Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa HTML`em
Autor Wiadomość
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Kod:
<html>
<body>
<script language="php">
phpinfo();
</script>
</body>
</html>
Wrzuć to proszę na serwer jako index.php i pokaż wynik. Jaka baza danych jest dostępna (MySQL, PostgreSQL, ...) ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
24-08-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
MySQL jest dostępny.

[ Dodano: Nie 24 Sie, 2008 13:56 ]
Właśnie usunąłem tą swoją domenę. Wolę skorzystać z pomocy "krok po kroku" kogoś doświadczonego, niż sam robić głupstwa.

[ Dodano: Nie 24 Sie, 2008 13:59 ]
Podpowiedzcie, gdzie założyć domenę, by bezproblemowo mogła chodzić stronka parafialna. Dodam, że nie zamierzam na niej wieszać udziwnień. Chcę, by były podstawowe informacje na temat funkcjonowania parafii, ogłoszenia, aktualności, czasem jakaś galeria.

Coś w tym stylu: http://www.sanktuarium-susz.info

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-08-2008 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jockey Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
heysel napisał(a):Wrzuć to proszę na serwer jako index.php i pokaż wynik. Jaka baza danych jest dostępna (MySQL, PostgreSQL, ...) ?
lepiej na priv lub maila. przecież ta funkcja pokazuje wszystko o serwerze... U mnie w firmie admini zabiliby takiego który taki numer by im wyciął

Któż jak Bóg
24-08-2008 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
jeśli ktoś boi się ujawnienia takich danych, tzn że z niego pupa nie admin.

@Ks.Marek: a czy Wasza Kuria nie udostępnia czegoś takiego parafiom? W Diecezji Siedleckiej tak chyba jest.
Jeśli nie, to powtórnie polece ovh.org - pakiet free60 cycuś takiego. -60MB miejsca, baza danych, php i moduly do zainstalowanie poprzez klinięcie.
Czyli w najprostszym przypadku przez phpAdmina (tam już będzie) stworzy Ksiądz tabelkę (napiszemy jak) i będzie Ksiądz tam wpisywał treść ogłoszeń również przez phpAdmina (żeby nie tworzyć systemu uwierzytelnienia - haseł, sesji itp pierdół), a sama stronka będzie wyświetlać ogłoszenia jako tylko do odczytu (skrypt php napiszemy tu).
A te menu itd to Ksiądz sam sobie zrobi jak poprzednio
25-08-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
PS napisał(a):W Diecezji Siedleckiej tak chyba jest.
wogóle stronka diecezji siedleckiej jest bardzo dobrze zrobiona. nie o każej stronie diecezjalnej można tak powiedzieć, niestety.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-08-2008 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
zarejestrowałem się na tym cba. tam jest sporo opcji do wyklikania. i ma Ksiądz tam phpMyAdmina - wsio jest.
25-08-2008 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Usunąłem konto w CBA
Założyłem nowe w OVH. I mam problem, bo mogę się zalogować, ale nie widzi mej domeny, jaką założyłem: rozaliawsuszu.ovh.org
Takie cos sie pokazuje:
[Obrazek: 04757450f25eb882med.jpg]

[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 15:52 ]
Ale patrzę teraz na szczegółowe dane konta i widzę, że jest to w toku realizacji. Więc trzeba czekać.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-08-2008 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
na początku (i chyba w ogóle) ten manager ovh jest kijowaty. Ksiądz powinien dostać maila o temacie: Potwierdzenie założenia konta 'rozaliawsuszu' w serwisie 60free. Bo oni jakoś to traktują jako zamówienie (które akurat tu nie kosztuje - jakieś takie dziwne rzeczy) i trwa to kilka minut, bo pewnie ktos tam musi kliknąć (też miałem z tym na początku problemy)
25-08-2008 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
No, już mam. Dostep do ftp też. Co dalej?

[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 16:44 ]
Nie moge się dostać do http://rozaliawsuszu.ovh.org/phpmyadmin/...47c2d18fea

[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 16:44 ]
się pali:
Kod:
#1045 - Access denied for user 'rm18296-ovh'@'localhost' (using password: YES)


[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 16:51 ]
Zawiesiłem testowo to co było na CBA
http://rozaliawsuszu.ovh.org/
żeby zobaczyć jak i co działa Język

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-08-2008 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
prawdopodobnie nie ustawił Ksiądz sobie hasła do bazy danych (generalnie to nie jest to samo hasło co główne):
w menedżerze ovh:
1. kliknąć serwery wirtualne (tam będzie jeden rozaliawsuszu.ovh.org) lub wcześniej strona główna/serwery wirtualne
2. kliknąć po prawo serwer wirtualny
3. kliknąć na hasło w dziale SQL
4. wybrać bazę danych (tam będzie chyba tylko jedna) i wpisać nowe hasło
25-08-2008 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
PS napisał(a):Czyli w najprostszym przypadku przez phpAdmina (tam już będzie)
No włąśnie nie mogę się doń zalogować...

[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 17:01 ]
nic z tego. cały czas to samo
Kod:
#1045 - Access denied for user 'rm18296-ovh'@'localhost' (using password: YES)

Nie wpuszcza mnie do tego phpAdmina

[ Dodano: Pon 25 Sie, 2008 17:06 ]
A, pisz może lepiej na GG: 4161494

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-08-2008 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
ale użytkownik to jest ten rozaliawsuszu (w ovh wkurza właśnie ilość loginów i haseł)
25-08-2008 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Tam w panelu moim powinno być:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7199...94b73.html
A jest:
[Obrazek: 95bd8678dcecb1fdmed.jpg]

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-08-2008 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów