Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria ciekawych zdjęć
Autor Wiadomość
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #61
 
[Obrazek: olaibabcia.jpg]
z wczorajszej sesji Oczko

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
12-03-2010 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #62
 
[Obrazek: zmnh.jpg]

czekając w kolejce na Plac Świętego Piotra. Jechaliśmy ostatnim metrem po 1 w nocy, ale i tak wczesniej już Polacy ustawiali się żeby czekać. Generalnie sami Polacy w kolejce byli,może jedna flagę kanadyjska widziałam, tak poza tym Polacy wszędzieUśmiechśpiewaliśmy pieśni, niektórzy modlili sie różańcem, koronką. Niektórzy przycupneli na chodniku i spali. My mieliśmy za sobą tylko godzinę snu i cały dzień czuwania przed sobą, także nie obeszło się bez drzemki na chodniku Oczko
[Obrazek: zmniej.jpg]
Przed Msza Beatyfikacyjną , obraz jest zasłonięty.Stojąc w kolejce w pewnym momencie myśleliśmy że nie będziemy mieć szans wejśc na Plac,bo wpuszczali turami i mówili że więcej już nie, ale warto było czekać bo sie okazało że wpuszczają( Włosi pchali się strasznie do przodu i oni wchodzili tam sporymi grupami) ale jak widać udało się być na Placu, i bliżej chyba nie dało rady te rzędy które widać to dla gości specjalnych. my staliśmy przed prawym telebimem, tzn w sumie ja z kilkoma dziewczynami. W tym tłumie siłą rzeczy rozdzieliliśmy się na mniejsze grupy. Ogólnie to jechałam z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży w Poznaniu Oczko

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: zmni.jpg]

A tutaj już po Mszy Beatyfikacyjnej, widać odsłonięte zdjęcie Ojca ŚwiętegoUśmiech widać tez Kardynałów, później po Mszy Kardynałowie sobie normalnie chodzili wśród pielgrzymów. Aha i po Mszy zwiedzając Rzym przy Fontannie di Trevi przy hotelu zatrzymał się bus Włosi zrobili raban,wiwaty, oklaski, biegli za samochodem penwiie jakiś ich dowódca, potem nadjechał polski bus z naszymi szyby coprawda przyciemnione, ale Polacy zero reakcji Język te róznice kulturowe, przysposobienie Polaków i Włochów bardzo było widać w niejednej sytuacji. Np ja miałam flage Polska i nie zawsze machałam nia bo ludziom zasłaniałam, a Włosi jeszcze na krzesła wstawali jakby nigdy nic Język

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
06-05-2011 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #63
 
Piękne, dzięki za zdjęciaUśmiech
07-05-2011 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #64
 
Widzę, że i Tobie udało się dostać na Plac św. Piotra ;-)
Ja byłem co prawda troszeczkę dalej, ale widok również miałem bardzo dobry no i wrażenia niesamowite... Opłacało się czekać od 22.00 do 6.20 na wejście na Plac... No i ogromna radość - możliwości bycia tam, w centrum wydarzeń... Grubo ponad milion osób musiało oglądać wydarzenia na telebimach rozstawionych w Rzymie.

A co do włoskiej mentalności... Zdecydowanie jest mi bliższa niż ta polska... ;-]

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
08-05-2011 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #65
RE: Galeria ciekawych zdjęć
Mam pustą -nawet nie ramkę,przestrzeń i brak możliwości jakichkolwiek by umieścić zdjęcie,nie wiem czy coś w ustawieniach?
O! Nagle wszystko jest !
Ale zdjęcie już następnym razem,bo póżno,
podziwiałamAnioł
PozdrawiamUśmiech
26-01-2014 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów