Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jazda bez trzymanki
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
omyk napisał(a):+ ewangelizacja
Ona wpisuje się w funkcję prorocką.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-10-2008 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ks.Marek napisał(a):nie jestem bowiem ogrodnikiem lecz kapłanem właśnie
A czy kapłan nie powinien dbać o kwiatki bi jeśli nie będzie się ich pielengnować to przecież zwiendną i wyrosną chwasty między nimi.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
25-10-2008 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
duszyczka napisał(a):A czy kapłan nie powinien dbać o kwiatki bi jeśli nie będzie się ich pielengnować to przecież zwiendną i wyrosną chwasty między nimi.
Kwiatki w ogródku to działka bardziej parafian, aniżeli duszpasterza Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-10-2008 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
To była aluzja;p

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
25-10-2008 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #35
 
Ok Uśmiech /można mnie ciachnąć/

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
25-10-2008 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Cytat:Szanujemy inne wybory dopóki nie są one dla innych szkodliwe
Dlaczego martwisz się o innych a nie o siebie?
27-10-2008 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Annnika napisał(a):Szanujemy inne wybory dopóki nie są one dla innych szkodliwe Oczko

Nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę, bo będziecie zbierać tego gorszkie owoce.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
03-11-2008 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Annika napisała :
Cytat:Szanuję że sąsiad majsterkuje w piwnicy, ale podniosę raban, jeśli skonstruuje bombę

A ja podniosę raban dopiero jak oświadczy, że ma bombę i zacznie grozić jej użyciem. Nie chcę snuć podejrzeń, wolę opierać się na oczywistych faktach.
03-11-2008 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Polonium napisał(a):A ja podniosę raban dopiero jak oświadczy, że ma bombę i zacznie grozić jej użyciem.
Poczytaj mój podpis Seba. To, co małymi literkami...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-11-2008 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #40
 
Lol. Szczęśliwy

...btw. ja mieszkałam przez kilka lat ścianę w ścianę z sąsiadem, który groził wysadzeniem Uśmiech Jako dzieciak, hmm... może 16-letni, pisałam pismo do prokuratury, i zbierałam podpisy sąsiadów, bo mama nie chciała pomóc Język ostatecznie jednak sama się podpisała i pismo wysłała. nic jednak nie dało się zrobić za pierwszym, ani za drugim razem, dopiero po którymś razie sąsiada 'wyprowadzili' (nawet nie wiem dokąd, zdaje się, że długo byl w areszcie, a potem się wyniósł).
To dopiero jest adrenalina - nasłuchiwać, co dzieje się za ścianą i przy każdym dziwnym odgłosie myśleć, co by się zabrało, gdyby miało się minutę na ucieczkę Język
A mieszkam w domku szeregowym, więc stropy i rury gazowe mamy wspólne :mrgreen:

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
03-11-2008 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów