Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciężki przypadek... (przeniesiony ze starego forum)
Autor Wiadomość
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Ciężki przypadek... (przeniesiony ze starego forum)
Temat zaczął: Olanta
wysłana w 2004-02-10 17:24:15

Jest pewna osoba w moim bliskim otoczeniu,którą , jakby to powiedzieć...po wielu ciężkich bojach wyciągnęłam na Odnowe...Początkowo stawiała pewne opory...teraz chce chodzić...(nie ciągam jej tam na siłe) ale nie potrafie wyjaśnić jej w zrozumiały sposób pewnych rzeczy...może ktoś napisze mi jakiś przekonujący argument mówiący o tym że warto chodzić na spotkania itd...bo mówienie tej osobie że to może zmienic jej życie i zbliżyć ja do Bożej miłości,na niewiele się zdaje...Proszę o pomoc Język Pzdrowionka dla all
--------------------------------------------------------------------------------

Daidoss dla Olanty
Liczba postów: 1
Skąd : Sulechów wysłana w 2004-02-10 20:08:14

Spokojnie OlenkoUśmiech Sluchaj z tego co ja wiem to procz milosci Boga do nas jest osoba ktora jest Szatan. Nie ejst to postac fikcyjna. On zrobi wszystko alby Cie odciagnac od Boga. Pytasz dlaczego ma ona chodzic na Wspolnote? To mowie bo tylko we wspolnocie nie ma on szans Ciebie zdobyc. Sama lamie Cie jak zapalke. W spolnocie nie ma szans. POniewaz sa osoby ktore sie za Ciebie ciagle modla. I dalatego Pan daje Ci wspolnote aby Cie ustrzec od niego. Wiec radze byc blisko Niego czyli we wspolnocie gdzie mozna MU oddac Chwale!
--------------------------------------------------------------------------------

Olanta
wysłana w 2004-02-10 21:59:20

Hej Karolq Uśmiech Ślicznie dziękuję za expresową odpowiedź Uśmiech Wykorzystam to co mi napisałeś i zobaczymy jaka będzie odpowiedź tego mojego diabełka zza ściany Język Wiesz co....takie forum to jednak przydatna sprawa... Buźka za pomoc
--------------------------------------------------------------------------------

..::sahal::..
Liczba postów: 2
wysłana w 2004-02-14 03:38:11

Hej Olcia ! Ode mnie to tylko to bym dodal do wypowiedzi Carola ze niekiedy bardziej jak slowa dzialaja na 'Ta Osobe' czyny .. i widzac Ciebie jest automatycznie zachecana do chodzenia na Spotkania i Odnajdywania Boga ... ! tak mi sie wydaje .. Uśmiech pozdrowki ....
18-05-2004 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów