Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstremiści czy oszołomy?
Autor Wiadomość
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
spioh napisał(a):a co do filmiku z youtube'a, to i rozmowa spokojna do pewnego momentu, i pada stwierdzenie "proszę". obłudne to raczej jest zdziwienie na zdenerwowanie po pewnym czasie, kiedy pan kamerzysta nie wyłącza kamery i ma w tyłku to co się do niego mówi.

Dajmy na to ,że jestem na wycieczce do Częstochowy i zaczepiam o Jasną Górę,filmuje zabytki oraz zgromadzenie i nie wiem, że ludzie kiórzy tam są mają negatywny stosunek do człowieka z kamerą, w ten sposób narażam się niepisanej ochronie ojca dyrektora, która to uważa sie za patriotów i bóg wie co jeszcze.
Jak bym był niemcem to potajemnie by mnie ukamieniowano o ile wyłączył bym kamere bo do póki jej nie wyłącze to jeszcze ta sfora sie trochę boi,że będę miał zapis obrażania mnie i ewentualnych ciosów na moja twarz

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
06-03-2009 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #32
 
alus, chryje z twierdzą się zrobiły po atakach medialnych, po wchodzeniu z ukrytą kamerą i filmowaniu zza krzaka w poszukiwaniu haka na Rydzyka. sobie na to zapracowali to relacje tvn z RM ma nieciekawe relacje. poza tym co to za bez sensu spekulacja skoro nawet nie spróbowali uzyskać akredytacji tylko z góry oczernianie, że to daremny trud.

pafni, opisujesz kompletnie nieadekwatną sytuację:
- kamerzysta tvn nie był tam przypadkiem na wycieczce nie wiedząc o pikniku RM
- dlaczego z góry zakładasz, że ludzie byli wrogo nastawieni? bo nie chcieli być sfilmowani? każdy ma przecież prawo zdecydować czy chce by go pokazali w tv czy nie, zwłaszcza, że nie było to filmowanie anonimowych przechodniów na ulicy. jak ja nie chcę dać się filmować i nie podpisałam np. zgody na uczelni na publikację moich zdjęć jeśli mi jakieś zrobią to znaczy, że jestem wrogim światu oszołomem z RM?

Cytat:Jak bym był niemcem to potajemnie by mnie ukamieniowano o ile wyłączył bym kamere bo do póki jej nie wyłącze to jeszcze ta sfora sie trochę boi,że będę miał zapis obrażania mnie i ewentualnych ciosów na moja twarz
sfora? ukamienowano by? skąd w tobie tyle wrogości i pogardy dla ludzi?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
06-03-2009 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
pafni napisał(a):Jak bym był niemcem to potajemnie by mnie ukamieniowano o ile wyłączył bym kamere bo do póki jej nie wyłącze to jeszcze ta sfora sie trochę boi,że będę miał zapis obrażania mnie i ewentualnych ciosów na moja twarz

Co ma piernik do wiatraka? Brakuje Ci tolerancji do drugiego czlowieka, a szkoda.
06-03-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Bo idioci z TVN szukali haka nie tam gdzie trzeba. A wystarczyło nagrać kilka wypowiedzi ojca dyrektora i rozpracować je "między wierszami". I Rydzyk nawet nie miałby się jak tłulmaczyć z niektórych trzeczy Uśmiech
A oni szukali sensacji - jakichś "pieniędzy", że "ktoś tam komuś tam coś tam".... Teraz to nic nikomu nie udowodni, Rydzyk mógł wreszcie całkiem legalnie popłakać sobie, że "wszczęto bezpardonowy...... itd" a dziennikarze z TVN dali ciała.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-03-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
alus napisał(a):a przelicznik jest prosty - ilość sprzedanych egzemplarzy
Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli... bo chcieli... dlatego w mojej stopce jest to, co jest...

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
06-03-2009 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wychodzi na to,że to ja jestem wrogiem niemców itd. Co jest kompletna bzdurą!
Ludzie ja pisze ,że to quzi katolicy są wrogo nastawieni do wszystkiego co nie jest polskie.
Czytacie?

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
06-03-2009 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
I znów nie o to chodzi , nieważne czy gość był z TVN czy filmował z ukrycia czy nie!! Gdzie jest stosowana nauka Jezusa w życiu tych ludzi , którzy z duma nazywają siebie "katolik "," polak" . Ile jadu i nienawiści , skąd to się bierze ?

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
06-03-2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
spioh napisał(a):alus, chryje z twierdzą się zrobiły po atakach medialnych, po wchodzeniu z ukrytą kamerą i filmowaniu zza krzaka w poszukiwaniu haka na Rydzyka. sobie na to zapracowali to relacje tvn z RM ma nieciekawe relacje. poza tym co to za bez sensu spekulacja skoro nawet nie spróbowali uzyskać akredytacji tylko z góry oczernianie, że to daremny trud.
Wina leży po obu stronach - pamiętam jak w 1997r, gdy TVN zaistniał, już J.R. Nowak na antenie RM nie zostawił na Walterach suchej nitki.
Ale mniejsza o TVN.
RM od momentu zaistnienia deprecjonowało Tygodnik Powszechny nadając ublizające miano "Obłudnik".
Tak jakby poza drogą RM nie było dla katolika innej drogi.
06-03-2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
jonasz 33 napisał(a):I znów nie o to chodzi , nieważne czy gość był z TVN czy filmował z ukrycia czy nie!! Gdzie jest stosowana nauka Jezusa w życiu tych ludzi , którzy z duma nazywają siebie "katolik "," polak" . Ile jadu i nienawiści , skąd to się bierze ?
Dla tych ludzi każdy spoza ich kręgu - cokolwiek by nie robił i nie mówił - będzie zawsze złem wcielonym. Jest to swego rodzaju sekta.
Tyle mają wspólnego z chrześcijaństwem, że działaja pod skrzydłami KK, odwołują się do chrześcijańskiej symboliki i szafują osobami Boga, Jezusa i przede wszytskim Marii. Walczą z "żydowstwem" zapominając, że przeciez do Zydów należeli Jezus i Maria.
Są niereformowalni.
Czy moga być niebezpieczni - tak, mogą, bo ich agresja i frustracje są umiejętnie kierowane przeciwko swoistym "onym" - a "oni" przyjmują rózne postacie w zalezności od aktualnych sympatii i antypatii Rydzyka.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-03-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
...i nie lubią nas, niegroźnych masonów...
06-03-2009 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #41
 
Cytat:Wina leży po obu stronach - pamiętam jak w 1997r, gdy TVN zaistniał, już J.R. Nowak na antenie RM nie zostawił na Walterach suchej nitki.
no to Nowak a nie Rydzyk czy inny pracownik RM.

Cytat:RM od momentu zaistnienia deprecjonowało Tygodnik Powszechny nadając ublizające miano "Obłudnik". Tak jakby poza drogą RM nie było dla katolika innej drogi.
nie ma innej drogi poza tym co w Biblii, KKK i dokumentach UNK. a Tygodnik potrafi niezłe herezje wypisywać to fakt. i to było wiadome jeszcze przed RM.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
08-03-2009 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
spioh napisał(a):no to Nowak a nie Rydzyk czy inny pracownik RM.
J.R.Nowak to najbardziej rozpoznawana postać RM, a dla moich znajomych niekwestionowany autorytet - nie wiem czy nie wazniejszy niż o. Rydzyk.

Cytat: nie ma innej drogi poza tym co w Biblii, KKK i dokumentach UNK. a Tygodnik potrafi niezłe herezje wypisywać to fakt. i to było wiadome jeszcze przed RM.
Tematy do dysputy, debaty, w kwestiach współczesnego Kościoła, wyzwań, problemów, poruszane w TP to nie oficjalne nauczanie Kościoła...TP nigdy nie predentował do miana UNK.
Zauważ, że na łamach TP w polemikach mieli prawo wypowadac się zwolennicy i oponenci "herezji" - a nie masz nawet sladu tego w mediach toruńskich.
Nadto TP nigdy nie polemizował z dogmatami KK, z UNK.
08-03-2009 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
alus napisał(a):Zauważ, że na łamach TP w polemikach mieli prawo wypowadac się zwolennicy i oponenci "herezji" - a nie masz nawet sladu tego w mediach toruńskich.
Nadto TP nigdy nie polemizował z dogmatami KK, z UNK.
Dokładnie. Rydzyk nie uznaje czegoś takiego jak np. dyskusja na antenie. "Dyskusje" które są to kpina, wszyscy goście zaproszeni do studia są z jednaj opcji i polega to na tym, że wszyscy mówią "tak, tak, racja, racja" po wypowiedzi każdego z "dyskutantów", takie wzajemne poklepywanie sie po plecach.

[ Dodano: Pon 09 Mar, 2009 09:31 ]
alus napisał(a):
spioh napisał(a):no to Nowak a nie Rydzyk czy inny pracownik RM.
J.R.Nowak to najbardziej rozpoznawana postać RM, a dla moich znajomych niekwestionowany autorytet - nie wiem czy nie wazniejszy niż o. Rydzyk.

....i wspaniały przykład jak z zaciekłego komunisty wskutek zmian ustrojowych człowiek potrafi przedzierzgnąć się w jeszcze bardziej zaciekłego antykomunistę i z iście inkwizytorskim zacięciem zwalczać dawnych "towarzyszy broni" Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-03-2009 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów