Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leszek świadectwo techno
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Leszek świadectwo techno
http://www.wrzuta.pl/audio/uwwm5YiC6b/sw...enie-zycie

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
18-02-2009 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Świetne to świadectwo! Otwiera oczy.
Już przynajmniej wiem dlaczego nie lubie techno ;p

http://www.ewangelizatorzy.pl
19-02-2009 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zdaje się że Leszek jest nadwrażliwym człowiekiem, bo trudno mi uwierzyc, że wszyscy słuchacze techno to sataniści. A jego wywiady to częśc jego terapii, obawiam się,że wciąż ma jakieś problemy ze sobą. radziłbym więcej dystansu.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
23-02-2009 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #4
 
Leszek mówi, że twórcy techno są satanistami, a jego słuchacze nieświadomie biorą udział w inicjacji satanistycznej (otwierają się na działanie demona), są przez twórców manipulowani, oraz uzależniają się od samego gatunku muzyki.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
23-02-2009 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja dawno, dawno temu słuchałam techno. Bardz krótko, bo osoby z chorym sercem to lepiej aby unikały jej. Podczas słuchania, prawie się udusiłam, serce mi tak szalało, że myślałam że skonam. Poważnie. Nie wiedziałam że mam wadę serce. A techno, wprowadza jednak serce w konkretny rytm.
Dlatego niektórzy mówią, że techno skróca zycie - np.wywołując arytmię.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
23-02-2009 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
omyk napisał(a):Leszek mówi, że twórcy techno są satanistami, a jego słuchacze nieświadomie biorą udział w inicjacji satanistycznej (otwierają się na działanie demona), są przez twórców manipulowani, oraz uzależniają się od samego gatunku muzyki.

No właśnie,że Leszek tak mówi jest dla mnie mało wiarygodny. Mówi też dużo o Buddyźmie zdaje się, że niewiele wystarczy słuchaczoma by uwierzyc ,że to też sataniści.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
23-02-2009 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
pafni, z obawy, żeby słuchacze nie pomylili buddyzmu z satanizmem nie ma co podważać świadectwa o "duchowym zapleczu" techno.
zresztą choć Leszek ze swoim świadectwem jest najbardziej rozpropagowany to nie znaczy, że jest to jedyne świadectwo o tym problemie.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
24-02-2009 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
pafni napisał(a):
omyk napisał(a):Leszek mówi, że twórcy techno są satanistami, a jego słuchacze nieświadomie biorą udział w inicjacji satanistycznej (otwierają się na działanie demona), są przez twórców manipulowani, oraz uzależniają się od samego gatunku muzyki.

No właśnie,że Leszek tak mówi jest dla mnie mało wiarygodny. Mówi też dużo o Buddyźmie zdaje się, że niewiele wystarczy słuchaczoma by uwierzyc ,że to też sataniści.
Nie nazywa ich tak nigdzie.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
24-02-2009 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Scott napisał(a):
pafni napisał(a):
omyk napisał(a):Leszek mówi, że twórcy techno są satanistami, a jego słuchacze nieświadomie biorą udział w inicjacji satanistycznej (otwierają się na działanie demona), są przez twórców manipulowani, oraz uzależniają się od samego gatunku muzyki.

No właśnie,że Leszek tak mówi jest dla mnie mało wiarygodny. Mówi też dużo o Buddyźmie zdaje się, że niewiele wystarczy słuchaczoma by uwierzyc ,że to też sataniści.
Nie nazywa ich tak nigdzie.

Owszem nie nazywa, ale pakuje do jednego wora.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
25-02-2009 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja się tylko zastanawiam dlaczego ludzie czegoś takiego słuchają?

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
25-02-2009 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:Owszem nie nazywa, ale pakuje do jednego wora.
jeśli to worek o nazwie "niechrześcijanie" to przecież zgodnie z prawdą.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
25-02-2009 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Talmid napisał(a):Ja się tylko zastanawiam dlaczego ludzie czegoś takiego słuchają?
Nie ma nieodpowiedniej muzyki, są tylko nieodpowiedni słuchacze.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
25-02-2009 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Od wielu lat jest udowodniony negatywny wpływ, niektórych rodzajów muzyki na organizmy żywe, w tym również techno.
Badania przeprowadzano oczywiście na zwierzętach, zarówno na ssakach, jak i na organizmach pierwotnych.
Dały one takie wyniki jak: spowolniony wzrost, osiąganie mniejszych rozmiarów, większą zachorowalność, krótsze życie.

Jest też taka dziedzina nauki jak muzykoterapia, a także psychologia muzyki, która bada wpływ muzyki na ludzką psychikę.
Techno jest zdecydowanie nie zalecane przez specjalistów z tej dziedziny.

Oczywiście szkodliwość dla ludzi jest zróżnicowana, jednym szkodzi bardziej tak jak Rachel, czy choćby nawet mnie, dla innych szkodliwość jest na tyle znikoma, że nawet jej nie zuważają.

A co do samej wypowiedzi Leszka to świadectwem, to ja bym tego nie nazwał.
Wypowiedź bardzo źle skonstruwana, z punktu widzenia sztuki mówienia świadectwa.
Do tego, a może przede wszystkim, nie budująca, a każde świadectwo powinno służyć budowaniu, a nie odstraszaniu ludzi od słuchania tej, czy innej muzyki.
Wypowiedź Leszka to nie jest świadectwo w rozumieniu kerygmatycznym.

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
25-02-2009 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
spioh napisał(a):
Cytat:Owszem nie nazywa, ale pakuje do jednego wora.
jeśli to worek o nazwie "niechrześcijanie" to przecież zgodnie z prawdą.

Czy byłbyś zadowolony gdyby jakis buddysta wsadził do jednego worka chrześcijan i satanistów z napisem" niebuddyści" ? Jeżeli miałoby to miejsce w naszym obłudnym kraju to zapewne byłby wytoczony proces o tzw. zranienie uczuc religijnych. Bo u nas liczą się uczucia religijne tylko katolików(a w sporej większości tylko tych którzy siebie tylko tak nazywają) . Pan Leszek mógł sobie na to pozwolic wiedząc,że nikt mu takiego procesu nie wytoczy. Nie twierdze,że zrobił to świadomie ale czy ludziom z klapkami na oczach to niewystarczy widząc w TV np.Dalajlame powiedziec do dzieci - "o widzisz tak wygląda człowiek który propaguje techno i popiera satanizm" ???

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
25-02-2009 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
heysel napisał(a):
Talmid napisał(a):Ja się tylko zastanawiam dlaczego ludzie czegoś takiego słuchają?
Nie ma nieodpowiedniej muzyki, są tylko nieodpowiedni słuchacze.
Widzisz. Z punktu widzenia Jezusa Chrystusa najważniejsza jest strata jaką człowiek ponosi na swojej duszy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
25-02-2009 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów