Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awatar w służbie ewangelizacji.
Autor Wiadomość
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Jak już jesteśmy przy podpisach reklamujących rozgłośnie radiowe, to można połączyć treść kerygmatyczną z reklamą radia.

Tak to robią w Radiu Józef

Ten obrazek

[center][Obrazek: 01a.jpg][/center]

to 4 punkt kerygmatu czyli wiara i nawrócenie.



A ten:


[center][Obrazek: rj468x60_red.gif][/center]

to nic innego jak 5 pkt. kerygmatu, czyli Duch Św.

Poszukaj Rachel na stronie radia albo zrób sama banerek to będziesz miała 2 w jednym i radio i kerygmat. Uśmiech

A tak na marginasie to fajne ads zrobili. Uśmiech

Szczególnie podoba mi się hasło
od Ducha... do ucha

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
24-02-2009 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Sam będę musiała. Dzięki za pomysł Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-02-2009 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Talmid napisał(a):A na temat awatar w służbie ewangelizacji, nic do powiedzenia nie macie?
a może pogadamy o ewangelizacji w służbie awatara...? :hm:

Rachel napisał(a):Talmid, u mnie ewangelizacyjny jest podpis
u mnie też - niezmiennie i płomiennie :ks:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
24-02-2009 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #49
 
Lekko balansujecie obok tematu Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
25-02-2009 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #50
 
Jednak ciekawe jest to,że w tym temacie pojawiły się tylko osoby z przyjemnym dla oka awatarem i nie raniącym uczuć religijnych i patriotycznych -podpisem.
Myslę,ze to bardzo ważne na takim forum.

Jak straszny musiałby byc awatar i podpis bluznierczy,zeby go zabronić?
Co i rusz pojawiają się koszmarki dla oka niemiłe i takież podpisy.
Pozdrawiam :papa:

Przeszłość moją Panie,
polecam Twojemu miłosierdziu,
terażniejszość moją polecam Twojej miłości,
a moją przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności.
25-02-2009 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marsee Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #51
 
a znacie jaką stronkę z avatarami ewangelizacyjnymi? oprócz tych z tekstem włoskim? Oczko

myślę, ze warto mieć taki avatar, ale osobiście mam dużo wątpliwości: 1)ustawienie takiego na forum chrześcijańskim (czyli tu na przykład) chyba nie ma sensu (tzn. sens zawsze ma, ale czy to potrzebne?) 2)ustawienie np. na forum fanów świnek morskich... to nie taki "pusty gest"?
jak kiedyś te wątpliwości rozwieją mi się to może pomyślę Duży uśmiech
25-02-2009 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ja znam jeszcze takią stronę z analogicznymi awatarami po hiszpańsku, ale to ci chyba nie pomoże. :wink:

Na tym forum jak najbardziej warto umieszczać awatar i podpis ewangelizycyjny, a to dlatego iż:

1) Zagląda tu wiele osób niewierzących. Trafiają najczęściej przez google, szukając jakiejś frazy. Jest to możliwe dzięki temu, iż strona ma dość wysoki PR i LP i wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania. Ale nie stało się to samo z siebie, ktoś na to zapracował. Zatem pozycjonowanie stron w google to też ewangelizacja. Uśmiech

2) Nawet i dla wierzących osób ewangelizycyjny awatar i podpis są potrzebne, weźmy dla przykładu mój baner z podpisu "Bóg Ciebie kocha" Ma on na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku Boga w świadomości oglądającego.
A jaki jest wizerunek Boga w świadomości wielu wierzących?
Bardzo często, tak naprawdę, w głębi świadomości, nie jest to kochający Tatuś. :*
Pomimo, tego, iż niby każdy katolik wie, że Bóg go kocha. Uśmiech
Zatem każda forma ewangelizacji, która choć trochę poprawi ten obraz Boga, jest bardzo potrzebna.

W kwestii forum fanów świnek morskich trudno mi coś powiedzieć, jednak ja nie jestem szczególnym entezjastą ewangelizowania na tego typu forach środowiskowych. Smutny

Znacznie lepiej tworzyć własne, atrakcyjne forum, do którego ludzie będą się garnąć, jak pszczoły do miodu. Przytulanie
Wtedy całą ewangelizaję wystarczy ograniczyć do powiedzenia im o istnieniu takiego forum. Uśmiech

[Obrazek: userbarewangelizacja24.jpg]
Nie wystarczy mieć wartości, trzeba je jeszcze umieć wypromować.
25-02-2009 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów