Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert 2TM23
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
kłapciu napisał(a):Jak oceniasz wcześniejszą działalność Budzego np w Siekierze czy obecnie w Armii?
Siekiera z Budzym? Totalnie masakrująca muzyka i teksty, gdzie krew, wojna, ognień, karły, zwłoki, zagłada a przez ten krajobraz "jedzie pociąg anarchistów, maszynista kosę ma" Uśmiech. Nawet niektórzy najbardziej "dymiący" załoganci, przyznawali się po cichu, że Siekiery się po prostu..... boją.
Ani przed Siekierą ani po już nikt tak szybko i agresywnie nie grał w Polsce. Szkoda, że nie wydali żadnej płyty, a nagrania jakie po nich zostały to słynne "Demo '84" i jakichs parę amatorskich nagrań na żywo. Chociaz słyszałem, że wydali ostatnio to demo zremasterowane oficjalnie. To dobrze, to kawał histroii polskiego punka.
Z Armii najlepsza była "Legenda" - do dziś lubię ta płytę. Najgrosze było "Triodante" - jak można było coś takiego nagrać? Nowsze albumy trzymają poziom.
Tymoteusz miał dwie pierwsze płyty dobre, potem zaczęli kombinować. A pamiętam te szumne zapowiedzi projektu......
O "Arce" z litości (i złości) nie będe się wypowiadał.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-03-2009 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Triodante było zupełnie inne, co nie znaczy, że najgorsze. To na pewno nie była prosta muzyka - mało melodyjna, czasem, w ogóle bez melodii, mroczna i bardzo (mnie uspokakająca).
Jak miałaby inaczej brzmieć płyta m.in. o czyśćcu i piekle?
20-03-2009 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
PS napisał(a):Triodante było zupełnie inne, co nie znaczy, że najgorsze. To na pewno nie była prosta muzyka - mało melodyjna, czasem, w ogóle bez melodii, mroczna i bardzo (mnie uspokakająca).
Jak dla mnie to najgorsza z płyt Armii - brzmi jakby się bardzo pogubili i nie bardzo wiedzieli co mają grać. Długie, przegadane i nudne utwory, jakies "wypełniacze" ("....I z twarzą na południe zrobiłem 20 kroków...." - ktoś może starał się narysować ta wędrówkę Tomasza? co mu wyszło?).... jedynie teksty jak zawsze wieloznaczne i na poziomie, no ale to standard.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-03-2009 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zanim zacząłem rysować, domyślałem się, że to krzyż
20-03-2009 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
PS napisał(a):Zanim zacząłem rysować, domyślałem się, że to krzyż
Pewnie tak, w sumie można się było domysleć, oryginalnością Tomasz nie popisał się tu Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-03-2009 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
To fakt. Siekiera była niezłym zespołem.
A znasz Trupią Czaszkę (Budzy też tam śpiewał)dzy
Generalnie wolę Budzyńskiego w mocniejszym wykonaniu, dlatego bardziej wolę Armię od 2tm2,3 Język Chociaż muszę przyznać, że ostatnia płyta wyjątkowo mi się podoba, pomimo że nie gustuje w tego typu brzmieniach. Ale bezapelacyjnie Siekiera i Trupia Czaszka wymiata Duży uśmiech A tak swoją drogą solówki Budzyńskiego też są całkiem <Luna i Taniec Szkieletów Język )

[ Dodano: Pią 20 Mar, 2009 13:57 ]
aga napisał(a):A ja się dzisiaj dowiedziałam, że w Nowej Soli był wczoraj koncert, czyli niedaleko. Szkoda, że nikt mi nie powiedział Smutny

A co to za problem sprawdzić? Wystarczy wejść na oficjalną stronę 2Tm2,3.
Jak Ci na czymś zależy to zatroszcz się sama o to.
Ja co kilka dni wchodzę na oficjalne strony moich ulubionych zespołów a nóż zagrają w moim mieście Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
20-03-2009 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów