Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List Jezusa do Ciebie
Autor Wiadomość
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
Ks.Marek napisał(a):O tu się z tobą, zacna Alus zgadzam w 1000 procentach. :mrgreen:
Ja też się pod tym podpisuję

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
20-07-2007 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Coś o korespondencji Jezusa

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Merenwen Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
Cytat:Mądrośc to pojęcie wg mnie względne. Dla nas nahczęściej ktos, kto jest mądry to ktoś o wysokim poziomie inteligencji i scjencji. A prawdziwa mądrość, która płynie z kart Biblii, to sapientia...
zgadzam się.
A co do listu, to w życiu widziałam tyle podobnych "dzieł", że nie robią na mnie wrażenia..
Nigdy nie przeczytałam tego typu utworu który miałby charakter bardziej umiarkowany.
Czyli ani nie napawający przerażeniem, budzący grozy, ani nie w rodzaju "lukier, cukier i polewa karmelowa" jak ten tutaj.
Cytat:A więc nasza wiara ma sens. Bo nawet jeśli my będziemy sądzić, że Bóg nas potępi wcale tak nie musi być.
no ja mam nadzieje....
18-08-2007 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów