Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyje. Choć aborcjoniści zrobili wszystko, by ją zabić
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Czuć się to pojęcie względne, nie określa jaki jest faktyczny stan człowieka.

Oczywiście zakładasz,że ty wiesz lepiej, że gdy ty czujesz się dobrze w swoich uwarunkowaniach to jest to prawdziwe, a inni w swoich żyją obok prawdy. Jest to typowe zachowanie osoby z niezmiennym światopoglądem. Dlatego w większej części nie rozumiesz o co mi chodzi.
Podkreślę jeszcze raz, że nie należę do żadnego systemu religijnego tak mocno jak ty.
Ja bym rozpatrywał jeśli coś przez pryzmat Biblii i nauczania Apostoła Pawła, wielokrotnie pisałem w innym wątku ale i tutaj widać trzeba. Kościoł=Ciało Chrysusa=Chrystus. A to jak żyje na teraz nie znaczy że żyłem tak kiedyś, próbowałem w zasadzie wszystkiego oprócz hinduizmu ale nie o tym.
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Jak najbardziej obiektywne, tak po prostu wygląda życie osoby zniewolonej, to że ktoś nie może się modlić, przebywać w Kościele, ze Zły popycha go aż do samobójstwa. Zresztą takich świadectw jest i na necie masa, a jakbyś poszukał to może byś spotkał takie osoby on live. A i sam byś mogł poprosić wstawienników z księdzem o modlitwe.

Na dodatek delikatnie stwierdzasz ,że jestem osobą zniewoloną, nie owijaj w bawełnę, mów wprost, Może leczysz się psychicznie lub leczyłeś? Nie wiem. Jedynym zniewoleniem mogą być ludzie którzy próbują sterować drugim człowiekiem, i stąd się bierze problem zniewolenia.
Zaproszenie do midlitwy nie jest stwierdzeniem niczego, jest zaproszeniem do modlitwy.Pozatym modlitwa jest wskazana niezależnie od wszystkiego, tym bardziej jeśli ktoś ocierał się o praktyki religii poganskich, a wynika to z tego że Zły kulturalny gość nie jest i jak może wejść to wejdzie nie pytając o zgodę. Tym bardziej jeśli "otwierasz sobie " np czakramy które są kanałami przez które demon wnika w człowieka czy inne praktyki.

Tekstami ad personam wykazujesz brak argumentacji, niestety żenujące.

A o zniewoleniach poczytaj więcej weź sobie Biblię. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-03-2011 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #122
 
Scott napisał(a):Ja bym rozpatrywał jeśli coś przez pryzmat Biblii i nauczania Apostoła Pawła
No tak rozpatrujesz, nie mówię ,że to źle ale może dlatego coś ci umyka. tak jak byś nie słuchał. Pisząc o pewnych sprawach nie próbujesz nawet zrozumieć moich wypowiedzi tylko lecisz z tzw. nauką kościoła.
Scott napisał(a):Zaproszenie do midlitwy nie jest stwierdzeniem niczego, jest zaproszeniem do modlitwy.Pozatym modlitwa jest wskazana niezależnie od wszystkiego, tym bardziej jeśli ktoś ocierał się o praktyki religii poganskich, a wynika to z tego że Zły kulturalny gość nie jest i jak może wejść to wejdzie nie pytając o zgodę.
Być może tak, trzeba pilnować złych myśli. Modlić się jak najbardziej nic to nie szkodzi.
Scott napisał(a):Tym bardziej jeśli "otwierasz sobie " np czakramy które są kanałami przez które demon wnika w człowieka czy inne praktyki.
Nie otwieram sobie czakram, kiedyś to robiłem, nie pamiętam żadnego demona, bo robiłem to w innym celu, ale było to dawno temu, nawet udało mi się wyjść z ciała, więcej tego nie robiłem bo uznałem, że jest mi to niepotrzebne, nie dlatego,że niebezpieczne. A nie było to dla mnie niebezpieczne ( w kwestii demona) bo nie miałem w podświadomości niebezpieczeństwa tego stanu.
Scott napisał(a):Tekstami ad personam wykazujesz brak argumentacji, niestety żenujące.
Pytanie moje było poważne.
Scott napisał(a):A o zniewoleniach poczytaj więcej weź sobie Biblię.
Biblie znam wyrywkowo już na pamięć i zawsze jest przy łóżku, więc zawsze mogę po nią sięgnąć. Nie ma więc potrzeby.
To co dla ciebie będzie zniewoleniem dla szamana będzie błogosławieństwem, szaman uzna ,że to ty jesteś zniewolony. Urodziłeś się w tym kraju, dlatego masz taki zbiór postępowań. I tylko to ci chciałem uświadomić. Chociaż wątpię czy się nad tym zastanowisz.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
13-03-2011 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Ja bym rozpatrywał jeśli coś przez pryzmat Biblii i nauczania Apostoła Pawła

No tak rozpatrujesz, nie mówię ,że to źle ale może dlatego coś ci umyka. tak jak byś nie słuchał. Pisząc o pewnych sprawach nie próbujesz nawet zrozumieć moich wypowiedzi tylko lecisz z tzw. nauką kościoła.
Nie umyka tylko nie akceptuje pewnych form zachowan ze względu na to że grzech szczescia mi nie da.
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Zaproszenie do midlitwy nie jest stwierdzeniem niczego, jest zaproszeniem do modlitwy.Pozatym modlitwa jest wskazana niezależnie od wszystkiego, tym bardziej jeśli ktoś ocierał się o praktyki religii poganskich, a wynika to z tego że Zły kulturalny gość nie jest i jak może wejść to wejdzie nie pytając o zgodę.
Być może tak, trzeba pilnować złych myśli. Modlić się jak najbardziej nic to nie szkodzi.
Tym bardziej polecam skorzystać.
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Tym bardziej jeśli "otwierasz sobie " np czakramy które są kanałami przez które demon wnika w człowieka czy inne praktyki.
Nie otwieram sobie czakram, kiedyś to robiłem, nie pamiętam żadnego demona, bo robiłem to w innym celu, ale było to dawno temu, nawet udało mi się wyjść z ciała, więcej tego nie robiłem bo uznałem, że jest mi to niepotrzebne, nie dlatego,że niebezpieczne. A nie było to dla mnie niebezpieczne ( w kwestii demona) bo nie miałem w podświadomości niebezpieczeństwa tego stanu.
Mi chodzi o obiektywną prawdę, świadomość to inna sprawa, nie mniej mając możliwość poznania tego co dobre i złe trzeba skorzystać.

A to że demona nie pamietasz? Dużo w tych teoriach o energiach okultystycznych, duchach przewodnikach choćby. Myśle że to pamietasz.
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Tekstami ad personam wykazujesz brak argumentacji, niestety żenujące.

Pytanie moje było poważne.
Przechodzac do takich"poważnych"pytan tylko wykazuje się brak argumentów.
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
A o zniewoleniach poczytaj więcej weź sobie Biblię.
Biblie znam wyrywkowo już na pamięć i zawsze jest przy łóżku, więc zawsze mogę po nią sięgnąć. Nie ma więc potrzeby.
To co dla ciebie będzie zniewoleniem dla szamana będzie błogosławieństwem, szaman uzna ,że to ty jesteś zniewolony. Urodziłeś się w tym kraju, dlatego masz taki zbiór postępowań. I tylko to ci chciałem uświadomić. Chociaż wątpię czy się nad tym zastanowisz.
To że demon się odzywa w człowieku po działaniu demona i trzepie nim błogosławienstwem nie jest. Ważne że Bóg powie"prostytucja duchowa"...A co szaman powie, :roll2: Co mnie to co powie? Chodziłem do wielu szamanów w życiu i skutki znam, pozatym żaden nic madrego nie powiedział nigdy. A jeśli chcesz poczytać jak wygląda życie takiego kogoś weź sobie "200 swiadectw o cudach" i poczytaj jak odwoziło zdrowego faceta pogotowie nie znajdując powodu chorób bo było zdrowy, tak to demon niszczył bioenergoterapeute.
Urodziłem się w środowisku skrajnie antykatolickim wiec daruj sobie wywody. Boga wybrałem sam, wbrew otoczeniu, i znalazło to poświadczenie w działaniu Boga w moim życiu. Widze już że nawet wiesz co ja robie w zwiazku z tym czego nie ma, nieźle.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-03-2011 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #124
 
Scott napisał(a):Przechodzac do takich"poważnych"pytan tylko wykazuje się brak argumentów.
Argumentem do pytania był całkowity brak zainteresowania z twojej strony moimi pytaniami. Znam osoby chore podobnie reagujące stąd moje pytanie, nie chciałem cię urazić.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
13-03-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
Przechodzac do takich"poważnych"pytan tylko wykazuje się brak argumentów.

Argumentem do pytania był całkowity brak zainteresowania z twojej strony moimi pytaniami. Znam osoby chore podobnie reagujące stąd moje pytanie, nie chciałem cię urazić.
pafni,dostałeś odpowiedzi na pytania, chyba zapomniałeś.

http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?p=170576#170576
http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?p=170584#170584
Potem, była wymiana zdan, bez pytan.
Jeśli bierzesz pod uwagę brak zainteresowania rozmową to Ty nie odpisywałeś na dużą cześć.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-03-2011 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #126
 
Offtop paskudnie leci. Koniec. :patrzy: :offtopic: :close: :rulez:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-03-2011 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów