Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz rodzinny album.
Autor Wiadomość
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #121
 
Wiem,że nie ma w tym zdjęciu żadnych artystycznych walorów, ale jest jednym z moich ulubionych Uśmiech http://img266.imageshack.us/img266/1189/odmichaa.jpg
[Obrazek: odmichaa.jpg]
Wróciłam kiedyś ze szkoły, na moim biurku leżała kartka od
brata. Rozwaliło mnie po prostu Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
28-05-2010 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #122
 
Ja na razie wydobywam po 5 <nie licząc 7 pozycji do której nie dosięgam bo mam za krótką rękę xD > ale można więcej bo ja na razie nie wyciągam wszystkich dźwięków, na puzonie gram zaledwie <w teorii xD > 8 miesięcy

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
28-05-2010 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
bashca napisał(a):To zdjęcie jest z 1995 albo 1996, jak jeszcze mieszkaliśmy w Świnoujściu
Ja I Ania z Maćkiem
Bardzo ładne fotka Uśmiech ja mieszkam w Świnoujściu :wink:

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
28-05-2010 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #124
 
[Obrazek: dziendziecka06jpg.jpg]
dzień dziecka cztery lata temu
mama z tatą zabrali nas rowerami do Puszczykowa na najlepsze lody w P-niu i okolicachOczko
wiem że mine mam niezbyt szczęśliwa, ale tata własnie mnie oblał woda z butelki;p kto chce nawet dojrzy kropelki wody na włosachUśmiech
po górach wyjazdy na rowery sa kolejna rzeczą która lubimy robić całą rodziną. bardzo często w weekend rodzice wybywaja sobie tak własnie razem nad jezioro, do lasu czy coś. i dobrze. niech odpoczywają sobie od tej naszej ferajnyDuży uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
04-06-2010 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #125
 
A oto ja z moją nową zabawką <nowym słoikiem xD >

[img]http://img231.imageshack.us/img231/7569/mojazabawkaxD.jpg[/img]

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
17-06-2010 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #126
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cudny cudny cudny !! xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
17-06-2010 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #127
 
Widze ,że Paulincia też zmieniła image Duży uśmiech ja w sumie też, na tym zdjęciu jeszcze mam długie włosy, teraz ściełam je i grzywke mam

[Obrazek: p1030580q.jpg]

Po którejś z Lednic gdzie się spaliłam tym razem miałam białą sukienke i bluzke z długimi rekawami jak na załączonym obrazku. W sumie nie byłam pewna czy będe mogła na lednice jechać, dlatego nie zapisałam sie do żadnej z grup choć chciałam być w posłudze modlitwy wstawienniczej którą obstawiała moja wspólnota OwDŚw

Na Lednice pojechałam z moją kumpelą z pielgrzymki i z wolontariatu( na zdj) okazało sie że jest ona i jej chłopak sa animatorami modlitwy charyzmatycznej odpowiedzialnymi za PoznańDuży uśmiech W końcu przeszłyśmy sie do kaplicy.Widziałyśmy że kolejka do modlitwy wstawienniczej była naprawde długa, a Msza Święta coraz bliżej. Po modlitwie w kaplicy adoracji nie zastanawijąc się przyłączyliśmy sie razem z nimi do modlitwy wstawienniczej.Modlitwa że tak powiem standard , dziękowanie Bogu za jego/jej dar życia, powierzanie ich intencji Bogu itd

Duch Św niesamowicie zaskakiwał ja osobiście nie byłam przygotowana na to co sie tam działo bo na poprzednich Lednicach D Św działał w mniej kłopotliwy - że tak sie wyraże - sposób( dla wielu nad którymi sie modliliśmy wszelkie charyzmaty czy spoczynki były czyms nieznanym) ale na pewno mnie to wzmocniło w Panu i z pewnościa nie tylko mnie Uśmiech generalnie radość D Św nieprzecietna, ludzie nam "lecieli" jeden po drugim, nie obyło sie też bez łez w D Św czy też daru śmiechu, ( dziewczyna trzęsła się cała w płaczu, potem z kolei zaczła sie smiać Duży uśmiech )
Tak jak na Lednice przyjechałam w stanie różnym tak po tej wspólnej modlitwie byłam bardzo wzmocniona D Św. Kiedy tez modliliśmy sie nad jedną dziewczyną która juz leżała w trawie, podszedł do nas kapłan ,żeby razem z nami sie modlić, to też było piękne, dziekowałam Panu Uśmiech

Jak później dzieliliśmy sie z braćmi ze wspólnoty spostrzeżeniami, to uzmaliśmy że ta Lednica była faktycznie wyjątkowa pod tym względem że wiele osób przychodziło żyjących w związkach niesakramentalnych, na pewno i na tej płaszczyźnie życia D Św uzdrawiał Uśmiech
Generalnie z Agą stwierdziłyśmy że za rok na Lednicę zapisujemy sie do posługi modlitwy wstawienniczej Duży uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
18-06-2010 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #128
 
Kilka dni temu bylismy z mezem w galerii i tu kilka zdjec w naszej wycieczki po miescie.


[Obrazek: chocolate.jpg]
[Obrazek: kolor1.jpg]
[Obrazek: laweczka.jpg]
[Obrazek: galeria.jpg]


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
21-06-2010 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #129
 
To teraz zdjęcie najbardziej aktualne z aktualnych zrobione przed chwilą niezważając na swój nieład na głowie :mrgreen:
[Obrazek: p1030761d.jpg]
bashca w akcji 8)

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
27-06-2010 02:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #130
 
bashca, jakie Ty masz fajne kocie oczy Uśmiech

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
27-06-2010 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #131
 
EDIT: Śliczne zdjęcie Duży uśmiech :*

:mrgreen:

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
27-06-2010 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #132
 
na szczęście nie ostatnie :mrgreen:
[Obrazek: p1030844y.jpg]

Niespełna trzy dni po nieszczęsnym 27 czerwca Basia odebrała swoje wyniki matury Duży uśmiech

[ Dodano: Pią 02 Lip, 2010 07:59 ]
omyk napisał(a):EDIT: Śliczne zdjęcie
haha :lol2:

[ Dodano: Pią 02 Lip, 2010 08:10 ]
kto wie, ten wie Duży uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
02-07-2010 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jokotek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Post: #133
RE: Nasz rodzinny album.
Przy fotografiach sprawdza się to, że to jeden z sprawdnych dobrych prezentów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2015 01:06 przez jokotek.)
27-07-2015 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów