Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bramy nieba płomienie piekła
Autor Wiadomość
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Bramy nieba płomienie piekła
Zapraszam wszystkich mieszkających w Zagłębiu Dąbrowskim na spektakl "Bramy nieba płomienie piekła" , odbędzie się w Pałacu Kultury w Dąbrowie Górniczej 18,19,20 listopada o godzinie 19 .
http://www.bnpp.pl/ tu można poczytać więcej o spektaklu , którego przekaz poruszył miliony ludzi na całym świecie :wink:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
11-11-2008 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Aby więcej osób przekroczyło bramy Nieba, niż ujrzało płomienie Piekła. Tego wszystkim nam życzę.

A co do spektaklu to trzeba uwrażliwiać na istnienie Piekła i zarazem mówić o Niebie, bo tego świat potrzebuje, a bez prawdy o Niebie i Piekle świat żyłby w zakłamaniu i byłby pustynią, gdzie pałęta się dziki zwierz.
14-11-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
A co to za Kościół Chrystusowy? Czyż to przypadkiem nie Kościół towarzystwa mormonów? :-k :shock:

Owszem, o piekle trzeba mówić, ale jeszcze bardziej trzeba mówić o zbawieniu, trzeba głosić kerygmat o miłości Boga do człowieka, głosić Ewangelię, która jest żywym słowem Boga, które realizuje się w każdym czasie, także tym obecnym i otwiera oczy na to, czego Bóg oczekuje od człowieka. Niebo jest dla każdego otwarte, ale chyba nie każdy jest tym Niebem zainteresowany, więc warto ukazywać różnice pomiędzy niebem a piekłem, które naprawdę istnieje. Oby jak najwięcej było tych, którzy kierują się do nieba - tam jest życie, które nigdy się nie kończy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-11-2008 02:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Przeczytaj sobie co to jest zbór Chrystusowy , a później pisz że to mormoni , najłatwiej jest oskarżenia rzucać bezpodstawnie

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
15-11-2008 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:Przeczytaj sobie co to jest zbór Chrystusowy
A co to jest? ... nie mam czasu na czytanie (chcę zgłębiać tajniki Biblii, a wszystkiego naraz nie da się Smutny ) ... może podaj jakąś konkretną stronę www? (będzie szybciej).

Co do nieba, to ostatnio usłyszałam taki opis, że [glow=violet][shadow=blue]niebo jest miejscem[/shadow][/glow], w którym ci co do niego trafią otrzymają [glow=violet]pełnię szczęścia[/glow].

Myślę, że niewielu z nas żyjących jest w stanie wyobrazić sobie "pełnię szczęścia", bo jej nigdy nie poczuło. Wiem jednak, że warto dla niej dążyć do świętości :aniol: .

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Uśmiech

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
15-11-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów