy narosło tyle kontrowersji.Hipnoza zawsze oznacza wkroczenie w sferę prywatnych przeżyć danej osoby i nie powinna być przeprowadzana przez byle kogo,nawet jeśli sam zainteresowany wyrazi na to zgodę.
30-08-2007 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
No co do hipnozy to już słyszałam wiele opinii, że jest ona całkowicie bezpieczna i nie wyrządza zadnych szkód w organizmie. :-k
01-09-2007 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
izas napisał(a):No co do hipnozy to już słyszałam wiele opinii, że jest ona całkowicie bezpieczna i nie wyrządza zadnych szkód w organizmie. :-k

Off topic. Temat jest o UFOludach i nie tylko ale z pewnością głównym tematem nie jest hipnoza.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-09-2007 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #116
 
Przepraszam, więcej nie będę. :-# jakos tak sie zagalopowałam :oops:

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sob 01 Wrz, 2007 13:50 ]
Wiem, bo i mnie się zdarza. Ale silnie nad tym pracuję. W czym równiez tobie i wszystkim życze powodzenia
01-09-2007 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #117
Re: UFO
Moim zdaniem jest to dość możliwe, ale na pewno nie w Europie Język
Być może plotki o kosmitach zamieszkujących S51 w USA zawierają jakąś prawdę?

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
20-04-2009 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #118
Re: UFO
Kaukaz napisał(a):Moim zdaniem jest to dość możliwe, ale na pewno nie w Europie Język
Być może plotki o kosmitach zamieszkujących S51 w USA zawierają jakąś prawdę?
Strefa 51 obecnie już jest dawno "wyczyszczona" z wszelkich "obcych" technologii - nawet jeśli tam było coś na rzeczy.
W Nevadzie mogło być COŚ magazynowane, przetrzymywane itp. mogły się odbywac jakieś badania. Jednak w świetle obecnych mitów i legend na pewno nic tam już nie ma ciekawego. No jest nadłuższy pas startowy na świecie, coś ponad 3 km.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-04-2009 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #119
 
Cytat:Strefa 51 obecnie już jest dawno "wyczyszczona" z wszelkich "obcych" technologii - nawet jeśli tam było coś na rzeczy.
Aha. A ja myślałem, że plotki o niej wciąż są żywe :shock:

W takim razie nie wierzę w żadne UFO...

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
21-04-2009 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #120
 
Kaukaz napisał(a):W takim razie nie wierzę w żadne UFO...
No co Ty - UFOw 100% istnieje i jest NAUKOWO udokumentowane.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
22-04-2009 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów