Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Kaukaz
Witam Uśmiech

Jestem Kaukaz, nowy użytkownik tego forum. Może krótko najpierw opowiem jak trafiłem na to forum.

Dziś, czyli 18 kwietnia, szukałem sobie w Internecie odpowiedzi na pytanie, czy USA świadomie umieściło na swojej fladze gwiazdę pięcioramienną wiedząc, że jest symbolem antychrześcijańskim. Znalazłem ten oto temat:
http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....c&start=90
Po chwili zrozumiałem, że natrafiłem na bardzo dobre forum o tematyce religijnej. Postanowiłem się zatem zarejestrować Uśmiech

Pewnie będę się mało udzielał, bo chyba po prostu nie umiem dobrze korzystać z dużych for, ale może jednak spróbuję...

A teraz o sobie:
To tak: jestem z Wrocławia, interesuję się religią, fizyką, historią, Star Wars, w mniejszym stopniu fantastyką. Kocham muzykę, zaraz obok wiary jest najważniejszym elementem mojego życia. Wpływa ona na mnie bardzo mocno. Uwielbiam projektować, jestem niezwykle kreatywny. A poza tym to lubię sobie pograć na kompie :mrgreen:

Jestem intelektualistą. Sporo rozmyślam nad światem i przede wszystkim wiarą. Ostatnio, około dwóch miesięcy temu, udało mi się zrobić wzór na cywilizację doskonałą. Nie chcę się o tym rozpisywać, chyba że będziecie chcieli to mogę troszkę napisać Uśmiech

Niezależnie od wszystkiego, zawsze będę wierny Jezusowi. Nigdy nie odrzucę dogmatu Trójcy Świętej i nigdy nie splugawię Krzyża. Natomiast z przyjemnością spalę każdy pentagram zwrócony w dół...

Moim wielkim problemem jest (nie będę tego ukrywał) mój nałóg masturbacji. Do tej pory nie wiedziałem, że jest to jawny grzech przeciwko Stwórcy. Ale od dzisiaj wiem, że nie wolno mi tego robić pod żadnym pozorem.


Chcę znaleźć na tym forum bliskiego mi przyjaciela oraz mieć mistrza, który odpowie mi na pytania będące mi niezbędne w mojej dozgonnej krucjacie chrześcijaństwa.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Kaukaz.

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
18-04-2009 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witamy na forum Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
19-04-2009 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witaj Kaukas Szczęśliwy
19-04-2009 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
nadinn napisał(a):Witaj Kaukas Szczęśliwy
Nie rozumiem, co Cię śmieszy w moim nicku ;P

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
19-04-2009 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Witam Cię i pozdrawiam Uśmiech
19-04-2009 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Miło mi, że zostałem tak gościnnie powitany :mrgreen:

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
19-04-2009 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Kaukaz
Kaukaz napisał(a):Star Wars, .
No, bracie... w końcu może się w temacie "Wojen" trochę ruszy. bo posucha ostatnio, Bioman, mój "starwarsowy" kolega dawno odszedł z forum i nie mam z im pogadać o SW Uśmiech
Witam serdecznie.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-04-2009 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Witaj Kaukaz !!! dobrze ze jesteś Uśmiech
a mogę się zapytać ile masz lat? bo nie umieściłeś żadnej wiadomości czy się uczysz ,studiujesz ,pracujesz .. ;P
babska ciekawość ;P

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
20-04-2009 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Helmutt napisał(a):w temacie "Wojen"
Zaraz zobaczę ten temat Duży uśmiech

kredka198 napisał(a):a mogę się zapytać ile masz lat? bo nie umieściłeś żadnej wiadomości czy się uczysz ,studiujesz ,pracujesz .. ;P
O moim wieku nie napiszę, ale obecnie moim zajęciem jest nauka :krzywy:

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
20-04-2009 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Kaukaz napisał(a):
Helmutt napisał(a):w temacie "Wojen"
Zaraz zobaczę ten temat Duży uśmiech
Ja już go chyba nie znajdę.. Uśmiech Co do fizyki - to po skończeniu studiów dali mi taką książeczke w sraczkowatym kolorze z napisem w środku "magister fizyki", ale do czego ona służy to nie wiem.

Eeee a w co lubisz pograc na kompie?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-04-2009 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaukaz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #11
 
Helmutt napisał(a):Ja już go chyba nie znajdę.. Uśmiech
Hm, no właśnie szukałem go i nie mogłem znaleźć. A może by tak nowy założyć?

Helmutt napisał(a):Eeee a w co lubisz pograc na kompie?
Przeważnie to gram w strategie. Ostatnio próbuję swoich sił w Command and Conquer: Generals (nawet mój avatar pochodzi z tej gry :mrgreen: ). Naprawdę fajna gra i niezwykle wciągająca, chociaż sztuczna inteligencja kompa mogłaby być trochę lepsza.

A w co Ty lubisz pograć na kompie? 8)

Gloria Patri, et Filio, et Spirituti Sancto, sicut erat in principio, et nunc, et in saeculla sa.

TRÓJCA ?WI?TA M? OPOK?
20-04-2009 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Kaukaz napisał(a):
Helmutt napisał(a):Ja już go chyba nie znajdę.. Uśmiech
Hm, no właśnie szukałem go i nie mogłem znaleźć. A może by tak nowy założyć?
No ja go znalazłem. Dział "Nasze zainteresowania" i pod koniecc 1-szej strony jest "Świat Star Wars". A zresztą -> http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=3011

Cytat:
Helmutt napisał(a):Eeee a w co lubisz pograc na kompie?
Przeważnie to gram w strategie. Ostatnio próbuję swoich sił w Command and Conquer: Generals (nawet mój avatar pochodzi z tej gry :mrgreen: ). Naprawdę fajna gra i niezwykle wciągająca, chociaż sztuczna inteligencja kompa mogłaby być trochę lepsza.

A w co Ty lubisz pograć na kompie? 8)
Moja domena to symulatory i strzelanki. Train Simulator i Flight Simulator, do tego Shuttle Mission 2007 (symulator wahadłowca kosmicznego) i parę innych, poza tym S.T.A.L.K.E.R. - moja ukochana gra wszechczasów, no i takie tytuły jak Hitman, GTA, Bully, Flatout 2 - i niektóre erprgi - Oblivion, Morrowind czy Gothic. C&C Generalas znam, to bardzo fajna gra.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-04-2009 06:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
witam Kaukaz.

[Obrazek: mysz4.gif]
21-04-2009 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #14
 
Kaukaz napisał(a):Nie rozumiem, co Cię śmieszy w moim nicku ;P

Zle to odebrales,usmiech skierowany jest do Ciebie, a nie z Twojego nicku!
Pozdrawiam
24-04-2009 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów