Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyborcza, Wprost i inne brukowce
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
A ja czytałem arta Najfeld o potencjalnej wice-prezydent. Normalnie baba z Miami!
Masz coś do Frondy? To jedno z niewielu wydawnictw, które nie patyczkuje się ani z lewicą ani z prawicą.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-10-2008 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ks.Marek napisał(a):A ja czytałem arta Najfeld o potencjalnej wice-prezydent. Normalnie baba z Miami!
Masz coś do Frondy? To jedno z niewielu wydawnictw, które nie patyczkuje się ani z lewicą ani z prawicą.
Najfeld? To ta biedna zboczona kobieta z kompleksami i fobiami? Może ona i jest z "Miami" Uśmiech W końcu falliczne kształty (jak Floryda) siedzą tej niewyżytej panience ciągle w głowie Oczko

Do Frondy nic nie mam. Oni zyją we własnym, wyimaginowanym, bajkowym świecie i tylko czasami jakaś niecnota wyrwie się z tekstem jak pana Adamskiego, który chciał się chyba pisiakom przypodobać, bo artykuł był wybitnie "pod PiS" - te wyszukiwanie "haków" - a to ojczym muzułmanin, a to pastor popierający pedałów - Jaro i Lesio Kaczyńscy są na pewno dumni z podwładnego... Ja bym jeszcze napisał więcej, a co! A np. że Obama "dziecięciem półrocznym będąc na ślubie u kuzynki Edny puścił głośnego bąka, czym oczywiście znieważył wiarę, Boga i religię - wot ancykryst obmierzły!". Niech się schowa Tusk i jego niemodny już "dziadek z Wehrmachtu" bo przy Obamie wysiada Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-10-2008 06:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów