Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólnota Chrześcjian
Autor Wiadomość
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Wspólnota Chrześcjian
Od dłuższego już czas w moim mieście Gorzowie, są prowadzone spotkania uwielbiające. Jak na razie wszystkich osób które są na każdym spotkaniu jest 18, ale trzeba doliczyć 2-3 osoby, Młodzi ludzie pochodzą z różnych Kościołów Chrześcijańskich. Oprócz modlitwy uwielbienia, jest prowadzona modlitwa za młodzież z polski europy i świata. Spotkania odbywają się w domach prywatnych.

[ Dodano: Sro 30 Mar 2005 9:38 ]
Zapomniałem dodać że są to młodzi ludzie.

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
30-03-2005 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
No i.... Z jakich różnych kościołów? Macie jakiegoś pasterza? :roll:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
30-03-2005 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Odpowiem tobie ze jest wizja odloczenia sie od naszych rodzimych kosciolow i zalozenia wspolnoty chrzescijanskiej

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
30-03-2005 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Aha, czyli kolejny rozłam? Skandal po prostu! Nie wspominając o grzechu... Marna wizja na moje oko... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-03-2005 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
SamotnyMis napisał(a):Odpowiem tobie ze jest wizja odloczenia sie od naszych rodzimych kosciolow i zalozenia wspolnoty chrzescijanskiej
O jakiej wizji mówisz :?: Chcecie założyć swój kościół :?: To, który kościół jest Chrystusowy :?: Ponoś jest tylko jeden ...
30-03-2005 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
no tak... a kto zalozy ten kosciol? czy ktorys z was da sie ukrzyzowac... umrze... zlozony do grobu po trzech dniach zmartwychwstanie? no no ciekawa wizja nie powiem Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
30-03-2005 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
mowie ze nie chcem zkladac kosciola tylko wspolnote chrzescijanska A my Tez Wierzymy w Jezusa Chrystusa

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
30-03-2005 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Heh, to co miało znaczyć, ze chcemy odłączyć się od rodzimych Kościołów? Tzn. że będziecie wspólnotą chrześcijan bez Kościoła??? Bez duszpasterza??? Sami, na własną rękę??? Jak dla mnie absurd :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-03-2005 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
mamy pastora

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
30-03-2005 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Daleko nie zajdziecie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-03-2005 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Dlaczego tak uważasz Offca :?: Czy myslisz, że w kościele Zielonoświatkowym nie ma zbawienia :?:
Jeśli uwierzysz i wyznasz, że Jezus jest Panem osiągniesz zbawienie. Czy oni uwielbiaja innego Jezusa :?: Myślę, że problem jest z tymi co dokonuja rozłamu. Jak pisze to Biblia i wspomina czesto Gregoriano tacy nie osiągna pełnie Nieba :!:

"Kopernik te? by?a kobiet?"
30-03-2005 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Rany, Smyracz, weź przeczytaj dokładnie co on napisał, a później komentuj
Cytat:wizja odloczenia sie od naszych rodzimych kosciolow i zalozenia wspolnoty chrzescijanskiej

O KZ nie napisałam, że nie ma zbawienia, bo tak nie uważam :!: I nie wiem gdzie Ty widzisz, że wspomniałam o KZ! :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-03-2005 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
super że wierzycie w Jezusa...tylko....tak poza tym?
dokonujecie rozłamu...

oczywiście wcale nie twierdzę, że nie będziecie zbawieni...sama jeszcze nie wiem co ze mną będzie....bo wcale nie przypisuję wyznaniu Jezusa jako Pana i Zbawiciela tego że dzięki temu będę zbawiona....

tylko to co sie teraz wśród was dokonuje...to czy to można nazwać dobrem???
zakładacie nową wspólnotę chrześcijańską...hm...jakoś nie wiem czy o to Jezusowi chodziło gdy modlił sie o jedność...gdy zakładał Kościół...żeby było mnóstwo różnych wspólnot, w których każda wierzy w co innego...
jest jakaś prawda obiektywna...i ona nie może być w każdym wyznaniu czy kościele...przynajmniej w pełni...

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
30-03-2005 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ks. Arkadiusz Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 147
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Myślę, że podstawą każdego rozłamu w Kościele (tym jednym jedynym - Chrystusowym) była i jest pycha.

Każdy taki reformator myśli, że Kościół zaczyna się od niego. A to nie jest prawda. Kościół założył ok. 2000 lat temu Chrystus i on do dzisiaj istnieje mimo różnych burz dziejowych. Mimo błędów. Ma swoją przeszłość (nie zawsze chlubną) i nie można jej wykreślić.

Dziś trzeba tylko byśmy tych błędów nie powielali.

[Obrazek: klip0jr.png] -a mnie ?wi?to??!!!

Pokolenie jp2
30-03-2005 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Jak to ks. Jerzyy Popiełuszko kiedyś powiedział: "Sytuacja Kościoła zawsze będzie taka, jaka będzie sytuacja ludzi".

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-03-2005 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów