Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Bashca :)
Hey ! Uśmiech

Mam na imię BasiaUśmiech ochrzczona zostałam w kwietniu 1991 jako Barbara Maria. Moja patronką z bierzmowania jest św Tereska od Dzieciątka Jezus.
Teraz chodzę do LO, na profilu biol- chem z językiem francuskim.A co dalej ?? Zobaczymy po maturze! :]
Jestem wolontariuszką m.in Fundacji " Dobrze,że jesteś " Pomagam ludziom ciężko chorym i umierającym w Poznańskim Szpitalu na Oddziale Hematologii. Wolontariat jest dla mnie czymś, co wypełnia mój światUśmiech Oprócz tego cztery lata jestem we wspólnocie Neokatechumenalnej, od roku (po rekolekcjach O EnricoOczko )chodzę na spotkania Odnowy... w tej wspólnocie zresztą poznali się moja mama z tatą Oczko
Jakiś czas chodziłam do szkoły muzycznej,gram na wiolonczeli, pianinie i gitarze. Uwielbiam jeździć w góry z moją rodzinką, chodzimy tak z plecakami od schroniska do schroniska... juz prawie całe Beskidy przeszliśmy =) Mam starsza siostrę i dwóch młodszych braci

A jaka jetem? Myślę ,że na naszej-klasie ujęłam to najlepiej Duży uśmiech: <kopiuj->wklej>

"Marzycielka do granic możliwości... =)

Zawsze myślałam że jestem skryta w sobie i nieśmiała,jednak co niektórzy pukaja się w czoło jak im mówie ,że jestem mało kontaktowa Język
Lubię przebywać wśród ludzi, gdzie się swobodnie czuję Uśmiech Wtedy gadam jak najęta, śmieje się i jest wesoło Duży uśmiechDuży uśmiech (i bynajmniej żadne piwo mi do tego nie jest potrzebne Agu ^^Język )
Nie lubię jak ludzie oceniają innych po pozorach, zawsze staram się dobrze poznać kogoś,bo wiem że każdy ma w sobie całe mnóstwo wspaniałych cech, które trzeba czasem z niego wydusić Język

Dlatego cenię ludzi ,którzy potrafią ze mnie wydobyć , to co najlepsze Duży uśmiechDuży uśmiech


Nie lubię jak ludzie utożsamiają Kościół z szeregiem moherów... serce żyjącego Jezusa bije przede
wszystkim wśród pełnej entuzjazmu młodzieżyDuży uśmiech Lednica
,Taize,pielgrzymki, wspólnoty młodych, możnaby wymieniać i wymieniać …Uśmiech
Ja wierzę w Boga i jestem szczęśliwa Uśmiech Poznałam wielu niesamowitych ludzi, którzy odkryli prawdziwy smak wiary i żyją Miłością Chrystusa. Kiedy się tylko da śpiewam,klaszczę,tańczę z nimi ku chwale Boga Uśmiech)
Pisze o tym, bo wiara w Boga daje mi szczęście,więc czego mam sie wstydzić ?? Uśmiech


“Nie było słów które mówiły tak wyraźnie prawdę,
dopóki Ciebie nie spotkałem Panie
Uwierzyłem
Zrozumiałem

ja pójdę za Tobą”

http://pl.youtube.com/watch?v=wUAcNlz5tFY no ale do zakonu to sie raczej nie wybieram Język


A moje motto życiowe? Chyba nie mam
Ale zostawię tutaj wiersz, który kiedyś znalazłam Uśmiech


Bóg nie obiecywał nieba bez chmur,
ścieżek życia usłanych różami;
Bóg nie obiecywał
słońca bez deszczu,
radości bez smutku,
pokoju bez bólu.

Bóg obiecał
siłę na każdy dzień
odpoczynek po trudzie,
światło na drogę,
łaskę na czas prób,
pomoc z wysoka,
niezawodną przyjaźń,
nieśmiertelną miłość.

Annie Johnson Flint
"

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
25-04-2009 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzenka Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Basiu Uśmiech

[Obrazek: jezus2.jpg]
Oczekuję Ciebie Panie,
Jesteś mym Oczekiwaniem.
Uspokajasz serce moje,
Uciszeniem jesteś i pokojem mym
Uśmiech
27-04-2009 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witam i pozdrawiam Uśmiech
27-04-2009 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Piękne słowa Basiu =D>
Dziękuję, że tu jesteś.

Imienniczka po bierzmowaniu :wink:

P.S.
W jakie strony Beskidów chodzicie?

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
27-04-2009 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
heja! ja tez bylam w biol-med ... Uśmiech pozdrawiam

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
28-04-2009 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Witaj. Bardzo ładnie się przedstawilaś Uśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
28-04-2009 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
nordlys napisał(a):W jakie strony Beskidów chodzicie?

Po górach chodzimy od pięciu lat, tata nie mógł sie doczekać aż najmłodszy brat dorośnie żebyśmy całą rodzinka mogli chodzić Oczko W zeszłym roku byliśmy w Beskidzie Żywieckim, rok wcześniej Beskid Sądecki połączony z Pieninami i Gorcami... A zaczeliśmy od Beskidu śląskigo... był i Turbacz i Lubń,Sokolica ,Pilsko, Skrzyczna sporo tego było Duży uśmiech jednak najmilej wspominam chyba Pole namiotowe na Hali Górowej.. może dlatego że słońce wyszło po długim deszczu ??

My zawsze nosimy ze sobą namioty, dlatego dość często bywamy właśnie nie tyle w schronisku, ile przy schronisku Oczko ale to ma swój klimat :wink:
Po męczącej wędrówce górskiej kiedy dotarliśmy do schroniska jedliśmy gorącą zupę, potem graliśmy sobie w karty, rozmawialiśmy, obowiązkowo śpiewanie OUśmiech , a jak gitara była w schronisku to któryś z nas grał. :gitarka: No a przed zapadnięciem zmroku rozkładaliśmy namioty,żeby rano je zwinąć i iść dalej beskidzkimi szlakami

W tym roku robimy bieszczady, a za rok tata chce zabrać nas w Tatry,to będzie przeżycie! no ale pod namiotami to juz sobie nie pośpimyJęzyk

A Ty Nordlys też bywasz w Beskidach?? Zresztą, pewnie wielu forumowiczów chodzi po górach 8)

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
28-04-2009 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
bashca napisał(a):forumowiczów chodzi po górach
bądź po zamkach. ;P Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-04-2009 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Rachel napisał(a):bashca napisał/a:
forumowiczów chodzi po górach

bądź po zamkach. ;P Duży uśmiech

albo po jednym i po drugimJęzyk Wiesz Rachel ,my będąc w pieninach (?) pewnego dnia poszliśmy do zamku w Niedzicy i Czorsztynie.Pamiętam,wtedy nas taaaki deszcz złapał :zmieszany:
Ale to co, zamki to mają swoje klimaty^^ \Duży uśmiech/

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
29-04-2009 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
bashca napisał(a):Zresztą, pewnie wielu forumowiczów chodzi po górach 8)
Nie, tylko nie góry! Oczko
Na góry i całą związaną z nimi otoczke reaguję alergicznie.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-04-2009 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Nigdy nie nawiedziłam gór. :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
29-04-2009 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
Helmutt napisał(a):
bashca napisał(a):Zresztą, pewnie wielu forumowiczów chodzi po górach 8)
Nie, tylko nie góry! Oczko
Na góry i całą związaną z nimi otoczke reaguję alergicznie.

Reagujesz alergicznie na świerze powietrze?? ciekawe :mrgreen:

Okay wędrowanie po górach nie każdy trawi, no ale góry jako góry, te piękne krajobrazy to poezja Uśmiech gorzej w mieście Język Nie no luzzz, nie każdy musi lubić góry... 8)
No i ja po dwóch miesiącach w górskim mieście chyba też miałabym dość, to ciągłe wspinanie się ... do sklepu Duży uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
29-04-2009 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
bashca napisał(a):
Helmutt napisał(a):
bashca napisał(a):Zresztą, pewnie wielu forumowiczów chodzi po górach 8)
Nie, tylko nie góry! Oczko
Na góry i całą związaną z nimi otoczke reaguję alergicznie.

Reagujesz alergicznie na świerze powietrze?? ciekawe :mrgreen:
Nie na świeŻe powietrze, a na góry i całe te górskie klimaty - górale, wyżnice, owieczki, skalnice i inne tym podobne.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-04-2009 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
byłam raz w górach... i sie zakochałam.. od tamtej pory moje serce tęskni w Bieszczady... .

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
29-04-2009 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #15
 
kredka198 napisał(a):byłam raz w górach... i sie zakochałam.. od tamtej pory moje serce tęskni w Bieszczady... .

A ja smak Bieszczad poznam dopiero w tym roku Oczko Jakoś w sierpniu jedziemy.
W lipcu idę na pielgrzymkę, potem chciałam na Jamną, albo na Lednicę, no zobaczymy :roll2:

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
29-04-2009 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów