Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie głosimy sami dla siebie!
Autor Wiadomość
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
nieania, ta wypowiedz jest do mojej? no cóż... zazwyczaj ludzie nie spodziewają się niczego ,myślą ze będzie (sorki za wyrażenie) "kadzenie" Księdza czy coś takiego..zazwyczaj są mile zaskoczeni... tylko mieliśmy do tej pory mały problem..bo po takiej ewangelizacji się bardzo martwiliśmy czy ludzie przyjdą na nasze spotkanie bo zawsze po urządzamy takie i nie przychodzili albo garstka...a ostatnio postanowiliśmy wszystko PO oddać po prostu Panu... i pościliśmy i modliliśmy się do Pana o Jego wole..no i mamy pierwsze owoce ..Uśmiech po ostatniej ewangelizacji tworzy się jakby nowa wspólnota młodzieżowa ,spotkanie regularnie w każdy piątekUśmiech i jest PAN!!!! trzeba tez pamiętać ze Pan dla każdego ma określony czas i plan Uśmiech wiec nie wszyscy uczestnicy takiej ewangelizacji przyjdą. .. oczywiście oprócz takich filmików (które są po prostu dodatkiem) to pokazujemy im Boga żywego -prawdziwego - takiego jakim Jest ,który ich zna i może ich dotykać Uśmiech [..oczywiście Oni nie wiedza co się będzie dziać na takiej ewangelizacji ..niczego się nie spodziewają Język Uśmiech ]

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
25-01-2009 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
kredka198 napisał(a):i nie przychodzili albo garstka...
No właśnie w Warszawie jest tak samo. Niestety bardzo trudno znaleźć jakiś sposób dotarcia do ludzi, ale szukać trzeba, często metodą prób i błędów. Uśmiech

Jak nie czytałaś dyskusji, to jak znajdziesz chwilę czasu to przeczytaj, warto. Uśmiech

Dobrze by było gdyby, ktoś jeszcze z Waszej wspólnoty tu zawitał, mam na nmyśli szczególnie osoby odpowiedzialne.

Fajną stronę macię. Będę zaglądał. Uśmiech

Życzę dużo sukcesów. Uśmiech

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 11:12 ]
A ten link z na dole pod twoimi postami tzn "www" u mnie nie działa Smutny
Działa natomiast, to co podałaś w treści posta. Uśmiech

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 12:41 ]
Na początek zapoznałem się, na stronie z Zamościa, z tym artykułem:
http://odnowa-zamosc.org/e-portal/index....&Itemid=54

Szczególnie ważne wydaje się to:

Cytat:W przekazaniu tego powinniśmy używać wszystkich najnowszych technologii lecz nie amatorsko i byle jak. Potrzeba mam profesjonalizmu. Jeśli coś robisz, rób to najlepiej jak umiesz. Współczesny człowiek nie przyjmie tandety.

A ten profesjonalizm to właśnie jest, wspominany wielokrotnie w tej dyskusji, marketing. Uśmiech

Nie można stosować przypadkowej amatorszczyzny. Smutny

Moim skromnym zdaniem odpowiedzialnymi za diakonie ewangelizacji, o ile jest taka możliwość, powinny być osoby psiądające wiedzę z dziedziny marketingu, a najlepiej pracownicy agencji reklamowych. Uśmiech

Warto jeszcze popracować nad waszą stroną, bo jest wiele błędów. Smutny

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
26-01-2009 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #63
 
Wiedziałam, że Talmidowi się spodoba ten tekst Oczko
A moim zdaniem profesjonalizm wcale nie oznacza jeszcze stosowania technik marketingu...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
26-01-2009 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Talmid, stronę tworzy nasz odpowiedzialny za diakonie ewangelizacyjna - sam zajmuje się komputerami i w takiej branży pracuje -możesz do niego napisać jest tam kontakt w staff`ie ,on jest adminem.... ogólnie stronka ma z miesiąc.. Język
czy ja wiem marketing... po porostu robią to jak mogą najlepiejUśmiech ..jak już mówiłam są owoce tylko trzeba pamiętać o NIM i ,że to Jego wola a nie nasza ma w tym być Uśmiech

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
26-01-2009 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
kredka198 napisał(a):[pamiętać o NIM
To jest oczywiste, ale niestety nie dla wszystkich, a tematem tego wątku jest jak zrobić, żeby inni też o tym wiedzieli, czyli nie głosimy dla samych siebie, a dla innych. Uśmiech

Nie tyle co głosimy, czy kogo, bo to jest oczywiste.

Ale jak głosimy, co zupełnie nie jest oczywiste? Uśmiech

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
26-01-2009 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów