Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niski wzrost.... Co mam robić czy Bóg mi pomoże?
Autor Wiadomość
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
Adu100 napisał(a):Witam.
Chodzi o to że jestem niski... mam 16 lat i 160 cm wzrostu...
Co mam robić w tej sytuacji?

A ja ma 18 lat i 155 cm , nie powiem że mi to nie przeszkadza..

Ale to tez jest kwestia podejścia jak Rachel mówi.
Idę sobie ulica i widzę człowieka na wózku, który nie ma jednej nogi " ile on by dał żeby si.e ze mną zamienić??" tak naprawdę nie zawsze zdajemy sobie sprawy ile od Niego otrzymaliśmy. Niski wzrost" ile by ten człowiek dał żeby być niskim, ale móc chodzić!"
Poza tym są niscy faceci są niższe dziewczyny \Duży uśmiech/ gorzej by było gdyby tylko jedna płec była w ten sposób " ograniczona" <jesli tak można powiedzieć>
A tak to wzajemnie sie uzupełniamy, świat jest dzięki temu ciekawszy :roll2:

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
27-04-2009 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Dziś to niskiego człowieka widziałam. Był to młody mężczyzna, a pomyślałam wpierw że to dziecko.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
27-04-2009 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manaika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #18
 
młody jesteś i pewnie urośniesz. do szesnastego roku życia lekarz mógłby podać Ci specjalne tabletki hormonalne, aczkolwiek nie jest to najbezpieczniejsza metoda.

[center]Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.

Sören Kierkegaard
[/center]
05-08-2009 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasz6 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #19
 
Na Boga nie czekaj urośniesz tyle ile urośniesz.
Ale nie przejmuj się wzrostem z tego powodu że powiedzmy będziesz niski nie jesteś gorszym człowiekiem. Część ludzi mówi małe jest piękne.

[ Dodano: Sro 05 Sie, 2009 16:59 ]
Jakby ludzie mieli tylko takie problemy rośnie się do 21 roku więc możesz mieć nawet 1,70 cm wzrostu.

Czy aby na pewno?
05-08-2009 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #20
 
Tomasz6 napisał(a):Część ludzi mówi małe jest piękne.

Kubuś Puchatek tak powiedział Język
I ma racje ;D
zresztą niskie kobiety są niscy mężczyźni też.więc no problem Uśmiech

[ Dodano: Czw 06 Sie, 2009 16:55 ]
no problem (noł problem) w sensie że englisz Język

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
06-08-2009 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ja napiszę krótko.

Postawmy sobie tylko trzy pytania i odpowiedzmy sobie na nie :
1. Czy Bóg nas ocenia po wzroście czy po czystości naszego serca i sumienia?
2. Czy wzrost ma wpływ na moje zbawienie?
3. Czy wzrost przeszkadza mi w pełnieniu dobrych uczynków?

Jeśli nasze odpowiedzi będą na "NIE" to od razu możecie być pewni jednego : NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ I PRZEJMOWAĆ, BO BÓG NAS KOCHA TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY, ON PRZECIEŻ NAS STWORZYŁ I UKSZTAŁTOWAŁ.

ODWAGI Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-08-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miXUE Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja tam mam 178 cm, raczej już nie urosnę. Nie narzekam. Nie chodzi o akceptacje siebie, tylko o to, że trenuję siatkówkę, a to nie za dużo na jakiś mocniejszy atak...

W każdym razie, póki się jest jeszcze w fazie wzrostu to moim zdaniem powinieneś:
zacząć trenować jakiś sport - np. koszykówka, siatkówka. Nie 5 razy w tygodniu, ale z 2. Chodzi o regularność. Trenuję siatę od 6 lat, widzę efekty. Kiedyś, w piątej klasie podstawówki miałem kompleksy co do wzrostu. Jasne, że od razu nie rozciągniesz się cm/od każdego treningu, ale cierpliwości... Inne sporty rozciągające... hmm lekkoatletyka, pływanie.

Słyszałem też o tym, że im człowiek dużej śpi, tym szybciej rośnie - w czasie snu, najbardziej nasze ciało rośnie. Chyba to prawda. Pamiętam, że w podstawówce był chłopak, z którego troszkę się śmiano(nie w ten agresywny sposób - po prostu tak od żarciku), ponieważ on kładł się w szóstej klasie bodajże, o 21ej... Ale wzrostem to normalnie... Miał około 180u w szóstej klasie, kiedy ja miałem wtedy z 163... Dopiero później zauważył u siebie predyspozycje do koszykówki. Kontakt jak z innymi chłopakami w klasie utrzymuję, tak od święta się spotykamy Uśmiech

Poza tym chłopaki podobno rosną do 21ego roku życia, jak już tu inni userzy forum wspomnieli, więc nie łam się :wink:

Co do tej terapii wydłużania kości to bym nie polecał. Pewnie dużo pieniędzy to kosztuje, zresztą coś może chyba nie wyjść. No i naturalne sposoby są lepsze Uśmiech Na dłuższą metę Uśmiech
19-09-2009 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Niski wzrost.... Co mam robić czy Bóg mi pomoże?
Adu100 napisał(a):Witam.
Chodzi o to że jestem niski... mam 16 lat i 160 cm wzrostu...
Co mam robić w tej sytuacji?

Cieszys sie ze nie masz 145cm :wink:

Swiety Franciszek z Asyzu nie byl wysoki a jaki szczesliwy :jupi:


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
20-09-2009 06:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów