Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymki zagrożone...
Autor Wiadomość
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
pewnie wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że ważność uprawnień wygasa po 2 latach - po co takie coś zrobili? czy kierowca musi odnawiać swoje uprawnienia co parę lat, albo policjant?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
15-05-2009 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
spioh napisał(a):pewnie wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że ważność uprawnień wygasa po 2 latach - po co takie coś zrobili? czy kierowca musi odnawiać swoje uprawnienia co parę lat, albo policjant?
Nie wiesz o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...... Oczko

Przecież takie "odnowienie uprawnień" na pewno nie byłoby gratis, przypuszczam, że składałby się na to powtórny kurs i powtórny egzamin. I taka sama stawka jak za 1. razem.
No co, niech sobie kolesie pana Czumy też zarobią. W czym są gorsi od kolesi Kwasniewskiego, Leppera, Kaczyńskiego czy Giertycha? No w czym? Oczko Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
15-05-2009 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzenka Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
 
W końcu kryzys jest, trzeba na czymś dziurę budżetową łatać, bo wszak Unia nam na karku siedzi i dyszy, ze deficyt za duży.

Gdyby takie działania miały tylko i wyłącznie na celu podniesienie kompetencji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na pielgrzymkach, to ok, ale tu drugie dno jest. Język

[Obrazek: jezus2.jpg]
Oczekuję Ciebie Panie,
Jesteś mym Oczekiwaniem.
Uspokajasz serce moje,
Uciszeniem jesteś i pokojem mym
Uśmiech
16-05-2009 04:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
A ja uważam, że to kolejna medialna rzeczywistość.
Gdyby to prawo autentycznie zagrażało pielgrzymkom, Kościół od razu by zareagował- istnieje przeciez komisja mieszana.
A partie opozycyjne miałyby dyżurny temat.
16-05-2009 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Moim zdaniem albo otwarty antyklerykalizm, albo sposób na biznes
Jeśli już, to chyba raczej to drugie.

Jednak problem jest wg mnie nieco przerysowany. Rozporządzenie o które rzecz się rozbija pochodzi z lipca roku ubiegłego. Jego wejście w życie to była kwestia czasu. Szkoda, że dopiero teraz jakiś pimak się obudził i napisał artykuł, w którym pokierował myślenie ludzkie w duchu antyklerykalnym. Jeśli już dobrze chciał spełnić swoją misję dziennikarską, to mógł wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o kasę i jeszcze raz o kasę. Skądinąd wiem, że nie będzie tak źle, jeśli idzie o ruch pielgrzymkowy i w ogóle, pole religijne. Nie będzie takiego ciśnienia, jak pisze ów redaktor.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-05-2009 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów