Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz rodzinny album.
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Nasz rodzinny album.
Zakładamy nowy dział gdzie zamieszczać bedziemy nasze zdjęcia i tylko zdjęcia. Wysyłajać fotki możesz je nazwać, napisac kto kim jest, ale nie kumentuj, aby oszczędzić pracę Moderatorów.

Zapraszam Cie do naszego rodzinnego Albumu Uśmiech
03-01-2005 01:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Nasz rodzinny album.
Ja jestem Radek tegoroczny maturzysta (oj co za nieszczęście :cry: )

Na forum siedze od lipca a na odnowe uczęszczem od roku. Ogólnie na odnowie jestem technicznym (czytać : ten co zawsze bawi sie mikrofonami)

Jestem wesołym chłopakiem (jak ktoś nie wierzy niech sie spyta kogo kolwiek kto mnie zna)

Jak dojde do czegoś jeszcze to dopiszę pużniej :mrgreen:


[Obrazek: radek.jpg]
03-01-2005 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja mam na imię Karol. W Odnowie w Duchu Świętym jestem od 2 lat. Moja funkcja we wspólnocie od wakacji to animator czyli na spotkaniu prowadzę modlitwę. Jestem także w grupie pastoralnej.
No forum jak widać jestem [shadow=green]Małym Adminem[/shadow].
A po za tym tak jak Gonzo jestem maturzystą i już mam doła Język
Na forum umieszczam zdjęcie moje z Gregorianem (koleś z brodą). Mam zdjęcie osobiste ale te są bardziej kikowe Oczko
Gregoriano Tobie zostawie tylko coś do napisania o sobie Uśmiech

[Obrazek: kopakaban.jpg]

[Obrazek: wiertlo.jpg]

[Obrazek: siekiera.jpg]


P.S. Jakby ktoś nie miał servera aby umieścić zdjęcia to niech podeśle do mnie Uśmiech
03-01-2005 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
A ja także jestem maturzystą. I hardcore'owym chrześcijaninem Oczko
W Odnowie jestem jakoś od marca/kwietnia 2004 i podobnie jak Karol jestem animatorem.
A moje zdjęcie zostało wykonane, gdy byłem piękny i młody... Oczko

[Obrazek: futro.JPG]

Do Gonzo: "później" pisze się przez "ó", a nie "u".

Do Gepardzika: nie wiem, czy to tylko u mnie tak widać, ale Twoje zdjęcie jest bardzo pod słońce robione chyba, bo widać tylko Twoje kontury :/

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
03-01-2005 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mam na imię Bartek i właśnie w tym roku kończe Liceum Gastronomiczne.
Moje zainteresowanie to głównie muzyka REEAGE. Głównie słucham polskich kawałków bo wchodzą w ucho ale nie zgardze niczym zagranicznym jeśli tylko jest to skoczne i zdatne do bujania Oczko
No to na razie tyle Język
A teraz FOTO Duży uśmiech

[Obrazek: 130-336.jpg]

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
04-01-2005 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
[Obrazek: cazary.jpg]

CezaryT, autoportret, olej 1991.

[shadow=olive]Cezary napisz cos o sobie Pomysł [/shadow]
06-01-2005 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Julia napisał(a):na nieistniejacym juz niestety wydziele Pedagogiki i Wychowania Arystycznego (w skrócie wydziale PiWA) oligofrenopedagogike i mam tytul magistra...
Jak to nieistniejącego ??? To niemożliwe, bo ja studiuję na tym wydziale :mrgreen: Zmienił tylko nazwę, ale chodzi o to samo.

A teraz coś o mnie (och jak ja lubię o sobie pisać :mrgreen: ). Jestem Magda, a zna mnie większość jako Offca (Ofca, Wełniak, Wełna, Owucha, Offczi, Off itd :mrgreen: ). Mieszkam w cudownym Olsztynie, a obecnie studiuję na przesławnym UWM-ie pedagogikę opiekuńczą na wydziale Nauk Społecznych i Sztuki (po zmianie nazwy Uśmiech ). W Odnowie jestem od prawie 5 (!!!) lat, ale z dwuletnią przerwą po Rekolekcjach. Nie wiedziałam, czy kiedykolwiek tam wrócę, ale kiedyś przyszedł mi do głowy pomysł stworzenia strony o Odnowie i jak po kilku miesiącach dowiedział się o tym przypadkowo nasz ksiądz Piotr (sam trafił na nią w internecie ), to już mi spokoju nie dał (tym bardziej, że go w szkole na korytarzach widywałam Uśmiech ) Język I tak się modlili, że się wymodlili mój come back 8)
Maturę zdałam rok temu, więc się nie martwcie, bo jak ja zdałam, to Wam pójdzie jak po maśle Oczko
A teraz jeszcze jestem moderatorką tego forum, to jest już w ogóle ful wypas :mrgreen: Poza tym wszystkim, jestem pospolitym, najzwyklejszym człowiekiem...
Jak coś kogoś więcej interesuje, to prosze na priva :mrgreen:

A to moje zdjęcie:

[Obrazek: ofca.jpg]

Jak zawsze piękna i młoda mimo upływu lat :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-01-2005 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Moje hobby to ćwiczenia ciężarowe Uśmiech Głównie zawodnictwo STRONG MAN (z tąd też częsta ksywa to Pudzian) oraz kulturystyka. Z siłowną miałem styczność od małego ale taki prawdziwy trening stosuję od 5 miesięcy. Na siłownie chodzę z kumplem. I tam razem się pompujemy.



Dlatego radziłbym być grzecznym i posłusznym na FORUM 8)


Szczęśliwy Szczęśliwy
12-01-2005 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
No dobra, to ja pierwsza zacznę, żeby wszystkich pozostałych ośmielić Oczko
Oto moje zdjęcie ze studniówki :mrgreen:
[Obrazek: stu004.jpg]

Tera WY 8)

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-02-2005 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Umieszcze moje foto. Sulechowski gankster 8) hehe

[Obrazek: Karol.jpg]
08-02-2005 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
A oto Julcia. Nie wyszło Jej wklejenia zdjęcia, więc wspomagam naszą jezusową siostrę Oczko

[Obrazek: Julka.jpg]

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-02-2005 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
To ja też Was powalę Oczko
Jak album forumowiczów to proszę. To moja rodzina. HA! Ktoś mnie pobije swoim zdjęciem? :mrgreen:

[Obrazek: rodzina.jpg]

Ta mała w środku to JA :mrgreen: Miałam tam z 7 lat. Zdjęcie robione przed katedrą w Mediolanie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-02-2005 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
no i teraz zgaduj-zgadula, ktora to Julia Oczko
[Obrazek: Andrzejki001.jpg]

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
09-02-2005 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Mam taką małą prosbę, czy dało by rade aby zdjęcia, które nadsyłacie były troche zmiejszane. Polecam do tego program np Xara Webstyle 4. Wtedy zdjęcie nie traci na swojej jakości. :?: :!: :?:

[ Dodano: Sro Lut 09, 2005 7:29 am ]
A teraz HARDCORE zimy 2005 Duży uśmiech
09-02-2005 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Chcecie zdjęcia to macie Duży uśmiech

Gregoriano:
[Obrazek: gregoros.jpg]

Gregoriano & Daidoss od lewaj Paweł ale go tu nie ma
[Obrazek: kapa.jpg]

Ks. Darek, Daidoss, Gregoriano, Gepardzik, Paweł
[Obrazek: modlitwa.jpg]

Daidoss, Gregoriano
[Obrazek: taniec.jpg]

Daidoss
[Obrazek: solowa.jpg]
13-02-2005 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów