Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psychologia
Autor Wiadomość
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Chadkeren napisał(a):
aga napisał(a):Ale jest to prawda, że ludzie, którzy sami mieli problemy, zostają psychologami.
Bzdura, nie prawda [-X
Problemy jakieś ma każdy człowiek. Tyle samo ludzi z problemami jest zarówno na psychologii jak na polonistyce czy na AWFie. Głupie jest takie niczym nie poparte uogólnianie.

A przeczytałaś całego mojego posta, łącznie ze zdaniem niedokończonym?
17-12-2008 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chadkeren Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego jak Twoja wypowiedź brzmi i jak jest odbierana. Mówisz że to prawda, ale to nie reguła, albo sama sobie przeczysz, albo twierdzisz że to reguła ale są wyjątki.

"Bez wiary potykamy si? o ?d?b?o s?omy, z wiar? przenosimy góry."
17-12-2008 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kinga93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
fajne :? Wyszło, że chcę zostać psychologiem, bo sama powinnam udać się do psychologa... zdecydowałam się a to raczej z tego powodu, że chciałabym pracować z ludźmi, a po za mam dobry kontakt z dziećmi... Mówią mi to czego innym nie chcą powiedziećOczko

"?yj tak jakby ka?dy dzie? by? twoim ostatnim"

"Nie mówmy, ?e czasy s? z?e, my jeste?my czasem, b?d?my dobrzy, a czas b?dzie dobry"
?w. Augustyn
17-12-2008 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Wyszło, że wszyscy są przewrażliwieni.
Kinga93, jak widzę masz dopiero 15 lat, a więc jeszcze zdążysz zmienić swoje plany (nie twierdzę, że na pewno). W tym wieku raczej się jeszcze nie wie, czy się chce zostać psychologiem, czy kimś innym Oczko
17-12-2008 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Chadkeren napisał(a):aga napisał/a:
Ale jest to prawda, że ludzie, którzy sami mieli problemy, zostają psychologami.
Bzdura, nie prawda
Mogę ci konkretnych lekarzy wskazać, którzy mając problem zajeli się w psychologii daną działką.

aga napisał(a):Wyszło, że wszyscy są przewrażliwieni.
To wszyscy pójdźmy na wspólną terapię grupową :mrgreen: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-12-2008 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Milky Way Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
sądzę,że osoba,która by się tego podjęła nie wytrzymałaby psychiczie xD

http://pl.youtube.com/watch?v=-k173d6TO9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KBS4MQ1JS9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=mG0HCICxHj...re=related
17-12-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chadkeren Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Kinga93, nie przejmuj się, niestety są ludzie którzy tak sądzą. Wierz mi, że to bzdura. I jeśli Ci na tym zależy, to nie zmieniaj planów, bo komuś się one nie podobają. Trzymam kciuki Uśmiech
Dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna. Tyle.

"Bez wiary potykamy si? o ?d?b?o s?omy, z wiar? przenosimy góry."
17-12-2008 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Dlaczego zbędna? Jeszcze wiele wątków można tutaj poruszyć.
I spokojnie, nikt niczego tutaj nie insynuuje Oczko A czy coś jest bzdurą czy nie - to jest subiektywna prawda, tymczasem w dyskusji każdy ma swoje zdanie. I tyle.
17-12-2008 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chadkeren Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Subiektywna prawda jest tu przedstawiana jako obiektywna. A przyklejanie ludziom, którzy chcą studiować psychologię etykietki mających problemy na podstawie swoich spekulacji to po prostu obrażanie tych ludzi.

"Bez wiary potykamy si? o ?d?b?o s?omy, z wiar? przenosimy góry."
18-12-2008 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Chadkeren napisał(a):A przyklejanie ludziom, którzy chcą studiować psychologię etykietki mających problemy na podstawie swoich spekulacji to po prostu obrażanie tych ludzi.
Nie wszytkim, ale taki osobą są. I tego nie da się przeskoczyć.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-12-2008 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chadkeren Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Tak jak powiedziałam, są też ludzie z problemami, którzy poszli na studia chemiczne, matematyczne, polonistyczne i inne.

"Bez wiary potykamy si? o ?d?b?o s?omy, z wiar? przenosimy góry."
18-12-2008 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Chadkeren napisał(a):Tak jak powiedziałam, są też ludzie z problemami, którzy poszli na studia chemiczne, matematyczne, polonistyczne i inne.
Zgadza się. Tylko ludzie powinni sobie zdawać sprawę, że niektórych rzeczy nie powinni się podejnować, bo mogą komuś wogóle nie pomóc a wręcz odwrotnie. Ucieczka nie ma sensu. Psychologia, psychologie itd są potrzebni, jednak roztropność wyborze zawodu jest potrzebna.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-12-2008 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ja sam jestem psychoterapeutą i znam środowisko. Znam również badania na temat. Otóż na takich kierunkach jak psychologia, socjologia, pedagogika czy resocjalizacja jest zdecydowanie więcej osób z zaburzeniami emocjonalnymi wynikającymi z pochodzenia z rodzin dysfunkcyjnych, niz na takich kierunkach jak biologia, matematyka itp.
ps. Ja studiowałem resocjalizację. Jestem DDD i niepijącym przeszło 20 lat alkoholikiem Oczko
18-12-2008 05:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Milky Way Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ale to nie jest Kyllyan potwierdzenie reguły Uśmiech. I nie każdy kto idzie na psychologie ma problemy ze sobą.

http://pl.youtube.com/watch?v=-k173d6TO9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=KBS4MQ1JS9...re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=mG0HCICxHj...re=related
18-12-2008 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ktoś poczuł się urażony i teraz będziemy ciągnąć jeden wątek bez sensu?
18-12-2008 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów