Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Kaukaz
Witam Uśmiech

Jestem Kaukaz, nowy użytkownik tego forum. Może krótko najpierw opowiem jak trafiłem na to forum.

Dziś, czyli 18 kwietnia, szukałem sobie w Internecie odpowiedzi na pytanie, czy USA świadomie umieściło na swojej fladze gwiazdę pięcioramienną wiedząc, że jest symbolem antychrześcijańskim. Znalazłem ten oto temat:
http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....c&start=90
Po chwili zrozumiałem, że natrafiłem na bardzo dobre forum o tematyce religijnej. Postanowiłem się zatem zarejestrować Uśmiech

Pewnie będę się mało udzielał, bo chyba po prostu nie umiem dobrze korzystać z dużych for, ale może jednak spróbuję...

A teraz o sobie:
To tak: jestem z Wrocławia, interesuję się religią, fizyką, historią, Star Wars, w mniejszym stopniu fantastyką. Kocham muzykę, zaraz obok wiary jest najważniejszym elementem mojego życia. Wpływa ona na mnie bardzo mocno. Uwielbiam projektować, jestem niezwykle kreatywny. A poza tym to lubię sobie pograć na kompie :mrgreen:

Jestem intelektualistą. Sporo rozmyślam nad światem i przede wszystkim wiarą. Ostatnio, około dwóch miesięcy temu, udało mi się zrobić wzór na cywilizację doskonałą. Nie chcę się o tym rozpisywać, chyba że będziecie chcieli to mogę troszkę napisać Uśmiech

Niezależnie od wszystkiego, zawsze będę wierny Jezusowi. Nigdy nie odrzucę dogmatu Trójcy Świętej i nigdy nie splugawię Krzyża. Natomiast z przyjemnością spalę każdy pentagram zwrócony w dół...


Chcę znaleźć na tym forum bliskiego mi przyjaciela oraz mieć mistrza, który odpowie mi na pytania będące mi niezbędne w mojej dozgonnej krucjacie chrześcijaństwa.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Kaukaz.

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
18-04-2009 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
dublet.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
19-04-2009 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów