Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co teraz robicie?
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #91
 
Słucham wrzasku moich dzieci. Niezła muza. :diabelek: :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-09-2009 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #92
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Słucham wrzasku moich dzieci. Niezła muza.

a czemu one tak wrzeszcza tomaszu ? :mrgreen:

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
28-09-2009 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #93
 
A co mają robić podczas szaleństw domowych? :diabelek: Jak się dobiorą we trójkę to słychać ich w całym bloku. Jak to dzieci. :mrgreen: To wspaniały przykład na to, że w naszym bloku ktoś żyje. :diabelek: :mrgreen: Ja za każdym razem jak jestem w aptece to zapominam kupić sobie korki do uszu. :diabelek: :gitarka: ;P

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-09-2009 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #94
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):A co mają robić podczas szaleństw domowych? :diabelek: Jak się dobiorą we trójkę to słychać ich w całym bloku. Jak to dzieci. :mrgreen: To wspaniały przykład na to, że w naszym bloku ktoś żyje. :diabelek: :mrgreen: Ja za każdym razem jak jestem w aptece to zapominam kupić sobie korki do uszu. :diabelek: :gitarka: ;P

OJ tatusiu , tatusiu ;P ;P ;P ;P xD xD xD xD


odprężam się przed jutrzejszym obowiązkiem szkolnym xD
28-09-2009 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
a ja przeglądałam ofertę w księgarni Fundacja Nasza Przyszłość , może sobie coś zamówię Duży uśmiech
29-09-2009 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #96
 
wkurzam się na dziekanat i księdza profesora Język
29-09-2009 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #97
 
Piszę notatkę z polskiego xD

[ Dodano: Wto 29 Wrz, 2009 19:42 ]
prubuje dodzwonić się do ksiedza wsprawie rekolekcji ale sie boję

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
29-09-2009 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
Kolejny dzień chorowania. Oczekuje na wyniki, bo chciałabym wiedzieć wreście czy dostałam się na studia

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-09-2009 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #99
 
wybieram się do sklepu, a później będę się pakował ;P
30-09-2009 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #100
 
Wkurzam się, bo miały być dziś wyniki rekrutacji do pracy a w razie pozytywnego wyniku od jutra jest szkolenie. I wyników żadnych nie mam :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-09-2009 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Czytam książkę, którą dostałam od brata i również czekam na wyniki rekrutacji :|

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-09-2009 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bananek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #102
 
A przygotowuję scenariusz przedstawienia teatru cieni na dzień papieski Oczko
30-09-2009 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #103
 
piję piwo i czekam aż mi głowa przeschnie... o 4 pobudka :/
30-09-2009 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #104
 
Sprawdzam forum i kontroluję co działa moja najmłodsza pociecha.
Browarka sam bym się napił, ale niestety - jestem narazie ograniczony bo maluch jest chory a ja nie mam go z kim zostawić, aby wyjść po zakupy, ale da się wytrzymać bez browarka, są inne dobre trunki jak herbata. :diabelek:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-10-2009 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nefesh Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 159
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #105
 
Staram sie napisać kolejne strony pracy. Niestety, moją uwagę zaprząta kompletnie co innego Oczko
Pozdrawiam.

Witaj [you] - długich dni i przyjemnych nocy.
02-10-2009 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów