Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odejście Księży...
Autor Wiadomość
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #151
 
czego nie rozumiesz?
:zmieszany:

Już jaśniej chyba nie można: masz jakieś "ale" do bliźniego, to idź i mu to powiedz, a nie opowiadaj naokoło.
01-03-2006 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #152
 
Przecież nie mówię o kimś konkretnym. A skąd wiesz, że nie zrobiłem tego co mówisz?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-03-2006 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #153
"zainteresowani"
Tak myślę :mrgreen: , ale nie myślę zdradzać sekretów "kuchni" .

Zapytam tylko:jeśli nie jesteś katolikiem, to co? - boli Cię jak się ksiądz prowadzi? :? Szczęśliwy
02-03-2006 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #154
 
Zaraz tam "boli"........
Nie "boli". To co jak nie jestem katolikiem to nie moge napisać swojego zdania o sprawach związanych z kościołem? Czy ja napisałem, że mnie coś "boli" w tej kwestii? (ogólnie mówiąc to mi to zwisa i powiewa jak się dany kapłan "prowdzai" ale z drugiej strony, gdy sami "zgrywają" przed gawiedzią takich cnotliwych i prawych...)

Meta, weź przeczytaj dobrze mój post, możesz sobie przeczytac kilka razy, głośno, literka po literce jak w czytaniu nie jesteś zbyt biegła - a potem się wypowiadaj.

A jak już to robisz to, proszę, wypowiadaj się sensownie a nie przepiszesz z książki parę wersów i myślisz, że to załatwia sprawę. Ja jestem głupim człowiekiem i nie rozumiem się na tych Twoich religijnych "uczonościach".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-03-2006 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #155
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):ogólnie mówiąc to mi to zwisa i powiewa jak się dany kapłan "prowdzai" ale z drugiej strony, gdy sami "zgrywają" przed gawiedzią takich cnotliwych i prawych...)
Tym bardziej nie rozumiem po co w ogóle się nimi zajmujesz :shock: Duży uśmiech

jakie z drugiej strony?
co Tobie do księżowskiego zachowania? dzieci Twoje gorszy ,czy jak? :hahaha: :shock:
02-03-2006 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #156
 
Moze darth po prostu nie lubi hipokryzji i obłudy? Bo nie sa to raczej cechy pozytywne, co?
03-03-2006 09:14
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #157
 
Ty w ogóle wiesz co znaczą te słówka? :wink:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-03-2006 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #158
 
Kilka postow wyzej:
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja 100 razy bardziej będę szanował księdza, który jak to się mówi "zrzucił sutannę" z powodów ideologicznych lub "miłosnych" niż pazernego na pieniądze, nurzającego się w rozpuście, przepraszam za wyrażenie, "wiejskiego klechę" któy ma wszytskich i wszystko daleko a przed ołtarzem udaje świątobliwego.
Ty, Offca, w ogole pamietasz przeczytany tekst dluzej niz 5 sekund? Wg Ciebie te "slowka" nie sa adekwatne do tekstu datha? Zanim zaczniesz zadawac glupie pytania, pomysl chwile.
03-03-2006 13:57
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #159
 
kempes napisał(a):Ty, Offca, w ogole pamietasz przeczytany tekst dluzej niz 5 sekund?

Przykro mi, szwankuje mi pamięć krótkotrwała :diabelek: Spoko.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-03-2006 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #160
 
meta napisał(a):[jakie z drugiej strony?
co Tobie do księżowskiego zachowania? dzieci Twoje gorszy ,czy jak? :hahaha: :shock:

Meta... przecież Darth sobie tego nie wymyślił i pisze o sytuacjach jakie się zdarzają, więc czemu z tego kpisz...

Mnie np. gorszy takie zachowanie księzy o jakim pisze Darth, bardzo gorszy,

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
03-03-2006 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #161
 
To jakaś volta Szczęśliwy psychologiczna, w której wilk dyskutuje z rodzicami Czerwonego Kapturka o tym którą drogą dziewczynka powinna chodzić do babci, i obydwie strony traktują siebie na poważnie. :? Szczęśliwy

Pozdrawiam.
04-03-2006 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #162
 
meta napisał(a):To jakaś volta Szczęśliwy psychologiczna, w której wilk dyskutuje z rodzicami Czerwonego Kapturka o tym którą drogą dziewczynka powinna chodzić do babci, i obydwie strony traktują siebie na poważnie. :? Szczęśliwy

Pozdrawiam.

Meta, nic nie rozumiem... możesz jaśniej...?

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
04-03-2006 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #163
 
meta napisał(a):To jakaś volta Szczęśliwy psychologiczna, w której wilk dyskutuje z rodzicami Czerwonego Kapturka o tym którą drogą dziewczynka powinna chodzić do babci, i obydwie strony traktują siebie na poważnie. :? Szczęśliwy

Pozdrawiam.
???..........yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy........???

Z powyższej wypowiedzi dobrze za zrozumieniem odebrałem tylko słowo "pozdrawiam" a i co do tego mam wątpliwości...
meta wypowiadaj się jaśniej - jak widze nie tylko ja Cie nie rozumiem.... :/

[ Dodano: Pon 06 Mar, 2006 06:32 ]
meta napisał(a):jakie z drugiej strony?
co Tobie do księżowskiego zachowania? dzieci Twoje gorszy ,czy jak? :hahaha: :shock:
Gorszy. Bo uważam siebie za człowieka moralnego i z honorem - i jak widze różne dziwne zachowania pośródludzi to mnie to zwyczajnie GORSZY. a szczególnie pośród ludzi, którzy powinni ta moralność mieć SZCZEGÓLNIE czystą - polityków, księży, aktorów (wiem, marzenia....Oczko) itp.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-03-2006 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #164
 
Cytat:szczególnie pośród ludzi, którzy powinni
Szczęśliwy :mrgreen: Szczęśliwy

Każdy powinien :* Język Przytulanie

a to, że ktoś (ksiądz)wyznaje wiarę w Boga,i że chce żyć dla Niego, nie czyni go automatycznie doskonałym, nie uodparnia przeciw pokusom, a nawet szatan szczególnie się stara dobrać silniejsze, żeby go złamać.
"Płaczcie nad sobą i waszymi dziećmi", a nie gorzcie się innymi, którzy ulegli słabości, chyba że jesteście powołani na urząd nauczycieli moralności i dbacie o dobro powierzonego sobie ludu.

Tylko kto was powołał? i w czyje imię? #-o Język
06-03-2006 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #165
 
Skoro SAMI DUCHOWNI (nie tylko chrześcijańscy - ogólnie duchowni) czują się w powołaniu nauczać szerokie rzesze wiernych o moralności - sami MUSZĄ dawać tej moralności przykład. Po prostu MUSZĄ. Inaczej cała ta nauka będzie guzik warta.

A postawienie sprawy taka jak Twy to robisz droga meto - jest niczym innym jak przyzwoleniem na niemoralność - nie tylko pośró duchowieństwa - ogólnie.

I bardzo mnie dziwi Twoja postawa.....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
07-03-2006 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów