Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczesc Boze
Autor Wiadomość
elala86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #1
Szczesc Boze
witam wszystkich bardzo serdecznie
mam na imie Ela jestem z Witnicy
mam meza Darka i coreczke Weronike
pozdrawiam w Panu Uśmiech
24-01-2010 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Elu. Cieszymy się, że odwiedziłas nasze forum. Zachęcam do przybliżenia nam swojej osoby np może coś o zainteresowaniach, czym się zajmujesz na codzień - takie zwykłe informacje, które pozwola nam ciebie bliżej poznać. Będzie wtedy łatwiej rozmawiać znając choć troszkę naszych forumowiczów, łatwiej jest też pomagać jeśli poznajemy ich problemy, możliwości, wiedzę, umiejętności. Uśmiech Łatwiej jest też zrozumieć innych.

Zapraszam do pozostania z nami i do dyskusji a w razie jakichkolwiek problemów obsługa służy pomocą.
W przypadku problemów nie związanych z forum także można o tym pisać : jeśli starcza odwagi to na forum, jeśli nie to zawsze można napisać do kogoś z obsługi, nawet do samej administracji, postaramy się wtedy pomóc.

ŻYCZE OWOCNYCH DYSKUSJI.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
24-01-2010 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witam Cię Elu, miłego pobytu życzę.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
24-01-2010 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elala86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #4
 
no coz wiec co by tu napisac
mam licencjat z rachunkowosci i zarzadzania finansami
jak pisalam wczesniej mam rodzine wiec narazie sie nia zajmuje moze jak mala podrosnie to pomysle o pracy i magisterce Uśmiech
a poza tym mysle nad OCDS Uśmiech
24-01-2010 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
elala86 napisał(a):a poza tym mysle nad OCDS Uśmiech

A co to za skrócik, jeśli można wiedzieć? :roll: Szczęśliwy

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
24-01-2010 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
TOMASZ32-SANCTI, Trzeci Zakon Karmelitański Uśmiech http://www.ocds.org.pl/

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-01-2010 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witaj Elu Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
27-01-2010 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŻycieJestPiękne Offline
żona i matka
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Szczesc Boze
Szczęść Boże znów. to ja Ela. zmieniłam nick to jakoś z tym czuje się "rozpoznawalna" w świecie wirtualnym. poza tym zapomniałam gdzie miałam namiary na tamto konto. także jeśli można proszę tamto usunąć.

troszkę się u mnie pozmieniało. męża wciąż mam Język ale teraz mam już 2 córki i prawdopodobnie charyzmat poznania. ale nie mam owego z kim rozeznać niestety bo są z tym pewne problemy.
pozdrawiam w Panu

"Bóg zawsze nad nami czuwa i znajduje rozwiązanie tam gdzie ludzki umysł już go nie widzi." z filmu "Faustyna"

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

Zawstydzony
10-03-2013 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ancelity Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Szczesc Boze
cześć, co tam słychać?
____________________________
http://www.iglootechnika.pl/wyposazenie-...hlodnicze/
06-05-2015 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów