Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego ONA !?!!??!!??!!!??!!!??!!!
Autor Wiadomość
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Madziu wiem że żadne słowa w tej sutyacji nie potafią pocieszyć Smutny i ze swojej strony obiecuję modlitę bo tylko tyle mogę w tej sytuacji. Trzymaj się ...Pana Boga.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
25-03-2005 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magda_B Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Offca napisał(a):Słuchajcie, śmierć to niesamowita sprawa...
Sorki... ale jakos nie bardzo w to wierze, jak smierc moze byc niesamowita, tracisz kogos, baaaaaardzo bliskiego, co w tym takiego niesamowitego. Przy najmniej z mojej strony to tak kolorowy nie wyglada Smutny

Julia napisał(a):wiara daje nam nadzieje
Jaka wiara ... niema juz nic Smutny wszystko skączone ...

Gonzo napisał(a):Przyjmnij moje kondolencje Magdo
Dzieki bardzo... :*

Sorki ze tak pisze tu, ale poporstu po tych wydarzeniach moja wiara straciła sens... kiedys powiedziałam nawet " jakby Bóg był, to by ją obronił " sama niewiem juz co mam myslec o tym.. poporstu to mnie przerasta.
25-03-2005 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Magdo... wiem, ze teraz zadne slowa nie wyraza tego co czujesz... ponad 2 lata temu probowalam wspierac moja kuzynke, ktora w wypadku samchodowym stracila narzeczonego... czula sie winna jego wypadku, poniewaz chciala zeby pojecchal z nia do Francji... pojechal, ale potem musial w waznej sprawie rodzinnej wracac do polski i wlasnie wracajac zginał... zadna wiara, zadne rozmowy typu "tam jest mu lepiej", "Bog tak chcial" nie mialy sensu... duchowo cie przytulam i otaczam modlitwa... Przytulanie

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
25-03-2005 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Śmierć jest niesamowita dlatego, że nie jest końcem, ale początkiem i przejściem do życia z Bogiem!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-03-2005 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magda_B Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Offca napisał(a):Śmierć jest niesamowita dlatego, że nie jest końcem, ale początkiem i przejściem do życia z Bogiem!

Jak dla kogo... dla mnei ta smierc to KONIEC normalnosci. niechce sie rozpisywac, napisze tylko ze bez niej nie dam sobie rady...
25-03-2005 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
koniec tego co bylo... teraz bedzie inaczej... to zrozumiale
dasz rade, ale jeszcze reaz tego nie wiesz...
poza tym nasza cielesnosc przemij i wczesniej czy pozniej kazdego czekka taki sam los... a le dusza zyje i w grobie spoczywa tylko nasza cielesna powolka... a dusza pozostaje zawsze przy najblizszych...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
25-03-2005 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magda_B Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
ale ja jush nieFiem co mam robic Smutny(
26-03-2005 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Magda_B napisał(a):...ale boję się każdej nocy, jakby nie to że śpi u mnie chłopak, który poporstu jest bo sama nie dałabym rady w nocy, to juz prawdopodobnie by mnie tu nie było...
Ja straciłem w lutym tego roku dziadka, a 4 lata temu babcię. Też miałem doła. Ale wiesz co Magdo_B :?: Wcale się nie bałem nocy. Wiem, że dziadek to nie siostra bliźniaczka, ale moja reakcja na śmierć jest zupełnie inna. Ja poświęcam wtedy czas na modlitwę. Wiem, że zmarli potrzebują naszej modlitwy. Tak więc powinniśmy się modlić za ich dusze.
Możemy też się modlić do nich. Tak jak się modlimy do Matki Boskiej, św. Krzysztofa, św. Antoniego o wstawiennicto w Niebie za nami tak samo możmy się modlić o wstawiennictwo osób które znaliśmy.
A Magdo_B nie próbowałaś się właśnie modlić? A może zawierzać swojej siostrze swoje problemy? Ja wierzę w świętych obcowanie.
Nie patrz na śmierć w kategoriach takich, że to jest krzywda dla ludzi którzy umarli, że to jest krzywda dla nas. Śmierć jest stara jak świat. Każdy kiedyś umrze. Ja też i sobie doskonale z tego zdaję sprawę. A na dokładkę staram się ciągle być gotowy na śmierć. Nie wiem kiedy mi przyjdzie zejść z tego świata więc wolę być ciągle gotowy.
Poza tym, zawsze jak ktoś z mojego otoczenia umierał to skłaniało mnie to do refleksji. Wiesz jakie wnioski wyciągałem? Przedewszystkim dochodziłem do konkluzji, że życie na Ziemii jest niczym. To tylko dosłownie chwilka z wieczności i nie powinniśmy się tak bardzo skupiać na tym co tak szybko przemija. Lepiej poświęcić się temu, co nas czeka po śmierci.

Magda_B napisał(a): ale ja jush nieFiem co mam robic Smutny(
A ja wiem! Módl się Magdo_B. Staraj się pogodzić ze śmiercią siostry. Nie ma się czego bać po nocach, bo przecież Twoja kochana siostra Cię nie skrzywdzi. Może właśnie teraz to ona bardziej potrzebuje Ciebie niż Ty jej, a Ty zamiast jej pomóc modlitwą to popadasz w rozpacz.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
29-03-2005 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Nie wiem po co się wogóle wdawać tutaj w dyskusje. Skoro nie czujemy tego ognia co czuje Magada. MOzemy przywolywac swoich zmarlych ale to nie pomoze jej. Ona stracila siostre. Co ja obchodza nasi umarlkacy :?:

ks. Arek napisal konkret ze slozy pomoca jak co.

Amen :!: powinno sie zamknac ten temat.

"Kopernik te? by?a kobiet?"
29-03-2005 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magda_B Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Smyracz napisał(a):Nie wiem po co się wogóle wdawać tutaj w dyskusje. Skoro nie czujemy tego ognia co czuje Magada. MOzemy przywolywac swoich zmarlych ale to nie pomoze jej. Ona stracila siostre. Co ja obchodza nasi umarlkacy :?:

ks. Arek napisal konkret ze slozy pomoca jak co.

Amen :!: powinno sie zamknac ten temat.


n/c
29-03-2005 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Smyracz napisał(a):Co ja obchodza nasi umarlacy?

Smyraczu, proszę o szacunek do zmarłych!!!

Nie uważam, że dyskusja na ten temat jest niestosowna. Każdemu ktoś umiera. Jeśli ktos chce się podzielić swoim bólem, to czemu mamy tego zabraniać? Jednym z grzechów zaniedbania wobec duszy jest niepocieszanie strapionych...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-03-2005 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magda_B Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Gepardzik napisał(a):... bo Magda mieszka dośc daleko od Sulechowa ...

Uśmiech skad wiesh heh
30-03-2005 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magda_B Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
aha oki :-) loozik :] wr ale mam dzis humorek hehe ktos mi go popsuje to ... ajt :] >Uśmiech<
30-03-2005 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Źle mnie zrozumieliście....

"Kopernik te? by?a kobiet?"
30-03-2005 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Nie wiedzę sensu kontynuowania dalej tego tematu więc go zamykam :!:
30-03-2005 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów