Ankieta: Co w wyglądzie kobiety jest dla Ciebie najbardziej istotne?
makijaż
kolor skóry
wzrost
kolor włosów
modny ubiór
dekolt / miniówka
wygląd nie jest aż tak istotny, najważniejsze sącechy charakteru
nie zwracam uwagi na wygląd
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Istota kobiecości dzisiaj ,a 40 lat temu
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Acant napisał(a):TEST
W teście brak pewnych odpowiedzi.... niektórych wypadkach, nic nie pasowało np. wogóle nie mam samochodu Oczko
A wynik był piorunujący :lol2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
01-05-2009 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Rachel napisał(a):W teście brak pewnych odpowiedzi..
mi tez brakowało paru odpowiedzi.. a np w niektórych zaznaczylambym wszystko.. . a co Ci Rachel, wyszło?

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
01-05-2009 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Acant Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #18
 
kredka198 napisał(a):... mi tez brakowało paru odpowiedzi.. a np w niektórych zaznaczylambym wszystko.. .
I to jest chyba celem testu Uśmiech
PS
Nie on wyrocznią i ja nie jestem autorem tego testu. Jak zaznaczyłem, należy traktować go z :wink: .
01-05-2009 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Teścik miły, ale z przymróżeniem oka, dokładnie jak Acant pisze.

[Obrazek: mysz4.gif]
01-05-2009 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzenka Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
 
135 Oczko
a mama zawsze mi mówiła, ze miałam być chłopcem Język

[Obrazek: jezus2.jpg]
Oczekuję Ciebie Panie,
Jesteś mym Oczekiwaniem.
Uspokajasz serce moje,
Uciszeniem jesteś i pokojem mym
Uśmiech
01-05-2009 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Acant Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #21
 
marzenka napisał(a):135 Oczko
a mama zawsze mi mówiła, ze miałam być chłopcem Język

MOJA LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 140

Mozg zaprogramowany na meski sposób myslenia. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest bardziej meski i ma wyzszy poziom testosteronu. Te osoby miewaja rozwiniete zdolnosci logiczne, analityczne i werbalne, bywaja zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik blizszy zera, tym czlowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje maja tu niewielki wplyw. Punkty ponizej zera to rezultaty bardzo meskie. Taki wynik dowodzi, ze duze ilosci testosteronu pojawily sie na wczesnym etapie rozwoju plodu. Im nizszy wynik kobiety, tym wieksze prawdopodobienstwo wystepowania sklonnosci lesbijskich. Strefa wspólna zaczyna się od 150 punktów.OK
---------------------------

Tak mi wyszło. Niedaleko mi do tego, bym miał orientację kobiety, do tego lesbijki Szczęśliwy
01-05-2009 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
kredka198 napisał(a):. a co Ci Rachel, wyszło?
mam mózg mężczyzny :roll2: Oczko To dopiero numer.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
01-05-2009 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #23
 
Uff według testu wyszło ,że jestem kobieta ^^ ma 160 pkt,więc chyba nieźle Uśmiech
Ja wiem tylko tyle, że gdybym sie urodziła chłopcem miałabym na imię Zbigniew, ooo masakra :zmieszany: Dobrze,że jestem Basią OUśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
01-05-2009 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dziwny ten test. wyszło równo 100, że niby męski sposób myślenia :!:
01-05-2009 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
aga, nie przejmuj się. Duży uśmiech Mnie brat pocieszył, że test nie kłamie, i niestety wielu dziedzinach mam męskie podejście ;P :lol2: :roll2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
01-05-2009 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
marzenka napisał(a):a mama zawsze mi mówiła, ze miałam być chłopcem Język

ja też miałam być chłopcem..i nawet się urodziłam w dzień chłopaka Oczko

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
02-05-2009 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #27
 
A ja sie urodziłam w ostatni dzień zimy...Po co ja się na ten świat pchałam,gdybym urodziła sie w pierwszy dzień wiosny byłoby faajnie :mrgreen:

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
02-05-2009 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
bashca napisał(a):... bardziej chodziło o pojęcie ... Model (idealnej?) kobiety w oczach mężczyzn, co jest dla nich ważne
Dobrze Cię zrozumiałam Szczęśliwy .
Szkoda, że nie wierzysz 8) ... bo informacje są z "pierwszej ręki", czyli od mężczyzn (w różnym przedziale wiekowym i o różnym statusie "społecznym"), którzy nie traktują kobiet jak "głupie puzdro", ale widzą w nich parterki życiowe (myślę, że z tzw. półświatka, typu mordercy itp. "twardziele", Cię nie interesują).
Zatem powtórzę: urok duszy, tajemniczość, kruchość, delikatność
i dodam: brak tapety na twarzy (wyśmiewanej wręcz za plecami dziewczyn, o czym one nie wiedzą)>> dopuszczalny makijaż - podkreślający urodę (a nie zakrywający skórę i naturalny kolor włosów, wyjątek: siwiejące włosy) i to raczej wtedy, gdy idzie się "między" ludzi (aby pochwalić się, jaką ma się piękną towarzyszkę), zadbany ubiór i ...zapach pięknych perfum

Życzę powodzenia :!:
... tylko ostrożnie, bo gdy zbyt dużo adoratorów, to i wybór staje się trudniejszy :wink:

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
05-05-2009 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #29
 
O nie!
Mam farbowane!

To już u nikogo nie mam szans? ;( ;( ;(


:-s


Skupcie się na czymś bardziej konstruktywnym Język
Jak facet mądry, to mu wisi, czy masz włosy farbowane, czy nie, ważne ile masz cm3 pod włosami. Głupiego nie szukaj.
Problem z głowy Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
05-05-2009 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
LICZBA ZGROMADZONYCH PUNKTÓW: 160 Wynik miedzy 150 a 180 punktów wykazuja podobienstwo sposobu myslenia do obu plci lub sklonnosc do biseksualizmu. Te osoby nie wykazuja uprzedzen zarówno wobec meskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj wiec wykazuja sie elastycznoscia myslenia, co moze byc istotna zaleta w grupie zamierzajacej znalezc rozwiazanie jakiegos problemu. Maja równiez zdolnosc nawiazywania przyjazni zarówno z kobietami, jak i mezczyznami.

Ale ściema Duży uśmiech

Ja raczej mam mózg bardziej męski Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
05-05-2009 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów