Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Kinga93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Kinga93
Witam! Nazywam się Kinga, co zresztą chyba mozna wywnioskować po nickuOczko Obecnie chodzę do gimnazjum, ostatni rok. W przyszłości zamierzam zostać psychologiem(najpewniej dziecięcym- bo wszyscy mi powtarzają, że dzieci mnie lubią i mówią mi wszystkoOczko) lub lekarzem (chociaż nie wiem jaką wybrać specjalizację). Po za tym piszę wiersze(choć ostatnio rzadziej), w lecie jeżdżę na rowerku. I... chyba tyleOczko

"?yj tak jakby ka?dy dzie? by? twoim ostatnim"

"Nie mówmy, ?e czasy s? z?e, my jeste?my czasem, b?d?my dobrzy, a czas b?dzie dobry"
?w. Augustyn
23-11-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Kinga93 napisała :
Cytat:W przyszłości zamierzam zostać psychologiem(najpewniej dziecięcym- bo wszyscy mi powtarzają, że dzieci mnie lubią i mówią mi wszystkoOczko)

Wszystko możliwe. Można też zostać psychologiem i jednocześnie zaangażować się w świetlicy parafialnej. Można pogodzić w ten sposób pracę zawodową z działalnością charytatywną. A może na misje kiedyś pojedziesz ? Kto wie. Przecież do Afryki też wyjeżdżają lekarze, zwłaszcza, że tam krucho z opieką lekarską. A może inne powołanie da Tobie Pan. A teraz życzę powodzenia w szkole i przebrnięcia przez wszystkie egzaminy, jakie przed Tobą będą.
24-11-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witam Cię i pozdrawiam Uśmiech
24-11-2008 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kinga93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Polonium napisał(a):A teraz życzę powodzenia w szkole i przebrnięcia przez wszystkie egzaminy, jakie przed Tobą będą.

Dziękuję.To na pewno się przyda Oczko

"?yj tak jakby ka?dy dzie? by? twoim ostatnim"

"Nie mówmy, ?e czasy s? z?e, my jeste?my czasem, b?d?my dobrzy, a czas b?dzie dobry"
?w. Augustyn
26-11-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów