Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy odłączenie tej kobiety bylo slusznym posunieciem??
Autor Wiadomość
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
że coooo :?:
Zabronili podać jej wodę :?: Szczyt okrucieństwa... jak można się za kogoś wypowiadać... nie rozumiem ludzi :cry:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-03-2005 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
mamy przyklad ja moze wygladac i w Polsce jesli przejdzie ustawa o wprowadzeniu mozliwosci dokonywania eutanacji...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-03-2005 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Oby tej możliwości nie wprowadzono, bo już wogóle zatryumfuje zło... zabijanie będzie na pożądku dziennym i to prawie dopuszczalne :cry:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-03-2005 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
tez mam taka nadziej, chociaz juz o zyciu dzieci poczetych decyduja inni... rodzice, lekarze... chociaz poki co bezprawnie i mam nadzieje ze to nie zostanie zalegalizowane...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-03-2005 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ta kobieta jest żywym przyykładem tego, jak się może kończyć takie osądzenie i skazanie na śmierć... To już nawet kara śmierci została zniesiona, a eutanazja mało się od tego różni... w tym przypadku jest nawet gorsza... :cry:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-03-2005 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
nie bardzo jestem pewna tego ze kobieta byla w spiaczce? juz na wizus widac bylo ze jest przytomna....poza tym...nikt nigdy na 100% nie stwierdzil ze ludzie bedacy w spiaczce nie czuja...nie jestesmy w stanie tego stwierdzic...to wg mojego rozumowania morderstwo...bardzo okrutne poniewaz skazana ta kobiete na smierc glodowa, na smierc z odwodnienia...nikt nie ma prawa decydowac o smierci lub zyciu drugiej osoby...
a propos eutanazji...mimo iz w polsce nie ma ustawy regulujacej ten problem to i tak fakt ten istnieje...niejednokrotnie sie o tym przekonalam...i przejscie takowej ustawy zmieni tylko to, ze bedzie dokonywac sie ja "legalnie"......przykre acz prawdziwe.... :cry:
28-03-2005 02:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
gepardzik...prawda jest i to co piszesz...z malym acz powaznym wyjatkiem...eutanazja ...nie tylko takowa istnieje o jakiej ty piszesz...Smutny
28-03-2005 04:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
to co ze to tylko jednostka. Eutanazja to w koncu odbierania komus zycia. Smutny A to ze w Polsce nie ma pieniedzy na leki itp. to nie jest eutanazja celowo popełniana. Poprostu tego brakuje.
28-03-2005 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Oj Gepardzik, późno było to i się pomyliłam z tym polskim prawem Oczko
W każdym razie chodziło mi o poryte prawo Oczko
biedna terry...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-03-2005 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
nie rozumiecie...nie z braku srodkow i nie z nieswiadomosci...ale juz sie nie wypowiadam...
28-03-2005 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
terryu zostala odlaczona... i w sposob wyrazny widac jak sad zadecydowal o jej smierci... ze ma umrec... Gepardzik ma racje, ze my tego nie wiedzimy, ale... faktycznie leki sa tak drogie, leczenie rowniez... miejsc w szpitalach wciaz za malo... lecza sie tylko ci, ktorych stac na prywatne leczenie... czesto osoby powaznie chore umieraja oczekujac w kolejce na leczenie nawet przez kilka lat... to jest moim zdaniem ukryta eutanazja... zaprzestanie ratowania zycia, a czym innym jest zaprzestanie leczenia ze wzgledow finansowych?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
28-03-2005 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Sedzia bawia sie w Boga. Ale kiedys to on bedzie osadzony za swoje czyny. Naprawde szkoda mi tego człowieka. Zobaczymy czy jej meza i sedzie kiedys sumienie ruszy.
A współczoje jej rodzicom. Oni ja bardzo kochaja i widza jak ich dziecko umiera
28-03-2005 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
tak i najgorsze, że ci rodzice nie mogą zupełnie nic zrobić...
bo już zadecydowano o życiu ich córki za nich... za boga...
tak nie powinno być Smutny

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-03-2005 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
a jednak jest. Nawet obcy ludzie sie temu sprzeciwiaja. Ale co nic sie nie da zrobic.
szatan zawsze musi namotac bo on nie rozumie jaki bol sprawia to jej rodzicom
28-03-2005 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Arab... właśnie doskonale to rozumie... Jest inteligentną bestią... i gdyby mógł sprawił by tym ludziom jeszcze większe cierpienie... bo to mu daje satysfakcję...
Ale czy tu można na niego zwalać całą winę :?:
Gdybyśmy mogli, to ludzie pozostaliby bez winy... a jednak bez winy nie są... ale tylko wg. mnie... nie wiem jakie jest waswze zdanie..

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-03-2005 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów