Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Grażyna
Witam Ciebie serdecznie, Grażynko Przytulanie Ufam, że Bóg pomoże Tobie wyzwolić się ze zła i raduje się moje serce, że Cię do nas przyprowadził Uśmiech Na początek ofiaruję modlitwę. Myślę, że znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania, a Siostry i Bracia udzielą właściwych rad.
29-01-2009 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Szczęśliwy Witam serdecznie.Bóg mi już pomaga,bez Jego pomocy bym sobie nie poradziła.Wiesz kochanie,ja już od zawsze tak mam,że muszę wdepnąć w coś nie ciekawego,żeby przeżyć kolejne doświadczenie,i być może właśnie po to aby demaskować i
w efekcie ocalić chćby jedną osobę.Bardzo dziękuję za reakcję na mojego posta. Szczęśliwy

Wiara Góry przenosi....
29-01-2009 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
 
Hej Grażynko! Uśmiech
Cieszę się, że z nami jesteś, dobrze, że chcesz stamtąd odejść!
Na tyle, na ile potrafimy, chcemy pomagać. Ufam, że Pan uczyni z nas Swoje narzędzia i otrzymasz pomoc, której szukasz! Uśmiech Pomoc dla człowieka jest przecież u Pana Uśmiech

Grażynko, potrzeba radykalnej decyzji Uśmiech Decyzji zostawienia tego za sobą, usunięcia konta i być może zablokowania strony przy pomocy jakiegoś programu (żeby nie kusiło), decyzji spowiedzi świętej i zaproszenia Pana do tej dziedziny życia Uśmiech (i do wszystkich innych oczywiście też Uśmiech ).

Dobrze, że jesteś! Uśmiech :jupi: =D>

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-01-2009 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Wiem wiem.Nigdy zresztą nie zrezygnowałam z sakramentu pokuty.choć się w duszy i sercu buntowałam.Wiesz od ur.jestem osobą niepełnosprawną,i już ten fakt daje mi do myślenia.Wiem,że jestem powołana do Miłości,ale mam paskudny charakter wszystkiego muszę doświadczyć sama.Mam nadzieję,że ostatnie doświadczenie nauczyło mnie wreszcie,
ostrożności i pokory. Uśmiech

Wiara Góry przenosi....
29-01-2009 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
My też się cieszymy Uśmiech A Bóg Ciebie miłuje i ufa Tobie.
29-01-2009 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #6
 
Tak to już jest, że uczymy się przez całe życie Uśmiech
Dobrze, że nie zrezygnowałaś z sakramentu pokuty i dobrze, że z nami jesteś Uśmiech
Przytulanie

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-01-2009 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witaj Grażynko! Ja też mogę obiecać Ci swoją modlitwę. Dobrze, że jesteś i mam nadzieję, że tu się zadomowisz. A my, na ile będziemy potrafili, pomożemy Uśmiech

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
29-01-2009 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Dziewczyny mam pyt. Czy jeśli chcę uczestniczyć w innych tematach muszę się osobno reejestrować :oops: .przepraszam ale to drugie forum w życiu na którym pragnę uczestniczyć,a nie bardzo umiem się poruszać. :roll:

Wiara Góry przenosi....
29-01-2009 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #9
 
Nie, rejestracja na forum jest jedna Uśmiech możesz odpisywać tam, gdzie chcesz Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-01-2009 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Witaj Grażyno! ciesze się i dobrze ,że jesteśUśmiech !!!! śmiało pisz i się nie krępuj! ja też kiedyś miałam kontakt z okultyzmem..tylko ,że spotykałam się z osobami "od tego" a nie przez net..ale Pan mnie z tego wyzwolił i wierze ,że Ty też z Jego pomocą dasz rade Uśmiech z Bogiem Uśmiech nie zapomnę o Tobie w dzisiejszej modlitwieUśmiech Przytulanie

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
29-01-2009 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
 
kredka,z drugiej strony "dobrze",że trafiłam na tamte forum,(choć było to straszne).Dzisiaj
wiem,do jakich potforności ludzie są zdolni.Poznałam temat na tyle,że wiem z całą pewnością,że to Diabelska robota.Teraz muszę,jeszcze sama powrócić do Pana całkowicie,ale potem zabrać się za tą szarlatanerię.Buziaki.Dziękuję Szczęśliwy

Wiara Góry przenosi....
29-01-2009 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
Witaj Grazynko, tak jak Ty jestem tutaj swieza, jest tez moje drugie forum,narazie bladze po omacku, na poprzednim forum zostalam zlekcewazona, dlatego przenioslam sie na to forum. Przepraszam jak zrobie bledy w pisowni czy stylistyce, mieszkam dlugie lata za granica i moga wystapic problemy w pisowni.
Mam nadzieje, i ufam,ze z pomoca Boza, jakos sie pozbieram.
29-01-2009 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grażynka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #13
 
nadin kochanie będzie dobrze Bóg Nas kocha,trzeba nam uwierzyć i zaufać. Uśmiech
Tyko ludzie niestety umieją i to z pełną premedytacją krzywdzić i manipulować innymi ludźmi.Niestety My sami często jesteśmy winni,pozwalamy na to.Stawiamy siebie w pozycji ofiary..... Przytulanie ,a fakt,że błądzimy nikogo w pewnych kręgach nic nie obchodzi.
Intnieje niestety "kult",li tylko naszego rozumu,i paplanina o tym,że od Nas samych wszystko zależy.Pozdrawiam.
P.S. pisownią się nie martw,na tym forum każdy rozumie tak proste sprawy.Tak myślę....

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 15:01 ]
Bardzo proszę o Modlitwę,bardzo.Pozdrawiam i Milej soboty życzę :cry:

Wiara Góry przenosi....
29-01-2009 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #14
 
Witaj serdecznie Grażyno. Cieszę się, że zdecydowałaś się na uczestnictwo w życiu tego forum. Ponieważ ten temat jest już dość stary liczę, że uwolniłaś się z mrocznych wspomnień po tym, co miało miejsce dawniej. Pomodlę się dziś za Ciebie.

A właśnie...
Grażyna napisał(a):Bardzo proszę o Modlitwę,bardzo.Pozdrawiam i Milej soboty życzę :cry:
Co się stało?

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
19-04-2009 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów