Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
No to raz jeszcze:
co z tym blogiem? jakoś dla mnie bynajmniej znajomo wygląda..

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-08-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
o. Pacyfik Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 265
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
konkrety bez uniesień... no i promocja..... (umieściłem ja już na tym forum w jakimś wątku?)
16-08-2008 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Odnośnie głównego postu autorki tematu:

Link użytkowniczki Anienka został zamieszczony prawidłowo, we właściwym dziale, więc nie ma tutaj wątpliwości. To czy jest to kolejne forum nic nie znaczące czy też forum, które może coś wnosić - niech decydują sami użytkownicy. Jeśli ktoś miałby odchodzić z tego forum dla innych to i tak to zrobi - jesli będzie chciał - nikogo na siłę tutaj się nie trzyma, każdy ma wolny wybór. A jeśli na forum jest taki dział do reklamowania stron czy for to oczywiście jest to po to, aby takie strony zamieszczać.

Tak więc zostawmy ocenę tego nowego forum samym użytkownikom. Kto będzie chciał tutaj pisać to nawet, gdyby było milion takich linków to na naszym forum pozostanie, bo to nie linki innych stron trzymają go tutaj, ale ogólna atmosfera i ciekawe tematy, ciekawi ludzie, których jest tutaj wielu i dlatego jest tutaj naprawdę wielu użytkowników i cały czas przychodzą nowi. To o czymś świadczy. Szczęśliwy :aniol:

Anienko

Nie było tutaj spamerstwa, więc nikt tutaj za spamera ciebie nie uważa. Jeśli umieszczasz linki we właściwym dla tego celu dziale to spamu nie ma. Ten dział właśnie służy umieszczaniu linków, więc według mnie - nie ma tutaj mowy o SPAMIE.

Co do samego bloga:

Ja go nie znam, nie miałem okazji go przeglądać, więc jeśli nawet został umieszczony po raz kolejny to chyba nic nie szkodzi, może być dla przypomnienia.

Tak od siebie:

Sprawdzę czy jest temat do umieszczania linków do for, myślę że lepiej by było, gdyby był jeden temat do umieszczania linków do różnych for, wtedy nie było by bałaganu i łatwiej byłoby znaleźć link do konkretnego forum a nie szukać po różnych tematach. To samo dotyczy blogów czy stron : grupować je w konkretne kategorie, wtedy łatwiej jest szukać.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-08-2008 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ks.Marek napisał(a):Ten Blog tez jakoś znajomo wygląda.
Wspaniały link Ks.Marku! Wypowiedź o.Jakuba i o.Leonarda to prawdziwy balsam dla duszy i drogowskaz na naszych drogach życia.


o.Pacyfik napisał(a):Link bledny - osoby ktora żebra o akceptacje(bo w domu z tym krucho), i która np. jeszcze nie zawitała u terapeuty...To chyba jest forum ewangelizacyjne, /a nie terapeutyczne/.... jeśli nie - to co ja tu robię?
Myślę, że o. Pacyfik ewangelizuje - w dodatku, nie tylko "zewangelizowanych zdrowych", ale i "niezewangelizowanych" potrzebujących lub nie potrzebujących terapii.
Dzięki linkowi poniżej, POLECAM GORĄCO:
http://www.franciszkanie.net/video
znalazłam prawdziwe eldorado ewangelizacyjne, w pierwszej kolejności siebie samej, potem, mam nadzieję, innych.

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
24-09-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów