Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego facet nigdy nie zrozumie :)
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Czego facet nigdy nie zrozumie :)
Zanim nie pójdę do szpitala - coś dla humoru Oczko


Cytat:Są rzeczy na tym świecie, które potrafią wyjaśnić tylko kobiety. Dla facetów, to absolutna czarna magia. Poniżej kilka takich, które właśnie zaliczane są do tej grupy...

- Wyraz twarzy kota.

- Co tak ważnego jest w czekoladkach.

- Potrzebę posiadania jednakowych butów w różnych kolorach.

- Wyszczuplające ubrania.

- Wybieranie się na wycieczkę samochodową bez próby osiągania rekordu szybkości.

- Różnicę między ecrie, beżowym i kremowo-białym.

- Podcinanie włosów żeby urosły.

- Podkręcanie rzęs.

- Niedokładność każdej wagi osobowej kiedykolwiek powstałej.

- Inną kobietę...

- Jak to możliwe, że moczenie skóry powoduje jej wysuszenie

- Potrzebę posiadania na koncie permanentnego debetu.

- Mówienie przez 3 godziny bez powiedzenia o czym mówią.

- Potrafią wyjaśnić "dlaczego nie jeść pomadki choć jest o smaku owocowym".

- Potrafią wyjaśnić "O co chodzi w M jak Miłość ".

- Dlaczego na łazienkę trzeba wydać 10 tys. PLN jak wystarczy 3800zl (o kuchni nie wspominając).

- Dlaczego Twoje rachunki (chodzi o faceta) za telefon komórkowy wynoszą aż 150 zł/miesiąc a moje (kobieta) tylko 300.

- Różnicę pomiędzy piekielnymi ustrojstwami - "wkładka higieniczna - podpaska ".

- Różnicę pomiędzy jej wypadem z koleżankami, a twoim z kolegami.

- Tylko kobieta zna różnicę między podkładem i fluidem i wie po co pod to wszystko kłaść jeszcze bazę rozświetlającą...

- Wyjaśnią dlaczego naprawdę nie chcesz iść z kumplami na piwo.

- Tylko kobieta potrafi Ci wyjaśnić, że jedziesz za szybko nawet jeśli nie odpaliłeś jeszcze auta.

- Dlaczego śmieci trzeba wyrzucać codziennie, a nie raz w tygodniu jak już się zapełni nimi wszystkie miejsca koło kosza...

- Dlaczego nakarmienie zwierzyńca i posprzątanie w domu jest ważniejsze od sprawdzenia maili jakie przyszły do nas w nocy.

- Dlaczego zmywa się zaraz po posiłku a nie tuż przed.

- Dlaczego deska sedesowa MUSI być opuszczona.

- Dlaczego "zaraz" jest pierwszym krokiem do awantury.

- Dlaczego sztućce muszą kolorystycznie pasować do zasłon?

- Dlaczego Karmi jest smaczne?

- Dlaczego do toalety w knajpie trzeba chodzić z koleżanką?

- Dlaczego masz nie pić tego trzeciego piwa?

- Czym różnią się dwie identyczne bluzki?

- Jak bardzo chce ci się iść po Jej ulubiony przysmak o pierwszej w nocy.

- Dlaczego tipsy są lepsze od naturalnych paznokci i dlaczego należy zrobić sobie kompletny makijaż, żeby usiąść do komputera.

- Dlaczego nie podoba ci się nowa sąsiadka.

- Kobiecą logikę - niestety używając kobiecej logiki.

- To, że 5 godzin na zakupach to mało.

- Dlaczego 200 kosmetyków w łazience to mało.

- Dlaczego mereżki nie są modne, a baskinki tak? (Co to do cholery są mereżki i baskinki?)

- Dlaczego nie może iść na zabawę drugi raz w tej samej sukience

- Dlaczego finał Ligi Mistrzów jest mniej pasjonujący od "Plebanii", bądź też od 3748 odcinka "Mody na sukces".

- Dlaczego nowy kapelusz jest NIEZBĘDNY do życia.

- Dlaczego pieniądze nie są jej najlepszymi przyjaciółmi, bo zaraz gdzieś znikają.

- Dlaczego zmasakrowany tył/przód twojego nowego samochodu nie jest warty awantury.

- Dlaczego obiad u jej mamy będzie wręcz rozkoszą.

- Czemu komplikowanie świata ma pomóc w jego uproszczeniu.

- Jaka jest różnica między zdradą fizyczną i mentalną i że takie istnieją.

- Dlaczego wchodząc tylko po masło do supermarketu wyjeżdża z wózkiem kipiącym od wszelkiej maści debilizmów i że ta mała doniczka jest urocza i naprawdę potrzebna tak samo jak wiklinowy koszyczek nie służący absolutnie do niczego.

- Potrafią wyjaśnić, że "porozmawiaj ze mną" jest już tematem do rozmowy samym w sobie.

- Dlaczego to, co nazywają mydłem tym lepiej myje im mniej w tym mydła.

- Dlaczego każda wystawa sklepu z ciuchami jest obiektem wnikliwej obserwacji.

- Dlaczego trzeba przejść każdy sklep i przymierzyć wszystkie buty, ciuchy nawet jeśli aktualnie nie ma się ani grosza?

- Dlaczego jak deklarują, że przygotowanie się do wyjścia zajmie im max 10min., to spędzają w łazience 3 godziny?

- Dlaczego mimo wszelkich znaków na niebie i drodze to ONA miała pierwszeństwo i że tak na prawdę to Twoja wina że miała stłuczkę choć nie było Cię w promieniu 5 km od samochodu.

- Dlaczego zakup firanek jest ważniejszy od nowych głośników?

- Potrafi wyjaśnić dlaczego (pomimo figury osy) jest gruba.

- Dlaczego jest niezadowolona z zakupu, mimo iż oglądała / przymierzała go kilkakrotnie.

- Dlaczego lepiej iść na obiad do jej rodziców niż do twoich.

- Dlaczego faceci powinni oglądać z nimi komedie romantyczne.

- W jaki sposób ogląda wszystkie możliwe seriale i jej się to nie miesza.

- W jaki sposób jednocześnie gotować obiad, robić pranie, plotkować z sąsiadką, poprawiać makijaż i pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji ani przez chwilę nie tracąc kontroli nad żadną z tych czynności i doprowadzić je wszystkie do szczęśliwego zakończenia.

- Czemu to, że przed momentem skręciła nogę, noga okropnie spuchła a Ona kwalifikuje się już tylko na pogotowie, to nie jest ABSOLUTNIE ŻADEN powód żebyśmy dzisiaj nie poszli na kurs tańca, za którym Ona przepada a którego ja nie znoszę ( i ona o tym wie).

- Dlaczego po obejściu całej galerii i powrocie do pierwszego punktu ze słodkim "Od początku wiedziałam, że ten sweter będzie najlepszy" nie wolno się denerwować ?

- Dlaczego krem pod oczy, na noc, dla cery suchej, acz ze skłonnościami do przetłuszczania, z witaminami, ale bez czegośtam to rzecz tak oczywista, że "Idź kup mi krem"?

- Czymże różni się peeling z balsamem od balsamu peelingującego ?

- Dlaczego twój dezodorant i pianka do golenia zagraca całą szafkę na kosmetyki?

- Dlaczego jak zamawiasz frytki i zapytasz, czy chce odpowiada, że nie jest głodna, a potem jak już te frytki dostaniesz, to bezczelnie Ci je podjada?

- Frytki to pikuś, ale potrafią i piwo wypić!

- Jak znaleźć cokolwiek w JEJ torebce.

- Dlaczego ma przynajmniej kilka par butów na szpilce (i ciągle chodzi w takowych), skoro za każdym razem narzeka, że są potwornie niewygodne.

- Dlaczego, gdy ON się odgraża to "szantażuje" a gdy ONA się odgraża to "proponuje" ?

- Dlaczego podczas rozmowy na GG gdy ty powiesz, że idziesz spać bo jesteś zmęczony znaczy to "Buraku zostawiasz mnie?!", a gdy leci "M jak miłość" to: "No co, nawet filmu nie wolno mi oglądnąć"?

- Dlaczego niosąc zakupy, plecak i narty powinienem wziąć jeszcze jej mały plecaczek?

- Dlaczego zupka chińska nie jest obiadem, a tym bardziej pierwszym śniadaniem czy kolacją?

- Dlaczego bluzeczka/ koszulka/ kiecka/ spódniczka (niepotrzebne skreślić), która w sklepie jest super, ekstra, zajedwabista - po przyniesieniu do domu natychmiast traci urok i znika w szafie przy wtórze słów "Boże, co za szmata, nigdy tego na siebie nie włożę".

- Dlaczego o pierwszej w nocy czekolada z orzechami, bakaliami etc. jest tak niezbędna, że MUSIMY objechać pół miasta, aby ją znaleźć.

- Dlaczego tuż pod domem niosąc ową czekoladę dowiadujemy się przez telefon, że nie musimy już szukać czekolady, bo "Wypiłam kakao, które mi chciałeś zrobić zanim wyszedłeś". język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-09-2008 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Baptysta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
no bez wątpienia tylko kobieta dostrzega takie rzeczy, ale ż tym ze to dla faceta czarna magia to już przegięcie - i to moderator na forum katolickim.

A wracając - czemu piszesz, że "nie pujdziesz" do szpitala ?

[ Komentarz dodany przez: Rachel: Pon 08 Wrz, 2008 19:12 ]
Czytaj uważnie a inny sens wydobędziesz z jej wypowiedzi Uśmiech

Dla wi?kszej chwa?y Bo?ej, zbawienia dusz i zniszczenia grzechu!

Zachwyca mnie mój Bóg...
Bóg zawsze i we wszystkim mój Bóg
(?w. Wincenty Pallotti)
08-09-2008 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
http://liza.umcs.lublin.pl/~wbronisz/mozg/ \Duży uśmiech/ :lol2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-11-2008 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
hmmm - ciekawe, dlaczego od 8 września ten topic ma "aż" 4 posty wraz z moim :diabelek: :aniol:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
14-02-2009 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
za dużo tego...!!!! Język

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
14-02-2009 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Acant Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Chłop siedzi na ławeczce przed domem i myśli...

W pewnym momencie zwraca oczy ku niebu i pyta:
"Panie, czy mogę się Ciebie o coś zapytać?"

Na to głos z nieba mówi:"Ano pytaj"

To chłop się pyta:"Panie, powiedz mi czemu ta moja baba taka piękna?"

Na to głos: "abyś mógł ją miłować"

a chłop: "a czemu ona taka głupia?"

głos: "aby mogła miłować ciebie"
29-04-2009 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Dobre :hahaha:

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
29-04-2009 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Acant napisał(a):Chłop siedzi na ławeczce przed domem i myśli...

W pewnym momencie zwraca oczy ku niebu i pyta:
"Panie, czy mogę się Ciebie o coś zapytać?"

Na to głos z nieba mówi:"Ano pytaj"

To chłop się pyta:"Panie, powiedz mi czemu ta moja baba taka piękna?"

Na to głos: "abyś mógł ją miłować"

a chłop: "a czemu ona taka głupia?"

głos: "aby mogła miłować ciebie"


:hahaha:

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
30-04-2009 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Acant Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Tekst z kamiennych tablic, wykopanych na górze Synaj, podczas wykopalisk archeologicznych w 2002 r.

Przykazania dla mężczyzny

1. Nie będziesz traktował kobiety jako istoty równej. Jej urodę zauważał i doceniał będziesz, bo inaczej na srogą zemstę się narazisz.

2. Tłuc kobiety swojej ręką twoją nie będziesz, ani rózgą, ani innym rekwizytem mogącym służyć biciu. Siły swe męskie zachowaj ku zdobywaniu kobiety.

3. Winy swoje wobec kobiety twojej zawsze odpuszczaj. Pierwej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niźli doczekasz się tego od niej.

4. Nawet w alkowie ze szwagierką ujrzany, zaprzeczać będziesz. Flirtu i romansu w każdej sytuacji się wyprzesz.

5. Nigdy nie będziesz kłócił się z kobietą twoją. Nie będziesz bowiem języka strzępił nadaremno.

6. Jeśli kobietę swoją pragniesz rozpalić, o zapałkach zapomnij.

7. Nigdy nie będziesz kłamał kobiecie swojej, chyba że dla dobra publicznego.

8. Kuchnię kobiety twojej chwalił będziesz, nawet gdy zupa przypalona i słona jest.

9. Jeśli zupę takową kobiety swojej po dwakroć pochwalisz piwo dostaniesz i pokój będzie z tobą.

10. Nie pozwolisz pracować kobiecie twojej. Chyba że praca tobie nie służy.

11. Łysiny swojej nigdy wstydzić się nie będziesz. Zważ wszak że księżyc także odbitym światłem świeci.

12. Nie posadzisz kobiety twojej za kierownicą samochodu twego, chyba że źle życzysz kobiecie, i jeszcze gorzej samochodowi twemu.
05-05-2009 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów