Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watykan na temat Husejna Obamy
Autor Wiadomość
Fils Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 152
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Polonium napisał(a):Należy pamiętać, że choć wprawdzie nie komunista to jednak zbytni liberał i zwolennik legalizacji aborcji.

Co ma komunista do liberała :-k ??


Ja mam zupełnie odwrotne nadzieje niż Wy. Uważam bowiem, że Obama będzie pierwszym prezydentem od ładnych paru laaaaat, który z USA nie będzie robił państwa wyznaniowego i nie będzie wypowiadał się jak bush:"USA nie jest dla ateistów". Chce aby kontynuował badania na embrionach jak i badania genetyczne oraz na komórkach macierzystych, uważam, że powinien dążyć do większej laicyzacji ONZ, zmienić prawo USA tak aby religia nie miała aż takiego znaczenia (bo teraz sami wiemy co tam się dzieje - byle sekta i już MJ może palić - no bo wierzą). Mam nadzieję, że jego wybór spowoduje, że w krajach na całym świecie (w tym Polska) zmniejszy się ilość nacjonalistów i różnorodnych 'narodowców'.


Pozdrawiam
12-11-2008 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Popieram. Fakt, że Obama popiera aborcję, różni "Kurscy" zaraz wynajdą mu setki "dziadków w Gwardii Irackiej" - ale myślę, że do Białego Domu wreszcie zawitała pewnego rodzaju świeżośc. Facet młody, czarnoskóry, liberał, zapowiadający walkę z rasizmem i dyskrymijacją - na pewno nie jest na rękę faszystom republikańskim... Być może też zakończy się okupacja Iraku i Afganistanu, na co lekką ręką wydawali miliardy dolarów republikanie. Ci sami, którzy z mównic krzyczeli o chrześcijaństwie - przykładali brudne paluchy do mordowania tysięcy niewinnych ludzi. Pracwicowe rządy dla USA to obecnie najgorszy z możliwych wariantów - i ja się cieszę, że został "spuszczony".
Cieszę się, że faszysta McCain i "buldożyca" Palin nie doszli do władzy, bo to oznacza jakiś "wiatr zmian" dla całego świata.
Martwię się, że.... oni mogą Obamę zamordować prędzej czy później. "Konserwa" wciąż ma długie i potężne łapska....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
12-11-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Fils napisał :
Cytat:Chce aby kontynuował badania na embrionach jak i badania genetyczne oraz na komórkach macierzystych, uważam, że powinien dążyć do większej laicyzacji ONZ, zmienić prawo USA tak aby religia nie miała aż takiego znaczenia

To już totalne przegięcie. Embriony mają prawo do życia i nie są przedmiotami do badań ! Każda religia łącznie z katolicyzmem ma prawo być swobodnie wyznawana. USA i inne kraje powinny stanowczo zapobiec dojściu do władzy ateistów.

Z niektórymi ateistami z forum zrywam dyskusje, bo nie znoszę agresywnych wypowiedzi.
12-11-2008 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fils Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 152
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:Każda religia łącznie z katolicyzmem ma prawo być swobodnie wyznawana.

Polonium Czy ty w ogóle czytasz to co ja napisałem tak głębiej czy tylko wyłapujesz poszczególne słowa? Jeżeli czytaż ze zrozumieniem to mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko jak wyznawcy mojej religii będą chodzili nago po ulicach i palili MJ? :roll:

Cytat:zmienić prawo USA tak aby religia nie miała takiego znaczenia (bo teraz sami wiemy co tam się dzieje - byle sekta i już MJ może palić - no bo wierzą)


Pozdrawiam
12-11-2008 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów