Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiersz na rocznicę świeceń - szukam
Autor Wiadomość
antygona Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Wiersz na rocznicę świeceń - szukam
Nie wiem czy zamieszczam ten post w odpowiednim miejscu, ale szukam wiersza na kolejną rocznice świeceń kapłańskich. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
26-09-2008 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Tutaj można coś znaleźć.
Zachęcam jednak, by stworzyć jakiś własny, oryginalny tekst. To zupełnie inna sprawa, kiedy ksiądz słyszy słowo twórcze niż odtworzone.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-09-2008 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
antygona Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #3
znowu szukam wiersza
Dziekuje. Wolalabym by Ktos wlasnie podeslal mi taki wiersz, napisany samodzielnie, bo te ktore otrzymalam tu sa pieknie ale napewno znane przez ksiezy. Nie potrafie jeszcze sama pisac wierszy. Trzeba miec duzo do powiedzenia swiatu, by pisac wiersze. Gdyby ktos podeslal mi teraz jeszcze jakis wiersz (albo zyczenia) bylabym wdzieczna.

,,Woda zosta?a obdarzona czarodziejska w?adz?-sta?a sie sokiem ?ycia na ziemi"-Leonardo da Vinci
07-10-2008 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ks.Marek napisał(a):Tutaj można coś znaleźć.
Zachęcam jednak, by stworzyć jakiś własny, oryginalny tekst. To zupełnie inna sprawa, kiedy ksiądz słyszy słowo twórcze niż odtworzone.

Ja zawsze wymyślam takie prywatne "kwiatki" - inne dla każdego kapłana, bo każdy inny. Może nie brzmią one tak piękne jak gotowe wierszyki, ale warto wymyślić własne słowa, które będą płynęły prosto z serca, a skłonią też do refleksji księdza, który życzenia otrzyma.
I rzecz ciekawa - rokrocznie zastanawiam się nad nowymi życzeniami i wydaje mi się, że nic nowego już wymyślić nie można i wszystkie teksty podobne, jednak doświadczenie moje pokazuje, że pomysł pojawia się zawsze wcześniej i zawsze inny. Warto więc sprawę przemyśleć Uśmiech
27-10-2008 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów