Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przystanek Jezus - świadectwo na gorąco
Autor Wiadomość
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Przystanek Jezus - świadectwo na gorąco
Czas tegorocznego Przystanku Jezus to dla mnie czas niesamowity, czas Góry Tabor, ale także czas uczenia się ewangelizacji od najlepszych, czas słuchania Pana Boga,czas uczenia się Miłości w praktyce. Rozwinę trochę moją wypowiedź.Rekolekcje prowadzone przez Księdza Biskupa Edwarda były niesamowite. Bardzo mnie dotknęło głoszone słowo. Stwierdziłam, że nie mogę już żyć tak jak do tej pory.Muszę się nawrócić! Ksiądz Biskup mówił o tym, by nie robić podziałów i nie stawiać murów. Bo Jezus się tak natrudził, by je zniszczyć.I że w momencie kiedy stawiamy mury, jesteśmy przeciwko Jezusowi. Że nie chodzi o moralizowanie i pouczanie ale o wychodzenie z Miłością. I tego się uczyłam w praktyce już w środę od Księdza Rafała Jarosiewicza, z którym miałam okazję chodzić po polu, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Bogu. Nauczyłam się, że w Ewangelizacji nie można być nachalnym, że nie można na siłę, bo Jezus daje propozycję.To jest propozycja Pana Boga. W piątek przekonałam się, jak ważna jest okazana Miłość, że czasem nie trzeba za wiele słów... Moje bycie na Przystanku, to myślę, że też było w kwestii modlitwy.Mam nadzieję, ze to zostanie, bo chyba przekonałam się do Różańca. A śpiewając w grupie muzycznej mogłam mieć w sobie radość ze służby, która ma sens. Zrozumiałam, że ta radość, to nie ma być przyklejony uśmiech do twarzy, ale radość płynąca z uwielbienia Pana Boga.To tyle na gorąco. CHWAŁA PANU, KTÓRY WIELKICH RZECZY DOKONUJE!

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
03-08-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Przystanek Jezus - świadectwo na gorąco
Bozy_Wariat napisał(a):, ale także czas uczenia się ewangelizacji od najlepszych
Właśnie to bardzo ważne, aby uczyć się jak ewangelizować od innych szczególnie w praktyce. Uśmiech
A ile was tam było?

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
04-08-2008 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Na Przystanku Jezus było około 500 osób

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
04-08-2008 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Chwała Panu za Twoje świadectwo Uśmiech Szkoda, że nie widziałam Cię, też byłam...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
06-08-2008 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dzięki za świadectwo, tez tam byłam i Ciebie kojarzę Szczęśliwy

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
07-01-2010 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Przystanek Jezus - świadectwo na gorąco
"Opowiedz TWOJĄ HISTORIĘ wiary i przyjaźni z Jezusem w kontekście doświadczenia Przystanku Jezus oraz spotkanych na nim ludzi. Więcej o tym na http://www.przystanekJezus.pl ".
Zapraszam Uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
30-01-2013 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów