Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od ilu lat ???
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Offca napisał(a):Pewnie się zgadali
Znam przypadek, że poszedł w szmaty ksiądz i 60 osobowa wspólnota OWDŚ do zielonych.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Też to znam. Wszędzie zdarzają się odstępstwa. To widoczny sygnał, że w tej wspólnocie było cos nie tak.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-04-2007 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #48
 
W tej konkretnej. Żeby znowu nie było nalotu na nurt jako taki Smutny

U nas w Gorzowie w ogóle jest śmiesznie, bo mamy kilka zborów protestanckich, w tym 3 "zielone". Mojej grupy, i poprzedniej i obecnej "zieloni" nie cierpieli, nie trawią bo są ściiiiiśle z KrK te grupy związane, a są charyzmaty i jest radość z bycia z Bogiem, wiec "zieloni" tracą argument, żeby do nich przyjsć - ogólnie do ruchu zielonoświatkowego nic nie mam, ale ten gorzowski był dość agresywny i nieprzyjemny dla innowierców.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-04-2007 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Annnika napisał(a):ogólnie do ruchu zielonoświatkowego nic nie mam, ale ten gorzowski był dość agresywny i nieprzyjemny dla innowierców.
U mnie w mieście był czas, że zieloni łapali ludzi na paczki świąteczne. A w paczkach były na przykład oryginalne Adidasy xD

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Offca napisał(a):Pewnie się zgadali
A tak na serio, to ściśle określone granice wieku naprawdę nie zawsze są przestrzegane. Może się to zdarzyć albo z czystego przymróżenia oka ("jak przyszedł to go nie wywalimy"), albo w przypadku gdy ktoś kompetentny, a najlepiej chyba osoba duchowna może zaświadczyć z czystym sumieniem, że ta osoba, która ma mniej niż 18 lat nadaje się na te rekolekcje czy do tej wspólnoty, bo jej duchowość, życie i dojrzałość religijna są już na odpowiednim poziomie i są odpowiednio ukształtowane.
W sam raz te osoby o których mówisz być może takiej dojrzałości nie posiadały...
To było tak, że przed tym seminarium we wspolnocie było już trzech 18-latków... i ich niestety (po roku w Odnowie) dopuszczono do wszelkiego rodzaju posługi i wogóle, a ich zdanie było tak samo ważne jak ksiedza. No i właśnie oni zaświadczyli o "dojrzałości" 16-latków... A że była to grupa znajomych z jednej szkoły, to kiedy owa trójca zdecydowała się na zmiane kościoła, to reszta poszła jak owieczki za nimi... :|
sorry za nieskładność zdań :krzywy:
Ks.Marek napisał(a):Znam przypadek, że poszedł w szmaty ksiądz i 60 osobowa wspólnota OWDŚ do zielonych.
Mówi x o wspólnocie z Kalisza??Też słyszałem. :cry:

http://www.ewangelizatorzy.pl
04-04-2007 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
czarek napisał(a):Mówi x o wspólnocie z Kalisza??Też słyszałem. :cry:
NIe. To akurat było w mojej diecezji.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-04-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów