Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protestancka propaganda
Autor Wiadomość
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
A dostałeś pozwolenie od właściciela praw autorskich, czy możesz umieszczac to na swojej stronie, czy łamiesz prawo?
29-11-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
linka chyba moge Język

A maila napisałem do webmastera strony na której to jest ;]

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
29-11-2008 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Sivis Amariama napisał(a):Zamieszczę tu linki do 4 filmów
dla mnie sprawa jest oczywista: Jeśli pana domu przezwali Belzebubem, o ileż bardziej jego domowników tak nazwą. Mt 10, 25

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-11-2008 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sofoniasz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Sivis Amariama napisał(a):Z przytoczonej broszury dowiedziałem się, że jednak nie jestem... :>
z broszury filmu prezentacji czy czyichś przekazów trudno budowac wiedzę o Bogu....czy nie możecie czasem porozmawiać o słowie Boga ...Bibli i tam szukac prawdy ? np : co mówiąte wersety a czego napewno NIE MÓWIĄ 1Jana 2:18 Dziecięta, jest ostatnia godzina i jak usłyszałyście, że przychodzi antychryst, tak właśnie teraz wystąpiło wielu antychrystów; stąd poznajemy, że jest ostatnia godzina. ..1Jana 2:22 Kto jest kłamcą, jeśli nie ten, kto zaprzecza, że Jezus jest Chrystusem? Antychrystem jest ten, kto się zapiera Ojca i Syna....1Jana 4:3 ale każda natchniona wypowiedź, która nie wyznaje Jezusa, nie pochodzi od Boga. Jest to natomiast natchniona wypowiedź antychrysta, o której słyszeliście, iż przychodzi, i która już teraz jest na świecie. ...to tak przykładowo , przecież słowa bibli to sama prawda ...po co mieszac brudy swiata do natchnionych wypowiedzi..pozdrawiam

Przysłów 2:20 Dlatego będziesz iść drogą prawych,
trzymać się ścieżek uczciwych;
21 gdyż ludzie prawi ziemię posiądą,
uczciwi rozmnożą się na niej;
03-12-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów