Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ręka nadziei
Autor Wiadomość
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
heysel napisał(a):Bez istnienia w świecie przypadkowości zostaje tylko determinizm absolutny. A w takim wypadku nie ma mowy o żadnej wolnej woli. Mogę rozwinąć jeśli dalej nie rozumiesz...
Rozumiem Ciebie i rozumiem, że ... Ty, na dziś, nie widzisz tego, czego i ja nie widziałam jeszcze niedawno. Może jednak i Tobie się uda dojrzeć i poczuć "paradoks" wolnej woli i wielkiej wolności, którą niesie modlitwa:
"niech mi się stanie według Twego Słowa".
Uśmiech

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
04-08-2009 02:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #17
 
heysel napisał(a):To mógł być tylko odruch chwytny ...
No jasne, że odruch chwytny..Uśmiech to dziecko nie mogło pomyśleć" O ten lekarz mi ratyuje życie, to go chwycę za palec" Język

Może i przypadek no ale fakt, to fakt..
To dziecko żyje czuje, ma odruchy chwytne ,a ile kobiet zabija dzieci w tym miesiącu ciąży??

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
05-08-2009 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
bashca napisał(a):
heysel napisał(a):To mógł być tylko odruch chwytny ...
No jasne, że odruch chwytny..Uśmiech to dziecko nie mogło pomyśleć" O ten lekarz mi ratyuje życie, to go chwycę za palec" Język

Może i przypadek no ale fakt, to fakt..
To dziecko żyje czuje, ma odruchy chwytne ,a ile kobiet zabija dzieci w tym miesiącu ciąży??
Tyle, że idąc torem, że był to tylko odruch chwytny de facto dajesz łatwy kontrargument komuś kto chce "zbić siłę" tego zdjęcia ... Skoro to był tylko odruch to cała "otoczka" to tylko zwykła propagandówka ...

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
09-08-2009 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #19
 
heysel napisał(a):
bashca napisał(a):
heysel napisał(a):To mógł być tylko odruch chwytny ...
No jasne, że odruch chwytny..Uśmiech to dziecko nie mogło pomyśleć" O ten lekarz mi ratyuje życie, to go chwycę za palec" Język

Może i przypadek no ale fakt, to fakt..
To dziecko żyje czuje, ma odruchy chwytne ,a ile kobiet zabija dzieci w tym miesiącu ciąży??
Tyle, że idąc torem, że był to tylko odruch chwytny de facto dajesz łatwy kontrargument komuś kto chce "zbić siłę" tego zdjęcia ... Skoro to był tylko odruch to cała "otoczka" to tylko zwykła propagandówka ...

No w sumie masz rację ,troche źle to ujęłam...

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
09-08-2009 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Mnie również te zdjęcia bardzo wzruszyły... Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
11-08-2009 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
bashca napisał(a):
heysel napisał(a):To mógł być tylko odruch chwytny ...
No jasne, że odruch chwytny..Uśmiech to dziecko nie mogło pomyśleć" O ten lekarz mi ratyuje życie, to go chwycę za palec" Język

Może i przypadek no ale fakt, to fakt..
To dziecko żyje czuje, ma odruchy chwytne ,a ile kobiet zabija dzieci w tym miesiącu ciąży??
Ech, płód z filmu ma 21 tygodni, a przecież aborcję można przeprowadzać najpóźniej do 12 tygodnia. Zresztą płód w łonie matki nie ma świadomości, bo nie sądzę, żeby ktokolwiek pamiętał coś z okresu płodowego.
Poza tym, wiadomo, że jeżeli następuje jakakolwiek ingerencja w bezpieczne dla płodu środowisko (łono matki) to płód broni się, to normalna biologiczna reakcja, obejmująca żywe stworzenia, a nie cud.
12-08-2009 01:29
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów