Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie oglądaj telewizji, bo będziesz mieć glisty!
Autor Wiadomość
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Helmutt napisał(a):- chyba najwięcej czasu spędzam na Discovery. Reszta jest.... powiedzmy, że milczeniem jest.
Ja też Uśmiech - a jeszcze dość często kanał zone reality i mądre z sensem filmy na kanale Hallmark.
No i....oczywiście jak na babę przystało kanał Travelchannel i Kuchnia.
27-11-2008 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
alus napisał(a):
Helmutt napisał(a):- chyba najwięcej czasu spędzam na Discovery. Reszta jest.... powiedzmy, że milczeniem jest.
Ja też Uśmiech - a jeszcze dość często kanał zone reality i mądre z sensem filmy na kanale Hallmark.
No i....oczywiście jak na babę przystało kanał Travelchannel i Kuchnia.
Niestety nie odbieram Hallmarku, ale pamiętam, że tam zawsze fajne filmy leciały. A na Travel oglądam czasami taki cykl "Podróze koleją" - relacje z wycieczek pociągami w róznych państwach.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-11-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZranionyPasterz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Uzależniony pewnie jestem ale coraz bardziej przekonuję sie że w tej telewizji nic ciekawego nie ma, ale telewizja trwam jest super polecam i pozdrawiam

Ma??onkiem twoim jest twój Stworzyciel, któremu na imi? - Pan Zast?pów.
28-11-2008 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Lubię bardzo TV Trwam, TV Niepokalanów i program "Między ziemią i niebem" w TVP 1.
28-11-2008 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
TV jak i z każdym oglądanym filmem, należy się zastanowić czy warto i czy to jest pozyteczne dla mego rozwoju. W TV są ciekawe programy, tylko czasmi trzeba troszkę poszukać. Ogólnie jak jestem w akademiku, czasmi mi brakuje TV, z tego powodu że wolę obejrzeć wiadomości TV aniżeli szukać w necia, czy też czytać gazety [mam alergię na farbę drukarską].
No i jak z każdym innym przedmiotem, trzeba dobrze dawkować aby nie przesiedzieć życia przed TV Duży uśmiech :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-11-2008 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
alus napisał(a):kanał zone reality
Sensacyje Alus lubisz, tak?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-11-2008 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ks.Marek napisał(a):
alus napisał(a):kanał zone reality
Sensacyje Alus lubisz, tak?
Widać, że ksiądz nigdy nie ogladał tego kanału...oprócz sensacji ukazywane np. są niesamowite historie cudownych uzdrowień ludzi lub ich najbliższych, którzy zaufali Bogu i oddali swoje lub najbliższych życie w Jego ręce.
Sensacje lubię Uśmiech ....ale autentyki lub finezyjne wymagające logicznego myślenia kryminały.
Nie znosze szmir z hektolitrami czerwonej farby i językiem z rynsztoka, jakim epatuje nas TV....a polskie filmy sensacyjne w brutalności i chamstwie na głowę biją producetów USA Smutny

[ Dodano: Sob 31 Sty, 2009 15:57 ]
Od 19 stycznia dzięki UPC mogę oglądać kanał "religia tv".
Pragnę zaanonosować księdzu Markowi, że wbrew jego pesimistyczej prognozie, jest to bardzo dobra telewizja, interaktywna, poruszająca szerokie spektrum zagadnień wiary.
29-11-2008 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów