Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekolekcje ignacjańskie
Autor Wiadomość
Ania86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Dziękuje Uśmiech O to mi chodziło.
24-09-2004 06:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
czy mozecie mi podac miejca, gdzie mozna sie wybrac na fundament ignacjanski? mam zamiar sie wybrac w wakacje tylko nie wiem w jakim kierunku jechac i w ktora strone skierowac kroki...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-02-2005 04:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wszystkie ośrodki i terminy znajdziesz na : www.jezuici.pl

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
19-02-2005 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
dzieki... czy tylko jezuici prowadza ignacjanskie?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-02-2005 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CezaryT Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #20
Fundament w Starej Wsi
Spotkania ignacjanskie.
:aniol: :aniol: :aniol:

Fundament w Starej Wsi
:aniol: :aniol: :aniol:

Na forum zwanym Magis znajdziesz Julia informacje o spotkaniach ignacjanskich, ale najlepiej zapytaj o nie, o. Macieja SI na forum Magis, od o. Macieja SI uzyskasz wszelkie informacje o Starej Wsi i o spotkaniach ignacjanskich.

Kto zapyta nie zabłądzi?

http://magis.win.pl/forum/index.php?sid=...5f1d02a818

CezaryT

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
CezaryT
19-02-2005 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Nie tylko ojcowie Jezuici prowadzą rekolekcje ignacjańskie. Ja osobiście jak już pisałem jezdżę do Sióstr Zawierzenia do Blizne pozatym posiadają one jeszcze ośrodki w Antoniowie oraz Starej Wsi termnimy rekolekcji znajdziesz pod adresem zawierzanki.pl Jeśli chciałabyś pojechać tam w czasie wakacji to radzę już teraz rezerwować termin gdyż w okresie wakacji są tam tłumy.
Ze swojej strony już nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę a to już niedługo bo 12 marca :mrgreen:

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
20-02-2005 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
to prawie tak jak u jezuitów Uśmiech Bo przeciez zgromadzenie sióstr zawierzanek założył jezuita Uśmiech
28-02-2005 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
organistka2005 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Julia napisał(a):dzieki... czy tylko jezuici prowadza ignacjanskie?

Bardzo dopbre rekolekcje prowadza tez Salwatorianie w Krakowie.
Dobry dojazd do Krakowa, osrodek polozony na przedmiesciach miasta, dojazd tramwajem od dworca PKP.Zajrzyjcie na stronę: http://www.cfd.salwatorianie.pl/
Ja byłam kilka razy, bardzo mi sie podobało, bo prowadza zupelnie inaczej niz jezuici, choc styl jest podobny. wszystko jest na żywo, nie ma nic z kaset.Wspaniali i kompetentni kierownicy duchowi.
29-04-2005 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Jezuici przecież tez nie puszczają z kaset. Przynajmniej na moich nie puszczali Uśmiech
29-04-2005 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Z tego co wiem to już nie tylko Jezuici przeprowadzaja Rekolekcje Ignasjańskie :roll:

O dziwo zaczęli także to robić Szkoła Nowej Ewangelizacji z Gubina (wspólnota św. Tymoteusza)

Konkret: http://www.tymoteusz.org.pl/form/n-for-c...w_2005.php
30-04-2005 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #26
 
W ubiegłym roku byłam na Szkole Kontaktu z Bogiem(I stopień) , Mimo, że czasem było ciężko pozostały piękne wspomienia i nie tylko... Za niecałe dwa tygodnie jadę na II stopień
21-06-2005 00:31
Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Czyli Madziu wszystko przed Toobą Duży uśmiech
I proszę nie zrażajcie się puszczaniem katechez z kastet (przrzecież te zawsze można odtworzyć... a nie jak w wersji "LIVE") ja na drugim tyg. jedną z katechez słuchałem ze 3 (słownie ...trzy )razy... Regóły rozeznawania (....) wg. św. Ignacego są bardzo zawiłe..... ale kidy je się stosuje w swoim życiu bardzo przydatne......Szczęśliwy
Ps.
Być może jako moderator na tym Forum dlatego tak rzadko się odzywam gdyż za częst je stosuje............. Ale to moja taka mała dygresja.
Tym wszystkim którzy odprawili lub mają zamiar odprawić te ćwiczenia życzę trwania "Pod Jednym Śztandarem....." :mrgreen:

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
21-06-2005 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #28
 
Masz rację Tomku. Nie wiem jak to będzie z tymi tygodniowymi, chyba nie wytrwałabym tyle :shock:
23-06-2005 15:40
Odpowiedz cytując ten post
Gosiek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Szkoła Kontaktu z Bogiem to piękny czas, w którym można naprawdę nauczyc się właśnie kontaktu z Bogiem. Moim zdaniem warto przeżyć te 3,5 dnia w ciszy, które są dobrym przygotowaniem do tygodniowych rekolekcji. Ja byłam na rekolekcjach w Gliwicach na początku lipca na pierwszym stopniu. Myślę, że każdemu przyda się taki czas wyciszenia...czas, w którym Bóg pięknie dotyka ludzkie serca. Piękna jest duchowość ignacjańska...
20-07-2005 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #30
 
Ja jadę w sierpniu na Fundament do Czechowic-Dziedzic, nie wiem, jeszcze, jak to będzie ...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-07-2005 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów