Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmory i duchy
Autor Wiadomość
zdenek1234 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Zmory i duchy
Miałem duszenie przez zmorę.... Przed snem się modliłem.. Miałem głęboki sen w chwili gdy byłem na - wpół obudzony zobaczyłem na wpół przezroczystą postać duszącą mnie. To byla twarz kobiety (jej twarz była przerażająca) patrzyła się oczami prosto na mnie. Gdy to się odbywało widziałem jak stoi przy łóżku w moim pokoju. Dusiła mnie przy łóżku.... W czasie tego "duszenia" słychać było pisk (podobny jak w ogłuszeniu) i kłapanie w uszach, czułem tak jak bym miał umierać. Smutny Ta postać miała z tego co pamiętam ręce szponowate i jakieś porwane łachmany... Gdy wszystko się skończyło to byłem bardzo przerażony i w tym miejscu gdzie ta postać sieznajdowała były SKRZYŻOWANE KAPCIE. Czy to moze być na pewno to?
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!
01-05-2009 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dublet!

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
01-05-2009 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów