Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dni trzeźwości w Wiśle
Autor Wiadomość
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Dni trzeźwości w Wiśle
Info ze strony : http://www.fundacjaelim.com/
Dni trzeźwości w Wiśle
Serdecznie witam, w imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa! Chciałbym zachęcić wszystkich, którym na sercu leży zmaganie się z uzależnieniami, do wyjazdu do Wisły-Oazy. Tam, w Domu Strażaka, w dniach 28,29 i 30 listopada br. odbędą się kolejne Dni Trzezwości.

Organizatorem Dni jest Chrześcijańska Fundacja "ELIM". Wykłady będą prowadzili zaproszeni ewangeliści, pastorzy z Niemiec, często pracujący na co dzień z osobami uzależnionymi. Na Zjezdzie mile są widziane nie tylko osoby uzależnione, ale również członkowie ich rodzin i sympatycy życia w trzezwości.

Fundacja gwarantuje śniadania, obiady, kolacje oraz noclegi. Nie czekajcie! Nie jest ważna denominacja! Cel, to wyjście z nałogu poprzez Dobrą Nowinę i wiarę w Jezusa Chrystusa, który nikogo nie odrzuca, a każdego chciałby przygarnąć. Bo każdy człowiek, i ten uzależniony, i słaby, jest Bożym Dzieckiem. Nie czekaj, uwierz i powierz swe życie Jezusowi.

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
25-11-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów