Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1
kredka198
A ja no cóż też powiem coś o sobie..ewangelizuje ludzi -należne do diakonii ewangelizacyjnej we wspólnocie Odnowy w Duchu Swietym
, w Duchu narodziłam się 9 czerwca 2007roku -wtedy to powiedziałam Jezusowi TAKUśmiech

*interesuje się biologią :)zaczęło się od tego iż spadła mi kiełbaska z chlebka na dworze jak byłam małą dziewczynką i obserwowałam jak mrówki ją zaczęły rozbierać że w 30minut nic po niej nie zastało Język i tak zaczęłam chodzić i oglądać świat Uśmiech teraz będę zdawać maturę z biologii na poziomie rozszerzonym.
*prowadzę bloga z tekstami piosenek poezji śpiewanej i nie tylko->www.poezjaspiewana.bloog.pl .
*przez kilka lat należałam do ZHP i zostało mi zamiłowanie do koczowania w lesie ,podróżowania i wędrowania
*lubię też rysować - najbardziej miękkim ołówkiem - kiedyś nawet mój komiks dostał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ale to dawno temu było
* jestem bardzo otwarta i towarzyska...czasami za dużo gadam ale potrafię też ugryźć się w język i być dobrym towarzyszem milczenia przy herbacie czy po prostu słuchaczem

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
23-01-2009 00:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Cieszę się, kredka198, że jesteś razem z nami. A jak to się robi, że się jest w diakonii ewangelizacyjnej? bo ja nie wiem, Język a ostatnio zaczęło mnie to bardziej interesować.
26-01-2009 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
na jak się robi... cóż ja przyszłam całkiem przypadkiem na spotkanie -chciałam pogadać z koleżanka a ona właśnie szła na takie spotkanie poszłam z nią..i potrzebowali świadectwa i powiedziałam ze mogę powiedzieć o moim nawróceniu... i tak jakoś zostałam.. .Dopiero później przypomniałam sobie ,że na modlitwie wstawienniczej powiedzieli mi ,że mam ewangelizować ;P ... . u Ciebie nie ma takiej diakonii?

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
26-01-2009 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
kredka198 napisał(a):u Ciebie nie ma takiej diakonii?

Pewnie jest, ale chyba jestem mało zorientowana w całej strukturze.
27-01-2009 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
to się zapytaj odpowiedzialnego na pewno wiesz który to Uśmiech On Ci doradzi Uśmiech

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
27-01-2009 00:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jak długo działa u Was Odnowa i czy są już pierwsze owoce działalności ?

U nas wprawdzie były organizowane kursy : Alfa i kurs Filipa i były na nie wyjazdy. Na razie Odnowa ma się całkiem dobrze, choć niestety mało osób. KSM działa przy parafii Św.Marii Magdaleny, przy kościele Św.Józefa. W parafii Św. Barbary się rozpadł. KSM u nas się chwieje a Odnowa trzyma się mocno dzięki Eucharystii wspólnotowej przed każdym spotkaniem. W KSM -ach u nas tego brakuje i to jest główny minus w porównaniu z Odnową.

Bo co to za spotkanie nie poprzedzone Eucharystią ? Żadne. Dlatego Odnowa się trzyma, a KSM nie. Ale nie w każdym KSM-ie w diecezji tak się dzieje, ale tam jest Eucharystia wspólnotowa, a tu tylko w niedzielę przychodzą, a w piątek, gdy spotkanie to nie chcą. Prezes powinien o to zadbać i poprosić księdza. Jako skarbnik nic bym tu raczej nie wskurał. A wyraźnie mówił ksiądz na warsztatach : koniecznie Eucharystia.
27-01-2009 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witaj kredko198! Uśmiech
Podoba mi się ta opowieść o mrówkach. Może dlatego, że mając parę lat też je obserwowałam. Byłam zafascynowana ich ścieżkami i ogromną siłą Szczęśliwy .
Cieszę się, że Cię spotkałam.

Pozdrawiam :jupi:

P.S.
Czy podany blog sama stworzyłaś? Jest piękny. Gratuluję.
Ponieważ lubisz m.in. piosenki związane z morzem przesyłam parę żaglówek i ... katamaran z żaglem, zmierzający ku otwartemu morzu.
[Obrazek: 8ce2f6444b47cb69m.jpg] [Obrazek: 4d522324b1443435m.jpg]

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
03-02-2009 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Kredka, zarzuć jakieś swoje prace - i oczywiście ten komiks, którego ja, jako miłośnik komiksów jestem bardzo ciekawy.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-02-2009 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
nordlys, tak to mój bloog Uśmiech dzięki Uśmiech ,żaglówki śliczneUśmiech

Helmutt, niestety nie mam skanera więc to nie możliwe... a komiksu tego nie posiadam bo wysłałam oryginał bez kopi zrobionej i mi go nie odesłali... .

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2009 12:48 ]
nasza wspólnota ma 15 lat i jest największa w okręgu.. od nas wywodzi się parę wspólnot ale które konkretnie to nie wiem-oczywiście są owce-jednym z nich jestem jaDuży uśmiech hehehe.. bez nich nie utrzymalibyśmy się tyle lat...no i ciągle coś się dziejeUśmiech zapraszam na stronę mojej wspólnoty tam więcej info jest o niej : http://odnowa-zamosc.org/e-portal/ .

(małe edytuj do poprzedniej wypowiedzi)

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
03-02-2009 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ten uśmiech na avatarze jest świetny. Wręcz "promieniuje" radością.
04-02-2009 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
ha! ja się tak uśmiecham na codziennie Duży uśmiech Język "serce radosne twarz rozwesela "... .Tylko denerwuje mnie jak przestane się na chwile uśmiechać a ludzie już myślą ,że się obraziłam czy coś... .

[ Dodano: Pon 23 Lut, 2009 10:23 ]
hymm.. a zeby nie byc tak całkiem anonimowa to -> http://nasza-klasa.pl/profile/1730078
oto i cała prawda o kredkce198 ;P -pozdrawiam

[ Dodano: Czw 12 Mar, 2009 22:19 ]
ze tak się pochwale : mój artykuł 3T -Twórcze Stworzenia Twórcy http://odnowa-zamosc.org/e-portal/index....&Itemid=54

życzę miłego czytania Oczko

[ Dodano: Sob 16 Paź, 2010 11:12 ]
nie było mnie bardzo długo..
ale..
ostatnio jakoś czuję się nie tak w świecie..jakby to nie było moje miejsce..nie mam praktycznie z kim(oprócz 2osob) porozmawiać o sprawach które mnie naprawdę interesują czyli o Bogu ,trudno mi tez rozmawiać i kontaktować się z ludźmi z inna moralnością.. dziwnie się czuje.. i tak jakoś bardzo zatęskniłam za e-sancti.. dlatego wracam..powoli, ale mam nadzieje ze na dobre Uśmiech xD

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
04-02-2009 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów