Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watykan zmienił imie Boga
Autor Wiadomość
o. Pacyfik Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 265
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jasne, ze tak. "Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki" - List do Hebrajczyków 13, 8.
Nie mam wątpliwości...

Cytat:Jeżeli znasz Pana Jezusa, możesz być pewien, że to, jaki On jest nie zmieni się nigdy. Nie zmieni tego ani czas, ani okoliczności. Przyjaźnie między ludźmi się kończą, małżeństwa niestety często się rozpadają. Ludzie się zmieniają, ale Pan Jezus pozostaje cały czas taki sam. Dzięki tej pewności możesz normalnie żyć. Jest Ktoś, kto Cię kocha i tak już pozostanie na zawsze! Choćby wszyscy od Ciebie się odwrócili, On tego nie zrobi.
12-09-2008 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
o. Pacyfik napisał(a):Jasne, ze tak. "Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki" - List do Hebrajczyków 13, 8.
Nie mam wątpliwości...

Cytat:Jeżeli znasz Pana Jezusa, możesz być pewien, że to, jaki On jest nie zmieni się nigdy. Nie zmieni tego ani czas, ani okoliczności. Przyjaźnie między ludźmi się kończą, małżeństwa niestety często się rozpadają. Ludzie się zmieniają, ale Pan Jezus pozostaje cały czas taki sam. Dzięki tej pewności możesz normalnie żyć. Jest Ktoś, kto Cię kocha i tak już pozostanie na zawsze! Choćby wszyscy od Ciebie się odwrócili, On tego nie zrobi.

Napisałem o Kościele.
Ale to chyba zbyt trudny temat.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
12-09-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
o. Pacyfik Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 265
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Dla mnie Kościół to mistyczne Ciało Chrystusa.
Masz racje - temat poza zasięgiem wiedzy, ale w zasięgu wiary. #-o
12-09-2008 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
pafni napisał(a):Przecież kościół inaczej wyglądał w XV wieku i inaczej w XX .
Twój pra pra pra dziadek też inaczej wyglądał, niż ty teraz i nieco innym językiem operował.
pafni napisał(a):A może udawac, że jest tak samo?
Nie trzeba udawać, bo nie ma czego.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-09-2008 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów